Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ПАРАЗИТИ ПРИЧИНЯВАТ РАКнови  
АвторBojan (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 12:37



Здравейте, казвам се Боян Димитров. Докато търсех обезболяващи за баща ми попаднах на частичен превод на книгата на д-р Хилда Кларк "Лекът за всички видове рак, паразити причиняват рак":


Въпросът ми е някой чел ли е по темата, дали е опитал предложеното лечение и имало ли е положителен ефект ?

Редактирано от *jull** на 18.05.10 22:58.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bojan]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано24.02.06 16:04



Когато питах за татенцето ми преди, доста хора /особено един - лекар/ ми даваха напътствия и факти как хора са оздравяли по методи на Малахов. Лично аз вярвам в тях и ги препоръчвам. Друг е въпросът, че татенцето ми не можа да доживее да опита целият процес, но определено от процедурите се чувстваше по-добре. Мир на праха му, днес щяхме да празнуваме 60-годишният му юбилей.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bojan]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано24.02.06 19:46



Бояне, това съм го чела, но ми звучи нереално. Метилите и тениите се доказват и се лекуват оперативно или с хапчета. Със сигурност, обаче, има едни паразити, които обитават тропическите страни и причиняват рак на пикочния мехур - това е научно доказано.

Специално кучешкия сърдечен паразит се среща изключително рядко - говорила съм с ветеринар по този въпрос (след като видях стъкленица на кучешко сърце и вътре едни дълги бели ужасни неща...).


Пожелавам ти здраве - на теб и цялото ти семейство!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: little_rabbit]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано25.02.06 21:02



Същите "бели неща" излязоха от баща ми след пречистването по Малахов и според лекар точно това са "полипите", които на по-късен етап се рзвиват като злокачествени тумори. Баща ми със сигурност не бе ял "подобни бели неща" - като навити конци...


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано25.02.06 22:04



може ли да ми кажеш нещо пове4е за този метод или откъде да прочета:(благодаря ти



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 22:04



molqte obqsni pove4e za tova pre4istvane po Malahov



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано25.02.06 22:14



Слънчице, разкажи по-подробно, моля те. И аз се интересувам от това пречистване (въпреки че линка, който Боян беше дал, ми звучи нереално - има несъответствия).



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: little_rabbit]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 00:13



poneje sega ne e sezona na orehite znae li nqkoi kak moje da se zamestqt ili ot nqkade da se kupqt?



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: kat]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:59



В Била има всякакви ядки. А за Молохов: има цяла книга, четох я , но не ми вдъхна доверие, може да не съм права, прецени сама. Ще се опитам да намеря заглавието и защото аз не го помня, не и обърнах особено внимание. Имаше противоречиви неща.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Nena]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 15:03



da be ama to mai stava vapros za zelenite obvivki na orehite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.