Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до viriatнови  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 02:06



viriat къде се изгуби??? как е съпругата ти?предприехте ли някакво лечение?



Тема Re: до viriatнови [re: нoвa]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 09:21



be6e obe6tal da pita6 za iskador.Molq te pitai.Molq te



Тема Re: до viriat [re: нoвa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 10:28



Преди 1,2 седмици Вириат беше писал някъде, че са в София и опитват някакво лечение и само събота и неделя се прибират и той вероятно тогава може да се включва..и аз си мисля за тях, дано имат късмет и резултат, той беше казал че ще пише..и за лечението...



Тема Re: до viriatнови [re: здp1]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 15:47



viriat дано да се развиват добре нещата за вас...пиши



Тема Re: до viriatнови [re: нoвa]  
Автор Viriat (новак)
Публикувано01.04.06 18:06



Здравейте,

Благодаря ви много за загрижеността. Добре, че има и хора като вас. За съжаление наистина не мога да пиша през седмицата, а като се върна през почивните дни имам толкова неща да свърша, че не ми остава време за повече от 4-5 часа сън. На моменти ми идва да вия. Добре поне че съм с детето си през това време и това ме крепи.

Честно казано не знам какво да ви кажа за съпругата ми. Извинявам се, че съм така потаен, но от една страна станахме ужасно суеверни (през последните години почти всеки път, когато се похвалим с нещо, след това нещата тръгват на зле), от друга страна състоянието й е такова, че мога да дам само противоречива информация. Миналата седмица например беше малко по-добре, дори успя да излезе и да се разходим за половин час. Всъщност подобрението, ако наистина е такова, започна преди две седмици, но през тази седмица нещата сякаш пак започнаха да се влошават. Затова ви моля да ми дадете време. Сигурно ще направим изследвания в края на април и тогава ще мога да съм по-конкретен.

За искадор ще пиша отново тази вечер.

Късмет и дано да има повече добри новини!



Тема Re: до viriatнови [re: нoвa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 18:19



Вириат, как сте ..как върви лечението...Надявам се да има някакво подобрение..



Тема Re: до viriatнови [re: здp1]  
Автор Viriat ()
Публикувано08.04.06 19:18



За съжаление нищо по-различно от миналата седмица. Всъщност се осмелихме да направим ехография на вътрешни органи и за наша голяма радост се оказа, че нищо не е засегнато. Лошото е, че събира течност (плеврален излив) и не можем да го спрем. Правихме вече три пункции. Искат да правят плевродеза, но съпругата ми не желае. Сега ще пробваме с кортикостероид по схема. Имаме познат пулмолог и той ни препоръча този вариант.

Утре ще пиша пак, защото научих нещо интересно от една позната, но трябва да говоря с нея по телефона.



Тема Re: до viriatнови [re: Viriat]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 19:50



Слава Богу, че не е тръгнало надолу..Липсата на по-лошо в нашия случай е добре...Пиши за всичко ново или различно което чуеш... може да помогне на някого..Късмет!!Искам да ти кажа, че ти се възхищавам , като съпруг който търси всевъзможни начини да помогне на човека до себе си !Моето семейство също много ме подкрепя, но съпругът ми е по пасивен, каквото кажат лекарите и каквото аз реша, той не се рови, не търси, не предлага, ако ме разбираш, не се оплаквам просто хората са различни и ти си от другите...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.