Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ПАРАЗИТИ ПРИЧИНЯВАТ РАК  
АвторBojan (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 12:37



Здравейте, казвам се Боян Димитров. Докато търсех обезболяващи за баща ми попаднах на частичен превод на книгата на д-р Хилда Кларк "Лекът за всички видове рак, паразити причиняват рак":


Въпросът ми е някой чел ли е по темата, дали е опитал предложеното лечение и имало ли е положителен ефект ?

Редактирано от *jull** на 18.05.10 22:58.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bojan]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано24.02.06 16:04



Когато питах за татенцето ми преди, доста хора /особено един - лекар/ ми даваха напътствия и факти как хора са оздравяли по методи на Малахов. Лично аз вярвам в тях и ги препоръчвам. Друг е въпросът, че татенцето ми не можа да доживее да опита целият процес, но определено от процедурите се чувстваше по-добре. Мир на праха му, днес щяхме да празнуваме 60-годишният му юбилей.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bojan]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано24.02.06 19:46



Бояне, това съм го чела, но ми звучи нереално. Метилите и тениите се доказват и се лекуват оперативно или с хапчета. Със сигурност, обаче, има едни паразити, които обитават тропическите страни и причиняват рак на пикочния мехур - това е научно доказано.

Специално кучешкия сърдечен паразит се среща изключително рядко - говорила съм с ветеринар по този въпрос (след като видях стъкленица на кучешко сърце и вътре едни дълги бели ужасни неща...).


Пожелавам ти здраве - на теб и цялото ти семейство!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: little_rabbit]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано25.02.06 21:02



Същите "бели неща" излязоха от баща ми след пречистването по Малахов и според лекар точно това са "полипите", които на по-късен етап се рзвиват като злокачествени тумори. Баща ми със сигурност не бе ял "подобни бели неща" - като навити конци...


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано25.02.06 22:04



може ли да ми кажеш нещо пове4е за този метод или откъде да прочета:(благодаря ти



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 22:04



molqte obqsni pove4e za tova pre4istvane po Malahov



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано25.02.06 22:14



Слънчице, разкажи по-подробно, моля те. И аз се интересувам от това пречистване (въпреки че линка, който Боян беше дал, ми звучи нереално - има несъответствия).



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: little_rabbit]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 00:13



poneje sega ne e sezona na orehite znae li nqkoi kak moje da se zamestqt ili ot nqkade da se kupqt?



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: kat]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:59



В Била има всякакви ядки. А за Молохов: има цяла книга, четох я , но не ми вдъхна доверие, може да не съм права, прецени сама. Ще се опитам да намеря заглавието и защото аз не го помня, не и обърнах особено внимание. Имаше противоречиви неща.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Nena]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 15:03



da be ama to mai stava vapros za zelenite obvivki na orehite



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 15:20



Здравейте и се извинявам за закъснението на отговора ми. За да се прави пречистване по Малахов, определено е добре някой, който вече го е правил да каже как става. Радвам се, че за татенцето ми имаше кой да ми каже, въпреки, че нямаше време да пробва всичко. Моя позната си прави подобно пречистване, без да е болна - това е суперздравословно и когато изчитах информацията за татко, нямах време за себе си, но ми се иска и аз да го правя, но това ще е нататък във времето. Но заради мнения от типа на "звучи ми несериозно", "това са глупости" /сякаш някой е пробвал и тогава е преценил, че са глупости, но както и да е/ и все от тоя род, нито искам, нито имам намерение да натрапвам мнение, кое смятам за добре и кое облекчи баща ми дотолкова, че сам да иска да го прави, докато можеше. В крайна сметка нито съм братовчедка на Малахов, нито пък съм на процент от продажбите на книгите му, така, че не ми се разправя с глупости. Колкото до това, какво представлява бих пратила на всеки инфо с разговорите ми с хора, които са го правили и колкото и нереално да звучи на някои - са се излекували.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 15:40



az se interesuvam.Molq te prati mi info na kat4o@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Nena]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 15:41



И няма "една книга на Малахов" - има МНОГО, доста от които и аз на първо четене ги захвърлих, но човек, който се опита да си обясин нещата ще намери логика. В "Рак и тумори" - една от най-разпространените му, има доста методи, които и аз не бих опитала - още повече пък пиене на урина /от която също минали по тоя път хора, казват, че ефекта не е кой знае колко, така, че няма нужда нещо, което ти е гадно да го правиш/ и разни други. Но "Пречистване в домашни условия" и разни други, които отчасти преповтарят тази със сигурност може да е полезна на някой, който е решил да ЖИВЕЕ и опитва абсалятно всичко. Моят баща почина - не мога да го дам за пример, хората, които за оздравяли лично не ги познавам, единствено мога да кажа за познатата си, че има ефект това, което прави - така, че всеки си прави сам изводите на кое да вярва и на кое не


