Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Зофия Шчербак?  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 18:22



Някой знае ли нещо повече за лечебните методи на Зофия Шчербак? В сайта й пише, че при онкологични заболявания приема само при предоставянето на медицински документи, че са изчерпани всички възможни интервенции на класическата медицина – оперативна намеса, химио- и лъчетерапия.



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: jull]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 23:08



jull ako iska6 moga da ti kaja to4niqt na4in po koito praktikuva le4itelkata,za6toto sym bila neina pacientka i me izlekuva.samo trqbva da se razberem kak da osy6testvim kontakt



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: Бoби]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 07:39



Мила, много ти благодаря за отзивчивостта! На моя близка й предстои да търси нейната помощ, но в момента й правят изследвания. Можеш да споделиш впечатленията си тук, за да помогнем на повече хора, но ако имаш свои съображения, можеш да ми пишеш на имейла - jullmann@mail.bg



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: jull]  
Автор vozi (непознат)
Публикувано20.04.06 07:45



shte buda blagodaren ako mi dadesh i na mene kontakt!Dosega hodih na edin estrasens, no vchera ustanovih che stava vupros za poredniqt izmamnik... aman veche ot tezi maroderi!!! i sega iskam da nameriq istinski lechitel, na bazata na realen opit na drugite.... vozi2@yahoo.com

две са безкрайните неща.Едното е вселената а другото е глупостта!


Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: vozi]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 09:26



ako ne te zatrudnqvam molqte razkaji i na men kak si se izlekuvala kat4o@abv.bg



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: vozi]  
Автор Viriat ()
Публикувано20.04.06 11:20



Vozi,

Bi li kazala koi e ekstrasensat, pri kogoto ste hodili. Smiatam, che shte e polezno za vsichki da spodeliame kakto polojitelnia, taka i otritsatelnia si opit. Taka shte predpazim i drugite ot badeshto greshki.



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: Viriat]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 11:26



Избягвайте екстрасенсите, обикновено са загуба на време ...



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: Диaнa]  
Автор vivi7 (непознат )
Публикувано20.04.06 11:36



jull, моля те прат и на мен. neda1111bg@abv.bg. Mерси предварително



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: Viriat]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 13:37



kazva se iordan ivanov i zivee do shesto na bukston...no ne epopuliaren , na mene mi go preporucha edin sused , na koito za imah doverie i zatova otidoh tam poneze te sa priqteli..no....



Тема Re: Зофия Шчербак?нови [re: Бoби]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано20.04.06 14:50



моля ви ако е възможно споделете тук за методите и,а ако има причина да не може тук да се обсъди,МОЛЯ пратете ми го и на мен -dessislavva@abv.bg-при нас само чудо може да помогне..................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.