Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: astro]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано22.04.06 09:34



това значи ли че при курс 6 месеца химиотерапия не трябва да се дават такива препарати?би ли могъл да кажеш с какво да помагаме на организма през това време?
благодаря ти



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: Baлeнтинa]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 21:25



Благодаря ти, Валентина, за съвета. Поднесла си го извънредно деликатно, но за мен е изключително ценен. И аз вече постъпвам така, не допускам изпарения от запарката. Надявам се да помага на съпруга ми.



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: astro]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 13:35



astro na saita na tozi preparat pi6e 4e moje da se priema s himioterapiq



Тема Re: Относно натаналанови [re: ivaceda]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано25.04.06 15:56



Започнах да пия натанала /след като разбрах за него оттук - Благодаря Ви!/ две седмици преди да започна химията. Първото преливане за костите го понесох прекрасно - нито вдигнах температура, нито получих грипоподобните симптоми/. Миналата сряда ми беше 1-я курс червена химиотерапия - не съм спирала натанала, не съм си увеличавала дозата. До момента съм изпила 7 шишета и се чувствам чудесно. Не съм повръщала и не съм лежала след преливането и днес съм на работа. Натанала го пия с кисело мляко и нямам проблем. Нямам намерение да спирам да го пия. От една седмица алкохол не съм пила - обичам по чаша вино вечер. Но днес се чувствам прекрасно и мога да пия чаша довечера.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: Baлeнтинa]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 11:52



ne moga da razbera kakvo ozna4ava y.e na 1 publa li e ravno ili na 1 dolar.Prevarnato v leva kolko pravi?



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Meйcи (непознат)
Публикувано28.04.06 01:23



Стоимость 1 флакона - 90 у.е.
1 у.е.= курс на рублата за 1 долар
Валентина,това означава ли,че 90 у.е= курс на рублата за 90 долара?Ако е правилно изчислено ,значи един флакон излиза към 180 лв.Така ли е?



Тема Re: ОТНОВО ЗА GA-40нови [re: kat]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 18:28



здравейте,
Независимо от това, че моят проблем е все още от друго естество и може би не е нужно да се шашкам толкова много....аз се срещнах преди един час с една позната, чиито съпруг бе с диагноза рак на стомаха. Реших просто така в страха си и паниката си да се срещна и говоря с повече хора...оказа се че съпругът и починал от рак на стомаха миналата година а той не беше на повече от 40-42 години...за съжаление проблемът бил открит доста късно а след това за по-бързото му влошаване помогнала и химиотерапията....независимо от големите възможности и високото положение , които имаше.......човекът си замина!
Но днес срещайки се със съпругата му....тя ми каза че докато е течала химиотерапията ...е прочела за този препарат GA-40 и IMMUCOR GA-47 на грузинската фирма Alexis.
За съжаление обаче не успяла да намери навреме човек, който да го купи и донесе от Грузия....пуснала всички възможни връзки...и в крайна сметка след големи перипетии го получила но прекалено късно, тъй като на следващата сутрин се обадили, че съпругът и починал.
Та днес тя ми донесе, документацията съпътстваща този продукт...която е на грузински и с разни печати и подписи....както и с упътване на различни езици и сертификати...
Една опаковка се състои от 6 флакон шишенца - с бял прах... и цената на която е донесено е 400 евро за опаковка....
За мое съжаление, днес тя ми каза, че преди 3 месеца го е дала на някаква нейна позната за баща и ...който е с онко проблеми и приемайки този препарат-нещата приемали друг обрат.....в положителен аспект.
Другато, което разбрах е че препарата стига за доста време-взема се мъничко...мисля, че го има в упътването и се разрежда с физиологичен разтвор и се инжектира подкожно........та мисълта ми е, че ако някой има интерес -листовката от препарата е в мен мога да я сканирам и изпратя или поместя тук......Желая ви успех и горе главата !!!



Тема Re: ОТНОВО ЗА GA-40нови [re: Sadness]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.10.07 18:35



Разбира се, че може да го направиш!


Миналата година коментирахме този препарат и дори разглеждахме сайта му, смятахме цените му. Ако не си попадал на него, потърси го в Гугъла.
А упътването на какъв език е?





Тема Re: ОТНОВО ЗА GA-40нови [re: *jull**]  
Авторsadness (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 18:37



няколко са-руски, английски, грузински....а как мога да прикача файл тук?



Тема Re: ОТНОВО ЗА GA-40нови [re: sadness]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.10.07 18:43



Първо погледни дали това упътване не стои и на сайта на лекарството!
Или вече го направи?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.