Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови  
АвторMeйcи (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 02:53



Здравейте!Преди един месец бях убедена,че съм болна от рак на гърдата.Докато правих изследванията и чаках резултата,потърсих информация в интернет за това заболяване.Така попаднах на Вас в този форум и от Вас научих за НАТАНАЛ.Диагнозата,която ми поставиха е Фиброкистозна Мастопатия/Слава Богу/,но никой не е застрахован от вероятноста някой ден и нас по-здравите да ни сполети.От тогава,вече втори месец пия НАТАНАЛ профилактично и за други заболявания.Съвсем случайно се сетих,че преди 12год.съпругът ми донесе една рецепта с чесън,два дни преди баща ми да почине от /Са над десния гл.бронх/.Не успяхме да я опитаме,за него вече беше късно. И сега след като я намерих,открих основните съставки на НАТАНАЛА в нея.Не мога да повярвам,че 12год.несъзнателно съм запазила тази рецепта и не съм се сетила да помогна на някой,който има нужда.Мили хора от близо два месеца съм с Вас и не минава ден без да разбера как сте.Преживявам с Вас болката и се радвам с Вас на успехите във Вашето лечение.Затова,ще Ви напиша рецептата с пожелание да намерите правилният път на изцеление и нека Господ бъде с Вас!......................................................................... ........................Още веднъж искам да напомня,че рецептата не е изпитана лично.............. ----------------------ТИБЕТСКА СУПЕРРЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ---------------------- ТРЯБВАТ ВИ 350гр.ЧЕСЪН И 250гр. ЧИСТ СПИРТ.Изчиствате добре склидките чесън и ги счуквате в дървено хаванче докато се получи кашица.Поставяте я в стъклен съд и заливате с 250гр.спирт от 96 градуса.Затваряте добре съда с плътен похлупак и държите 10 денонощия сместа на тъмно.След това прецеждате течността през копринен плат.Прецедената течност оставате да престои 3 денонощия................................................................................................. .... ......................... КАК ДЕЙСТВА САМОТО ЛЕКУВАНЕ:Всяка сутрин,обяд,вечер сипвате прясно несварено мляко по 50гр. в порцеланова чаша.В него сипвате с капкомер от течността по следната схема:Първи ден-преди закуска 2 капки,преди обяд 2 капки,преди вечеря 3 капки.Втори ден:-преди закуска 4 капки,преди обяд 5 капки,преди вечеря 6 капки.Трети ден:-съответно 7,8,9 капки.Четвърти ден:10,11,12 капки.Пети ден:-13,14,15 капки.Шести ден:-15,14,13 капки.Седми ден:-12,11,10 капки.Осми ден:-9,8,7 капки.Девети ден 6,5,4 капки.Десети ден:-3,2,1 капки.Единадесети ден:-15,25,25 капки.Дванадесети ден:-25,25,25 капки.Тринадесети ден:-25,25,25 капки.Следващите дни се пият пак три пъти на ден по 25 капки до свършването на сместа....................................................................... РЕЗУЛТАТИТЕ СА НЕОЧАКВАНО ДОБРИ:Организма се изчиства от излишните мазнини.Подобрява се обмяната на веществата.Кръвното налягане се нормализира само за 5-6 дни.ТУМОРИТЕ се стопяват,често изчезват.Кръвоснабдяването на сърдечния мускул се нормализира.Бързо се подобрява слединфарктно състояние на болните.Артритите се успокояват,костните болки също,слухът и зрението се подобряват.Лекува гастрит и колики........................................................................................................ ............................ ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА СТРИКТНО,ДА СЕ ЗАПИШЕ ДАТАТА НА ЗАПОЧВАНЕТО ИЛИ ДА СЕ ЗАПОЧНЕ НА ДАТА КОЯТО СЕ ПОМНИ И ТОЧНО СЛЕД 5 ГОД.ДА СЕ ПОВТОРИ.



