Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "VISION"нови  
Автор kadelka (непознат )
Публикувано20.11.05 15:59



През 2001 год. ми направиха операция за отстраняване възли на щитовидната жлеза. Сега ги имам отново и са по-вече и по-големи. Зная, че ми предстои нова операция, но преди това ме съветват да опитам премахването им чрез употреба на биоактивните добавки "VISION". Искам да ви попитам, някой ползвал ли ги е, дават ли ефект и резултатно лечение.



Тема Re: "VISION"нови [re: kadelka]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 13:37



Да.Аз ползвам от тези добавки - Детокс и Антиокс. Доволна съм и при мене те определено помагат..



Тема Re: "VISION"нови [re: kadelka]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 14:43



Мила, аз с продуктите на Вижън стигнах до операция. Препоръча ми ги лекар. Пиех ги буквално с шепи и Антиоск и Детокс /това е котешки нокът/, Свелтформ и Активи. Почти година. Резултатът беше прогресивно отпадане, чувствах се винаги уморена, възлите нарастваха. Накрая ми отстраниха целият десен лоб.
На тях фирмата и рекламата им е по-силна от действието. Ако искаш си ги купи, но въобще не възлагай надежди, че ще ти помогнат особено за намаляване на възлите.
В болницата ми казаха за Натанал и го почнах. С него се възстанових, минах безпроблемно лъчетерапията и сега съм здрава. На левия лоб имах няколко точици, които на последния ехограф се установи, че са изчезнали.



Тема Re: "VISION"нови [re: Haдя]  
Автор Dorchester (Аз съм Дора)
Публикувано22.11.05 11:46



Е, Kadelka, време е да обобщиш, какво научи във всички форуми и какво реши?



Тема Re: "VISION"нови [re: Dorchester]  
Авторkadelka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 14:22



окей, ще пробвам!



Тема Re: "VISION"нови [re: kadelka]  
Автор Dorchester (Аз съм Дора)
Публикувано23.11.05 15:59



Добре ще бъде след това да пишеш какви са резултатите.

Късмет и много, много здраве.



Тема Re: "VISION"нови [re: kadelka]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 12:30



Радвам се ,че реши да опиташ с VISION, но имай предвид, че само хранителните добавки няма да свършат работа. Трябва да ги взимаш успоредно с назначеното ти от лекарите лечение. В такава комбинация има голям ефект и след това се взимат профилактично. Добавките се пият дълго време, те действат бавно и сигурно.
УСПЕХ!!!



Тема Re: "VISION"нови [re: мм]  
Авторkadelka (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 14:10



Нямам друго лекарско назначение. Предлагат единствено операция.



Тема Re: "VISION"нови [re: kadelka]  
Авторkadelka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 18:17



Здравейте. Аз съм тази, която започна тази тема, макар и доста скептично. Е реших се и си закупих 16 флакона. Употребявах ги в продължение на 2 месеца.По време на употребата им не усещах никаква промяна, нищо по-различно в състоянието си. След приключването им си направих ехография макар, че не вярвах че ще има какъвто и да е ефект. Каква беше обаче изненадата ми: Възлите в щитовидната жлеза са намалели с по няколко милиметра. Е единият възел имаше отклонение само с 3мм., но най - големият, който през лятото беше с размери 23/16, сега е 10/9мм. Кистата ми в момента е 4мм., докато в предишното изследване бе 13мм. С една дума и аз самата лично се уверих в ефекта на "VIZION".
Въпреки високата им цена благодарна съм на "VIZION" и ви съветвам, ако имате възможност ползвайте ги.

Знам, че до пълното ми лечение е необходима употрбата на още няколко флакона, но наистина паричките за тях не са малко. Мислите ли, че може да се постигне същият резултат и с др. подобни, но по-ефтини БАД.
Пишете ми какво мислите.



Тема Re: "VISION"нови [re: kadelka]  
Авторттт (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 19:09



Определено! качеството, цена и полза намирам в друг производител.
Против съм "VISION"
По отношение на размера на "възлите" , при щитовидната жлеза съм ги намалила със 1,5 см само с КЕЛП ( преди 10 години ) и сега като усетя придърпване , веднага увеличавам количеството келп и така ги контролирам да не надвишат 0,5 мах 1 см.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.