Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чудовищното изказване на Щерев  
Автордъщepя (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 23:45



Реплика на зам. шефът на здравната комисия доц.Щерев:
"Неморално е да се искат повече пари за лекарства на онкоболните, защото те са обречени".
Толкова е чудовищно, че нямам думи да го коментирам. Но в едно съм сигурна - това просто не трябва да остане безнаказано!!! Убедена съм, че за това изказване трябва да му бъдат отнети лекарските права.
От днешния 24 ч : пациенти са готови да излязат на улицата и да поискат сметка на Щерев за думите му. Асоциацията на пациентите с онкологични заболявания се е обърнала към Европейската коалиция на болните от рак за съвет как да постъпят, като междувременно е внесла отворени писма -декларации в парламента, при президента и премиера.
Дъщеря съм на онкоболна майка и починал преди седмица онкоболен баща





Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: дъщepя]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано09.04.06 08:52



Да, това изказване е от петък. Но мят съвет е - не се връзвай на един обречен простак. Няма нужда от още ядове в този клуб. Така мисля аз...



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 10:48



Не съм съгласна да мълчим, аз съм онкоболна от 9 години ,8 от които съм работила ,плащала осигуровки и данъци и не мисля,че властимащ човек с възгледи на Хитлер, трябва да бъде оставен да се гаври с хора като нас....безнаказано ..



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: zdr1]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано09.04.06 10:59



И какво можеш да направиш пред него? Той цял живот е бил такъв отвратителен - искаш ли мнения от момичета, които се опитват да забременеят какво гадно отношение има към тях? Бяха го привикали да каже какво е имал предвид и сигурно се е измъкнал, но не само на нас ни е направило впечатление чудовищното му изказване, и слава Богу, че сред управляващите явно има хора с повече мозък и човечност. Но ако чакаш той да се промени си мисля, че напразно ще почакаш....



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 11:07



Не, не си и помислям че ще се промени,но да бъде публично порицан и даже някой да поиска да се махне от длъжностите които заема..в комисията по здравеопазване например..това е позорно..за страната ни...държава, която не се грижи за децата, болните и стари хора няма бъдеще....



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: здp1]  
Автор eli_bel ()
Публикувано09.04.06 13:43



И аз съм на същото мнение, смятам че лекар, който определя, и аз не знам по какъв принцип, че някой е обречен и няма смисъл да се бори за живота му не е достоен и изобщо не трябва да заема подобна длъжност.
Този Щерев съвсем е изпращял вече!



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано09.04.06 14:07



Слънчице, никъде не сме го викали (аз съм едно от момичетата, които се опитват да забременеят). Той изръси куп глупости в телевизионно предаване, след което ние започнахме бойкот срещу него и клиниката му. И той продължава да ръси глупости...

А че е възможно най-гнусния "човек" на света - да, това е Щерев.



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: little_rabbit]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано09.04.06 21:59



Неправилно съм се изказала, little_rabbit. Имах предвид, че от неговата парламентарна група го привикаха да се изясни какво е имал предвид с изказването си. Ето:

БНС потресени от изказване на Атанас Щерев за лекарствата за онкоболни
БГНЕС - 07 Април 12:13
Коалиция Български народен съюз е потресена от изказването на депутата от НДСВ Атанас Щерев, че е ненормално да се искат повече пари за лекарства на онкоболните, защото те са обречени. Това се казва в декларация на коалицията, предаде парламентарният репо
От БНС заявяват, че решително протестират срещу подобен род държавническо мислене, което предварително произнася смъртна присъда на хиляди българи. Те настояват съответните държавни институции да предприемат незабавни мерки, за да осигурят необходимите лекарства за онкоболните и за други рискови групи пациенти.



ПГ на НДСВ ще изслуша Атанас Щерев за изказването му за онкоболните
БГНЕС - 07 Април 12:53
ПГ на НДСВ ще изслуша депутата Атанас Щерев, за да разбере вярно ли е, че той е казал, че е ненормално да се искат повече пари за лекарства на онкоболните, защото те са обречени.
Това съобщи депутатът от НДСВ Борислав Великов, предаде парламентарният репортер на БГНЕС. Ако е казал нещо такова, най-малкото трябва да разясни своите думи пред парламентарната група и тя да вземе решение. Трябва да се изясни дали наистина е казал това, обясни Великов. Според него трябва да се намери нужният баланс между профилактика и лечение, за да няма ущърб за болните.


ПГ на НДСВ ще изслуша Атанас Щерев за изказването му за онкоболните
DnesPlus - 07 Април 13:00
ПГ на НДСВ ще изслуша депутата Атанас Щерев, за да разбере вярно ли е, че той е казал, че е ненормално да се искат повече пари за лекарства на онкоболните, защото те са обречени. Това съобщи депутатът от НДСВ Борислав Великов.Ако е казал нещо такова, най-малкото трябва да разясни своите думи пред парламентарната група и тя да вземе решение. Трябва да се изясни дали наистина е казал това, обясни Великов. Според него трябва да се намери нужният баланс между профилактика и лечение, за да няма ущърб за болните.





Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано09.04.06 22:04



Ето това имах предвид:






има още много подобни изказвания...



Тема Re: Чудовищното изказване на Щеревнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано10.04.06 06:42



Е, пък аз -

. Както и за няколко теми в Зачатие.

Ясно, разбрахме се

Редактирано от little_rabbit на 10.04.06 07:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.