Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема GEIPE -нова надежда?нови  
Авторorи (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 12:56




Едва ли някой е тествал, но какво мислите?



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: orи]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 11:56



Вероятно и заради това "не трябва" да се пие Натанал?
Ако имаш доказателства, че Натанал ще ни навреди, безкрайно ще съм благодарна да ги споделиш. Тогава ще ти сваля шапка,че се намеси, но ако целта е да прокараш медикамент, на който възнамеряваш да станеш дистрибутор- не ти прави чест. И въпреки всичко, ще се заинтерисувам от него, ще потърся и друга информация. Аз не се хващам лесно да експериментирам върху себе си.



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Heнa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано01.04.06 14:43



Оги, за съжаление, още на първата страница пише - "с изключение на левкемия"... Мама му стара, не е голям моя избор, затова продължавам с това, с което съм започнала! Успех на другите хора по света с това лечение!



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Heнa]  
Авторchr (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 19:25



Не бъди остра преди да разбереш за какво става дума.
Става дума за терапия, а не за медикамент. Не може да си дистрибутор на терапия.
Електротерапията е позната отдавна, даже мисля, че се прави и в ракова болница. По мои стари спомени, обаче, е подходяща само за единични добре локализирани тумори, а не за множество дребни разсейки.



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Heнa]  
АвторOrи (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 20:46



Ееее с тоя натанал се нас...те, пийте го никой не ви пречи:) Мене ме побърква наглостта на тия мошеници да го рекламират толкова некадърно, не съм казал, че е вреден. ЧЕСЪНА Е ПОЛЕЗЕН И ПРОТОВОРАКОВ! Както и хранителни добавки с алицин, проблема е, просто че не ме и е ясно как точно го правят, има ли в натанала алицин избощо и ако има колко. Прави ми впечатление агресивността на хората от фирмата срещу всички конкурентни хранителни добавки (напр. срещу продуктите с котешки нокът).

А колкото до този метод GEIPE, той е просто без пари! Единствено хубави електроди трябва да се купят и един стандартен ампермер. Изпратиха ми материали как да го правим в къщи сами. Не знам дали може да се лекуват по този начин множество метастази. Интересното е че е евтин и безвреден и според мен не пречи някой да го пробва. Като имам време ще го преведа и ще го предоставя на всеки заинтерсован, който не може да се справи с английския.



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Orи]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 21:10



molqte prati mi go na po6tata kat4o@abv.bg



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Orи]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано01.04.06 21:19



Може ли и на мен на little.rabbit.bg@gmail.com



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: little_rabbit]  
Автор vivi7 (непознат )
Публикувано01.04.06 21:26



mnogo te molja da prati6 i na men neda1111bg@abv.bg. Mersi predvaritelno



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Orи]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано01.04.06 23:08



Оги, не съм се "насрала", както ти се изрази. Уважавам точните израз! Аз просто нямам много голям избор. А и така пише на сайта - не става за болни от левкемия. Нищо повече не съм искала да кажа. Тая вечер много водка изпих, защотоми е тежко. Ако някой една биричка иска да ми донесе във военна болница другата седмица - да заповяда. Какъв ли избор имам аз - ..... никакъв. Изоставиха ме най-близките ми. Разчитам само на чужди хора.



Тема Re: GEIPE -нова надежда?нови [re: Baлeнтинa]  
АвторOrи (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 23:21



Валя, не съм казал нищо за теб! Съжалявам, ако си останала с това впечатление! Искрено ти желая добри резултати! Бих дори се радвал ако това е в следствие на алицина. Това е защото, някъде бях чел, че си нямала възможност да си купуваш натанал и си си го приготвала собственоръчно, а също и че си една от малкото регистирани тук. Но, да ме извиняват другите, но за много от анонимните постинги просто съм СИГУРЕН, че го правят СЪЩИТЕ хора, които са написали НЕКАДЪРНО НАПРАВЕНИЯ веб сайт. За тях твоята болест е просто начин да правят много добри и лесни пари и за съжаление използват този форум, за една безплатна реклама Няма лошо в правенето на пари, но има доста неща, които са меко казано съмнителни и исках да ги споделя. Желая на всички успех, но искам да ви кажа, ОТВАРЯЙТЕ СИ ОЧИТЕ И УШИТЕ И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ НА ШАРЛАТАНИ ДА СТАВАТ МИЛИОНЕРИ ЗА ВАША СМЕТКА! ВРЕМЕТО И ПАРИТЕ ВИ СА ЦЕННИ, НЕ ГИ ПИЛЕЙТЕ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.