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: kat]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 15:44



ok


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 17:15



Благодаря ти, че ми напомни, точно за "Рак и тумури" става въпрос и просто споделих своето мнение.Аз мисля така, може да не съм права, не задължавам никого да мисли като мен. Доколкото разбирам този форум е за споделяне на мнения и оказване на помощ. Не мога да си обясня защо така негативно реагираш. Пак казвам - аз може и да греша, но не мога да се съглася, че тумур на гърдата не трябва да се оперира, а да се налага с урина, докато "излезе" сам през кожата, образувайки гнойна рана. Нали се сещаш, че вече става въпрос за сериозен (напреднал) стадий. Точно такъв случай описва той. Не мисля,че е хуманно да оставим някой да се заблуждава с този метод, защото ще е фатално. Това е моето мнение, прости ми ако не съвпада с твоето. Много се надявам един ден всичко това да е зад гърба ни и да водим спор за далеч по-хубави неща. Дай боже!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Nena]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 17:48



Съжалявам ако съм звучала грубо, Нена. Не съм искала да засегна никой, още по-малко точно в тоя клуб. Аз съм ЗА всички методи - медицински и алтернативни. Естествено, че не се надявам да се избегне операция с подобни терапии, но когато медицината е вдигнала ръце от теб и не ти дава никакъв шанс, дори и опит за операция - е, ами тогава остава алтернативната медицина. За мен важен е добрият изход, а не как е постигнат той. Когато някой сподели за лекарство се оказва, че го "рекламира". Как да насоча тогава хора, които биха опитали И това, без да изглеждам като "рекламен агент"? Какво рекламирам - Малахов, книгите, методите? За съжаление аз изгубих баща си, надявам се повече семейството ми НИКОГА да не се сблъсква с този ужас, но това което го караше да се чувства по-добре, бих искала да го знаят повече хора, защото аз например и идея си нямах какъв е Малахов и какво пише и след като ми го казаха веднъж, направих като вас - погледнах "Рак и тумори", казах си "каква е тая глупост?забрави!" и я оставих - и когато на баща ми вече медицината не можеше да помогне с нищо друго освен да го тъпчем с Лидол в очакване на края, и след като лекар отново ми напомни, че има алтернативни методи - обърнах внимание и не съжалявам - за минутите, в които татенцето ми се чувстваше добре именно благодарение на това. Ето затова искам повече хора да знаят, че има варианти, в които човек може да се чувства по-добре, а защо не и да оздравее.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:03



ОК, разбрах. Ще направя опит да прочета още нещо от него, ще се опитам да не съм скептична.Не отричам нещо, което не познавам, но мо се иска хората да не вярват сляпо само на алтернатовните методи на лечение. Според мен медицината трябва да си свърши работата, едва тогава да се търсят алтернативи и то да се внимава да не навредят, защото много шарлатани се навъдиха.Разбираш ме нали! Права си, че аз прочетох само една книга от него и си казах "глупости", ще пробвам пак.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:08



И аз се интересувам.Моля, прати на valuvska@abv.bg. Благодаря!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Heнa]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 18:13



Радвам се, че си ме разбрала и аз какво искам да кажа, Нена. Може само да се радваш, че "твоят човек" има шанс да избира - аз също бях на твоето мнение, но когато "отрязоха" баща ми от медицината с мнението, че я живее месец, я не /а всъщност на нас бяха казали 2-3 месеца, явно за да се подготвим/ - това бяха казали на сърпуга ми и на свекър ми, който действаше за лекари и болници, няма как да не се втурна и да се вкопча във всяко нещо, което някой бе чул, на друг бе помогнало, на далечен познат на еди кой си пък облекчило това и това....и така....ако искаш ми пиши на мейла или пък дай твой и ще ти пратя разговор, доказващ моето скептично отношение, когато си мислех, че медицината може да помогне, и мнението на лекар!!!, който бе опитал всичко и съжаляваше, че не е знаел по-рано за Малахов и който всъщност ми го препоръчваше...парадокс, рали?


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: mm]  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:22



ако може и на мен bojan_danailov@mail.bg и ако някой знае ефикасно обезболяващо да каже



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:28



mamanena@abv.bg И за радост става въпрос за мен, не за мой близък, но аз съм сигурна, че с Божията помощ ще се преборя. Длъжна съм. Ако медицината "вдигне ръце", ще прибегна и аз до алтернативно лечение. Интересно ми е това, което предлагаш да ми изпратиш. Благодаря.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: bojan]  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:29



Mного се извнявам объркал съм емейла bojan_dimitrov@mail.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 18:38



Изпратих го на всички. Не съм го постнала тук, защото все пак се отнася и до друг човек, също загубил близки по този начин, но предполагам, че и той би помогнал с мнение, макар, че и от мен когато пуснах тема за пръв път за татенцето си ме избягваше доста време - предполагам не е искал да се връща назад в спомените си, защото истински боли, но бе желал да помогне....искрено ще се радвам ако всеки открие нещо, което би му помогнало.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:51