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: Meйcи]  
Авторkl (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 09:10



Тя е близка до Натанала. Знаете ли дали е помогнала на някои, изпробвал тази рецепта.



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: kl]  
АвторMeйcи (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 15:08



Не мога да кажа дали е помогнала на някой.Съпругът ми не си спомня кой му е дал рецептата преди 12год.Преснета е на ксерокс и като,че ли е от книга.С баща ми много бързо се развиха нещата и в паниката да му помогнем опитвахме всичко каквото чуем.Ходихме при билкари,знахари,лечители,но тази рецепта дойде мн.късно при нас.Традиц.мед.не ни предлагаше лечение, а само облекчение с лъче и химиотерапия.По това време нямаше хр.добавки или продукти за неутрализиране на страничните действия от тях..В /клуб Алтернатива/преди мен е пусната тема за чесновите капки.От там научих за руски вариант на тази рецепта .Ето я:http://rosmed.com.ru/rasten/rasten/6.php.И аз се надявам да помага,след като изпия НАТАНАЛА,ще а опитам.



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: Meйcи]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано14.02.06 12:00



знаете ли дали е съвместима тази рецепта с натанала?



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: caмoдивa]  
АвторMeйcи (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 14:47



Мила Самодивке,моля те не бъди тъжна.Вярвай и имай надежда,бори се.Дай Боже в скоро време да ни зарадваш с усмивка.Чела съм твоята история.Животът ни наистина се преобръща с главата на долу в даден момент и се чудим в коя посока в кой път да тръгнем.Преживяла съм го,много е трудно.Надявам се да имаш близки,които да ти вдъхват сили и те даряват с много любов и обич.Пожелавам ти от цялото си сърце много здраве.Честит Св.Валентин!.......................................................................................................................................За рецептата и Натанапа дали са съвместими?-Не знам,мила.Според мен, като се има впредвид дозировката при Натанала,която е по 3 с.л. на прием,вероятно трябва да се съобразим да не се надвишава това количество.В смисъл,за да може организма да го асимилира и като всяко нещо да не се предозира.По тази моя логика,аз бих ги смесила,като спазвам точно рецептата и допълвам с Натанал до 3 с.л..Когато дозата на чесновите капки стане 25 к. на прием/не знам колко с.л. е това/ако има нужда, ще допълня с Натанал.Това е лично мое мнение миличка,като изхождам от факта ,че основните съставки са едни и същи и не виждам причина да не са съвместими.........................................................................................................................................................Още ведъж ти пожелавам успех и много късмет!.



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: Meйcи]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано14.02.06 18:09



благодаря ти за хубавите думи:)
докато е с нас ще се усмихваме,а после................каквото ще става ще става..............


бъдете здрави и се обичайте!!!!



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: Meйcи]  
Авторycмивka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 05:55



Имам приателка която всяка година изпива по една доза от същата рецепта профилакти4но.4увства се много добре и е пълна сенергия.интересното е 4е не мирише на 4есън







Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: ycмивka]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 09:50



Като става въпрос за чесън, прочетохте ли рецептата на Надя за болестта на Ходжкин /и не само/ в клуб "Алтернатива"? Попаднах на нея случайно и изчетох всички мнения. Звучи обнадеждаващо...



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕнови [re: ycмивka]  
АвторMeйcи (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 03:06



Усмивка,имала ли е твоята приятелка здравословни проблеми,които е излекувала с тази рецепта?Само за профилактика ли я е ползвала?Дай малко повече информация ако можеш, за да бъдем максимално полезни.



Тема Re: ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ [re: jull]  
АвторMeйcи (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 03:34



jull,дано помогне рецептата на Надя на много хора,които са отписани от медицината и се излекуват.Като се замисля вероятно всяко семейство се е сблъсквало най-малко с един близък с това коварно заболяване-рака.Дай Боже да има алтернатива,за да помогнем на себе си ,на близки и познати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.