Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Не губете надежда. Вижте това:нови  
Автор ivaceda (непознат )
Публикувано18.04.06 15:07



Аз съм една от вас. Съпругът ми има тежка форма на рак на мозъка. Това ме накара да влизам всеки ден в сайта, да търся алтернативни начини да му помогна да се бори с болестта. Научих много неща. Особено благодаря на човека, пуснал една рецепта за приготвяне на запарка от чесън. Тази запарка само за 4-5 дни направи чудеса за укрепване общото състояние на съпруга ми след тежката мозъчна операция.
Благодаря от все сърце.
Искам и аз да помогна с нещо, ако мога.
Затова, вижте това:


Успех и Бог да помогне всички нуждаещи се да намерят панацеята!

Редактирано от *jull** на 27.07.10 08:46.



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: ivaceda]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 15:53



аз нищо не разбирам от руски моляте преведи го с няколко изречения



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: ivaceda]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 16:04



И мойта жена се въстанови с чесън след мозъчната операция. Аз не варих запарки, а си взех натанал. Започнахме го още след реанимацията. докторът ни каза че даже помага против образуването на съсиреци след операция. Вече е на четвърти курс химиотерапия и се държи, изследванията и са още в норма. За малко да спре натанал заради някои говеда тука, ама като и прилоша пак почна да го пие и се оправи. Левкоцитите и са над 4 досега.



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: msd]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 17:40



Нямам смелост да му дам натанал, това е спиртен извлек. Докторът в онкологията, според който "всичко може да яде, даже да пуши", ни предупреди единствено за алкохола. Не допускам дори капка алкохол, дори заради някаква хранителна добавка.
Впрочем чесънът не го варя, запарвам го. Получава се воден извлек, много силен, давам му го няколко пъти на ден по 3 супени лъжици. С 2-3 капки лимон в чашата. На него му харесва и сам си го иска.

А превод непренно ще направя утре, днес няма да имам време.



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: msd]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 17:42



Какъв е туморът на жена ти? И кога е правена операцията? При на стуморът е страшен, най-страшния. А операцията беше преди месец и половина.
При вас?



Тема Малък преводнови [re: ivaceda]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.04.06 20:08



Препарати GA-40 и IMMUCOR GA-47.
Открването на нови биологичноактивни природни съединения от изтъкнатия грузински учен Г.Я. Алексидзе стана истински пробив в съвременната имунология. На основата на тези съединения е са създадени лекарствени препарати, позволяващи ефективно лечение на много заболявания, борбата с които до скоро е била много скъпо струваща, а и не винаги е била с резултат.
- онкология (злокачествени образувания)
- левкози
- злокачествени образувания
- хепатит (A, B и C)
- алергия
- бронхиална астма
- простатит
- заболявания на стомашно -чревния тракт
- автоимунни заболявания (хеморагичен васкулит, глумеролунефрит, ревматизъм, деформираща артроза и др.)
- инфекциозни заболявания
- туберкулоза
- и др.
Препаратите от серията GA дават надежда даже и на болни в късни стадии на ракови заболявания и хепатит. След курса на лечения (а понякога и след няколко инжекций) при 93% пациентите се наблюдава стабилизация и положителна динамика на всички биологични процеси.
Препаратите GA са основани на природни биологичноактивни съединения, открити в клетките на растенията и не само нямат странично действие, но и са способни да неутрализират страничния ефект от използването на други лечебни средства(в това число и лъче- и химиотерапия). Препаратът GA-40 притежава цитостатична активност по отношение на клетките на образуванието, предизвиквайки апоптоза)самоунищожение).Те въздействат на имунитета на човека, но за разлика от други подобни средства, не дублиратт имунните клетки на болния, увеличавайки тяхното количество, а ги лекуват, възстановявайки естествените им функции. Човешкият организъм сам започва да се противопоставя по-ефективно на болестта.. Именно с това се обяснява широкоспектърното действие на препаратите от серия GA.

има и още информация ....



Тема Re: Малък преводнови [re: Baлeнтинa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 20:16



Доста впечатляващо...Въпросът е, че не е ясно как можем да се доберем до него....Браво Валя, за труда.. ти изглежда си от поколенията ,които учехме руски задължително, и не е било напусто защото има много сайтове на руски...



Тема Re: Малък преводнови [re: здp1]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.04.06 20:44



Това прочетох за купуване и електронните им адреси.
Препаратът може да се купи от верига аптеки "АВС" в Грузия или от Москва ул. Зои и Александра Космодемьянских, д.31, корп.3. (Аптека)
Има посочен електронен адрес - immucor@yandex.ru
На него се правят заявки, но мисля, че ако им се пише, ще бъдат любезни да отговорят каква е възможността за покупка извън Русия. Другият начин е чрез познати....
За задаване на въпроси:
E-mail: alexisga@yandex.ru (консултация от лекар и за лекари)
E-mail: immucor@yandex.ru (общи вопросы)



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: ivaceda]  
Автор astro (непознат )
Публикувано18.04.06 22:57



Здравейте. А знаете ли за тези препарати : "детокс" и "антиокс"?



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: astro]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 09:27



способни да неутрализират страничния ефект от използването на други лечебни средства(в това число и лъче- и химиотерапия).Дали това значи че неутрализира и действието на самата химиотерапия.Защото ми казаха че препаратите с антиоксидантен характер имат такова действие да пречат на химията да убива здравите клетки,но и пречат да убива раковите,а нали точно за това се прави химиотерапия!Не се ли получава едно противоречие.Ако някой иска може да изпрати запитване на руски но аз не мога защото не го владея и като му отговорят да пише тук.
А и каква е цената за месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.