Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема НДСВ застава зад думите на Щерев!!нови  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 20:12



Това е вече недопустимо! Парламентарната група застава зад думите на д-р Щерев, че на онкоболните не трябва да се отпускат повече лекарства, защото са обречени! Не мога да повярвам на очите си- в новините по БТВ го твърди тяхната лидерка. Накъде отива тази държава? Ами да направят концлагери за болните и да ги пускат в газовите камери- евтино, хуманно и необезпокоително за здравите!!



Тема Re: НДСВ застава зад думите на Щерев!!нови [re: Mиpa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 20:38



Видях и по канал 1 го чух какво каза наглото копеле (НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ), ...ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ..



Тема Re: НДСВ застава зад думите на Щерев!!нови [re: Mиpa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 20:42



Никога не съм го казвала, колкото и да са ме предизвиквали. но им пожелавам на него и на Мингова да станат и те "ощетени откъм здраве" като нас, както се изрази шефката на парламентарната група



Тема Re: НДСВ застава зад думите на Щерев!!нови [re: Mиpa]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано11.04.06 20:49



Това е ужасно, значи че всичките в НДСВ са същите идиоти като Щерев...



Тема Re: НДСВ застава зад думите на Щерев!!нови [re: Mиpa]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 22:08



И аз го видях и съм много възмутена; Яд ме е,че съм безсилна да направя нещо. Дори да ги прокълна за тях пак ще има лекарства



Тема Възмездието винаги идва!нови [re: mm]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано12.04.06 09:12



Милички, даже не мога да осъзная тяхната позиция. Човек трябва да е така далече от реалността и проблемите на хората, за да има подобни мисли и да ги изрича на глас. Ние наистина в голяма степен сме безсилни. Но не толкова. За съжаление и на избори не можем да намерим точните хора. Защото така е устроен света - човек се самозабравя! Но аз мисля, че има Господ, който и да е той, каквото и да е това - сили, съдба или нещо друго!
Няма ненаказано зло. Може да не го доживеем, но то се случва по някакъв начин.
Пред Парламента не можем да се съберем всичките, но нашите мисли ще ги настигнат. Само с пари и власт не се живее!
Така мисля аз!



Тема Re: Възмездието винаги идва!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано12.04.06 13:11



Съгласна съм с теб-аз съм на принципа, прави добро пък да става какво ще.Злото рано или късно се наказва!А аз все още не мога да повярвам, че тези думи излизат от устата на лекар и то такъв който дарява живот.Срам ме от него!



Тема Re: Възмездието винаги идва!нови [re: caмoдивa]  
Автор Danena (непознат)
Публикувано12.04.06 21:27



Аз също съм в състояние да не им обръщам внимание. Само,че на избори те никога няма да получат моя глас и на близките и приятелите ми. Това е единственото, което съм в състояние да направя за да изразя възмущението си.



Тема Re: Възмездието винаги идва!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторMia (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 17:52



В отговор на:

Милички, даже не мога да осъзная тяхната позиция. Човек трябва да е така далече от реалността и проблемите на хората, за да има подобни мисли и да ги изрича на глас. Ние наистина в голяма степен сме безсилни. Но не толкова. За съжаление и на избори не можем да намерим точните хора. Защото така е устроен света - човек се самозабравя! Но аз мисля, че има Господ, който и да е той, каквото и да е това - сили, съдба или нещо друго!
Няма ненаказано зло. Може да не го доживеем, но то се случва по някакъв начин.
Пред Парламента не можем да се съберем всичките, но нашите мисли ще ги настигнат. Само с пари и власт не се живее!
Така мисля аз!



и аз!



Тема Re: Възмездието винаги идва! [re: Mia]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано13.04.06 18:31



На тоя, /не мога да употребя думата колега, защото зарад такива като него ме е срам от собственотот ми съсловие/ трябва да му отнемат лекарските права и да му скъсат дипломата на площад Народно събрание!
От чисто суеверие не трябва да се говорят такива неща, защото никой не знае утре какво ще му се случи!!

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.