Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: bolkiнови [re: KAT]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано02.04.06 16:09



права си за докторите:((ние правихме лъчетерапия и при първата част от процедурата никой не ни изследва кръвна картина.сега сме на химиотерапия в търново-четири капсули през 42 дни-като 4етох за хапчетата ми се изправи косата,всяка седмица кръвна картина а на нас нищо не ни казаха....
за суе-то не мога да ти кажа повече от това което са ти казали останалите:(
вземи направление от личната лекарка става бързо за около 2-3 часа зависи от метода;
КЪСМЕТ!!!



Тема Re: bolkiнови [re: kat]  
Автор Viriat ()
Публикувано02.04.06 16:31



Като прочетох какво пишеш за отношението на лекарите, веднага си спомних за търновския онкодиспансер, където съпругата ми започна лечението си и който е началото на нашето ходене по мъките. Затова и предположих, че и майка ти се лекува в него.



Тема Re: bolkiнови [re: kat]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано02.04.06 17:07



Кат, не знам . Но на моята приятелка това й изследват преди химията. По принцип всяко отклонение от нормата би трябвало да се тълкува от лекар. Джипито би могло да знае повече от мен.



Тема Re: bolkiнови [re: KAT]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 14:58



Кат,ние в момента сме на химиотерапия-моят татко по-точно.След първите 3 вливки лекарката му назначи туморен маркер,отделно винаги ПКК,левкоцитите са контролно между вливките-ние сме през 15 дни,значи на седмия-осмия ден левкоцити контролно.Винаги на дава фишове за ехограф с оразмеряване на един лимфен възел на врата му и ехо на черен дроб.Изследванията на ПКК ни са абсолютно безплатни в Онкодиспансера в Пловдив,с направление на Джи пи-то ти се полагат 5 изследвания,останалите са платени.Но в Онкото е най-добре-правят абсолютно всички изисквани показатели и много допълнителни.Не разбирам защо не Ви правят ПКК преди всяка химия,правете го с направление от Джи пи-то поне.Имате право да си смените лекаря,диспансера и т.н.Знам,че е тежко за нея и за Вас,но ако се налага го направете.Ние доста време си купувахме лекарствата за химиотерапията,после разбрахме,че в София ги има,но счетох,че е непосилно за него да го разкарваме.Сега вече има лекарства,но не знам докога.
Не оставяйте лекарите на мира,питайте ги.Желая Ви много успех и здраве!Късмет,борбата е наистина много тежка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.