Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема arimedexнови  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 22:37



Някой ползвал ли е лекарството arimedex при хормонално лечение на рак на гърдата



Тема Re: arimedexнови [re: mm]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 18:52



Не съм го ползвала,но имам книга, в която пише за него. Какво те интерисува?



Тема Re: arimedexнови [re: Heнa]  
Авторrosi^ (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 19:36



Maika mi go pie ve4e 2 godini, no naposledak vse go nqma i i go smeniha s FEMARA. Mai se 4uvstva6e po dobre ot arimedexa..no i toi i femarata imat dosta strani4ni deistviq. Namalqva apetita, strada ot bezsanie i neznam o6te kakvo....
Toi e za poddarja6ta hormonalna terapiq..mai namalqva estrogena v organizma...ako ne me laje pametta, 4e ve4e i az se obarkah ot lekarstva i bilki i ekstrasensi...Ima i o6te edin podoben preparat..kazva se Aromazin. Toi mai e nai iz4isten..ili pone taka pi6e v upatvaneto.
Maika mi e s rak na gardata ot 1994 i posle prez 2000 -recidiv.
6te se radvam ako moga da ti bada polezna.



Тема Re: arimedexнови [re: Heнa]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 22:36



Моля те напиши заглавието на книгата. Аз пиех тамоксифен,нолвадекс, но той дава при мен странични ефекти и доц.Тимчева ми каза да го сменя с arimedeks,защото той имал по-малко странични ефекти.В момента чакам да ме представят на някаква комисия в онкодиспансера,за да миго дават безплатно



Тема Re: arimedexнови [re: mm]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 18:46



Да така пише в книгата, че има значително по-малко странични ефекти. Дава се при метастазирал рак на гърдата или както при теб при проблеми с Тамоксифен. Книгата "Рак на гърдата"-издателство "Слънце" - 2003г., автори В.Фрайдуолд,А.Бъздар,М.Бокулич. тел. на издателството 9883797 - София,e-mail sluntse@dir.bg www.sluntse.com



Тема Re: arimedexнови [re: Heнa]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 21:17



Много благодаря, щесе опитам да я намеря



Тема Re: arimedexнови [re: mm]  
АвторDanena (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 22:40



Какви странични ефекти даде при теб Нолвадекс, ако ти се говори за това, разбира се. На колко време след като го започна?



Тема Re: arimedexнови [re: Danena]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 10:21



Мога да ти разкажа подробно, дай e-mail



Тема Re: arimedexнови [re: mm]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 10:54



А, някой знае ли нещо за аромазин, на мен това ми дадоха...по какво се различават с аримедекса..ако някой знае или е чел повече да ме светне, моля...



Тема Re: arimedexнови [re: здp1]  
Автор Danena (непознат)
Публикувано09.04.06 22:08



В същата книга, ако не можеш да я намериш, ще ти напиша, но утре вечер, сега бързам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.