Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: kat]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 09:28



ivaceda как точно правиш запарката с чесън?



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: kaт]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 10:06



Вземат се 2 големи глави чесън, изчистват се и се накълцват на ситно.

Поставят се в малък съд и се заливат с 300мл току що кипнала вода. След

което този малък съд се поставя в по-голям също пълен с вода( т.е водна

баня). Слагаме на котлона и много внимателно следим водата във външния

съд. Трябва да свалим от огъня когато сапочват да излизат едни малки

мехурчета, предхождащи самото завиране( преди да клокне както касват

готвачите). След това сваляме от котлона и покриваме с марличка така

както са си двата съда един в друг до сутринта. За да проверим дали

правилно сме го приготвили:

1. Водата в съдчето с чесъна трябва да е бистра
2. Чесънът трябва да е твърд
Ако едно от тези 2 условия не е изпълнено го изхвърляме и го приготвяме
отново.
На сутринта се прецежда, разделя се на 3 и се пие 20-30 мин преди
хранене. Може да се прави непрекъснато докато има чесън на глави

Kat, както вече казах, аз прочетох за тази запарка тук, в клуба. Но тук има толкова много неща, понякога е трудно да се намери нещо конкретно, което е отишло като тема далеч назад.
Затова просто го "пейстнах" тук, посочила съм и точния адрес, пак тук, в клуба.
За мен е важна тази запарка, защото тя представлява воден извлек на чесъна, за разлика от натанала, който е спиртен извлек.
Не си редставям, как при мозъчна операция, бих могла да дам спиртен извлек на каквото и да било.

Благодаря още вднъж на посетителя, който я е публикувал!!!

Ето и адреса:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1945472250&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: ннн]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 16:10



Нискадиференциран карценом. Оперираха я преди четири месеца. За спирта в натанал и ние питахме. доктора ни каза чу такова количество не може да навреди и да чукам на дърво засега нещата вървят на добре.



Тема Re: Малък преводнови [re: здp1]  
Автор Danena (непознат)
Публикувано20.04.06 20:05



И аз съм впечатлена, четохме сайта заедно с личната ми лекарка, тя се замисли сериозно, единственото, което ни притесни е, че това лекарство е едва ли не панацея. Препоръчват го за най-различни заболявания. Малко вероятно е да има толкова многопрофилен лечебен ефект. Не съм скептик, но подлагам всичко на съмнение, защото сами знаете колко шарлатани има. От друга страна, ако няма да навреди, може да се пробва. За Натанал и Изпитана рецепта личната лекарка е категорична, че не могат да навредят, дори тя ги пие(тя е с рак на гърдата). Споделям нейното мнение, защото си мисля, че е от полза и за вас. Често го правя, нали не ви досаждам с това?



Тема Re: Малък преводнови [re: Danena]  
Автор Бeни ()
Публикувано20.04.06 21:17



Въобще не досаждаш, много си ни полезна! благодаря ти!



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: ivaceda]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 22:12



blagodarq ti za receptata az sa6to ne smeq da davam natanal zaradi alkohola za6toto kato se zamisli6 edno 6i6e natanal e 100ml i se pie za okolo 2dni. zna4i na den se pada 50ml - tova si e napravo edno malko!
Iskam da vi pitam i kolko vreme trae kursa s tozi preparat i kolko struva



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: kat]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано21.04.06 08:50



Ето какво пише в сайта за приложение и цени:
"Препарат GA-40

Стойността на 1 курс с GA-40 (5 флакона) - 450 у.е.(универсални единици) за тегло 120 кг.
до 20 кг. - 1 флакон
от 20 до 50 кг. - 2 флакона
от 50 до 70 кг. - 3 флакона
от 70 до 90 кг. - 4 флакона
от 90 до 120 кг - 5 флакона
Стоимость 1 флакона - 90 у.е.
1 у.е.= курс на рублата за 1 долар - днес е = 27.4650 рубли

За Русия днес
Валута Дата Курс
1 Долар САЩ 20/04 27.4650
1 ЕВРО 20/04 33.9303 "



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: Baлeнтинa]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 09:40



nqkoi smqta li da opita s tozi preparat



Тема Re: На запитването на Kat:нови [re: ivaceda]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано21.04.06 18:58



Искам да добавя нещо към тази рецепта! Защото, преди да започна да пия НАТАНАЛ, аз си я правих повече от 2 месеца. За мене идеята на този начин на приготвяне на извлек и да се отдели етерично масло. Затова аз вместо с марля, покривах и двата съда с найлонче, което притисках в средата да падне по-ниско. Така парата или полученото нещо като етерично масло се връщаше отново в течността на втория съд!!! За да се изпият и тези ценни капки...Толкова много съм чела за извлеци от чесън, че просто стигнах до този извод.



Тема Re: Не губете надежда. Вижте това:нови [re: kat]  
Автор astro (Д.Любомиров)
Публикувано21.04.06 22:43



Да химиотерапията е помощта която, /макар и груба/ се поднася от вън на организма за унищожаване на раковите клетки. Докато имуно-модулиращите растителни препарати, насочват организма сам да се пребори с ракови клетки и други болестотворни процеси. Не се препоръчва да се прилагат едновременно такива препарати по време на химиотерапия. Последната доста натоварва организма. Но след курсове на химиотерапия, много помагат растителните възстановяващи средства, за да може организма лесно да стигне ниво, при което да не допуска развитието отново на ракови клетки. Може да ми пишете директно на моя e-mail: d_liubomirov@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.