Мерси, получих го, но не мога да отворя прикачения файл , пише ми File not found. От компютъра ми е, утре ще го отворя от работата си.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:57



Книгата се казва "Пълно пречистване от паразити и причинители на заболяванията" автор Генадий Малахов http://books.slovo.bg/partners.php?scat=15 Поръчах си я по интрнет - струва 10 лева. В нея авторът заявява, че се е прочиствал по метода на д-р Х.Кларк, като е ползвал само пелин и карамфил, защото и той не е намерил орехи.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторnin (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 19:28



Моля те, прати и на мен ninabi@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 19:31



Моля те прати и на мене! Предварително ти благодаря!!!! sevi_ss@mail.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: bojan]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано28.02.06 03:47



Видях тази книга, но лично аз не съм я чела - говоря за "Пречистване на организма в домашни условия" и "Пълно пречистванена организма" - там са описани причините според автора в развитието на раковите клетки, структурата на дебелото черво, пречистване на черният дроб /който нарича "химичната лаборатория на организма" и именно той бе причината на баща ми да не се започне операция - бил е скапан тотално и точно той не издържа / със зехтин и лимон като се нагрява - зехтинът помага да се отпушат жлъчните пътища, а лимонът изсмуква всички натрупани шлаки, значението организма да се пречисти, за да се включат и защитните сили и на организма в борбата с раковите клетки....това е най-общо. Забелязала съм, че някои части от книгите си ги преповтаря, така че предполагам и в тази за която говориш ще ги има същите неща. За тези на които не съм пратила на мейла - файлчето ми на компзтъра в работата и утре ще го пратя. Лека нощ и спокойни и приятни сънища!


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 09:47



Ще съм ти благодарна ако изпратиш и на мен на dhivanova@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: ddd]  
Авторлoни (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 10:00



моля ,ако не те затруднява изпрати и на мен luki1@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: лoни]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано28.02.06 11:21



Изпратих на всички. Дано намерите и вие отговори на въпросите си както аз намерих.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторvanya (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 14:05



Може ли да изпратиш и на мен, vanyayan@mail.bg?



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторeli_bel (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 17:53



Би ли изпратила и на мен, моля!
aon.913115007@aon.at



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: eli_bel]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано28.02.06 17:59



Изпратих ви - това е адреса, нали : aon.913115007@aon.at
Като си разчиствах РС- то видях, че имам 2 файла именувани 12.doc - съжалявам ако на някой по погрешка съм изпратила не разговора ни, а пожелания, които съм теглила от инет за една колежка. "Хванах" си една грешка и си я поправих, за което още веднъж се извинявам.


Гери - 27.10.04

Редактирано от The Sun /cлънчицe/ на 28.02.06 18:10.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: лoни]  
Авторwow (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 19:16



слънчице, ще бъда благодарнa ако и аз я получа mis_tral@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 19:52



Не можах да отворя прикачения файл и от компютъра на работата си. Някой има ли представа защо?



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор lskamDaZnam (непознат )
Публикувано28.02.06 20:10



моля те изпрати и на мен - pavlina27@yahoo.com



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Nena]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано28.02.06 22:06



Утре от работа ще ти го пратя като мейл, Нена - няма да има прикачен файл. За тези на които не съм пратила, съжалявам, но не съобразих да си изтегля файла от ПС-то на работа, така, че утре първата ми работа ще бъде да ви го изпратя.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторeli_bel (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 22:22



Да, това е адреса, получих го, благодаря!




Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 22:43



честита Баба Марта! Бъдете здрави-ти, детето ти и всичките ти близки!
Доста станаха желаещите,дано не е нахално и досадно, но би ли пратила и на мен:doi4e@yahoo.co.uk.Предварително благодаря



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Mиa]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано02.03.06 10:44



doi4e@yahoo.co.uk - изпратих го


Гери - 27.10.04


Тема може ли и на мен да пратиш инфонови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 11:41



и аз се интересувам може ли да ми пратиш и на мен информацията за която говориш
mmaria_d@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторMia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 14:32



Благодаря ти , само че прикачения файл беше празен-??



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Mia]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано02.03.06 14:43



Не знам защо е станало така - ще ти го пратя като мейл - от вчера битекс-а е применал към мейл.бг и ми прави някакви проблеми. Сега ще опитам от друга поща. Съжалявам.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторMИa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 19:09



благодаря ти много.Този път го получих успешно.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: MИa]  
Авторnel (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 22:16



Честита Баба Марта! Моля те , изпрати и на мен-neleblil@abv.bg, предварително благодаря!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: nel]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 22:29



ako moze i na men- nano@dir.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 09:01



Слънчице ,ицчетох целия форум и много ме впечатли.Моля да изпратиш и на мен. Благодаря!
vili_mili@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bили]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано10.03.06 11:33



Изпратих ти, Вили. Стискам палци за вас!


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 13:51



Слънчице,благодаря ти.Сега остава да го убедя за започне.Той ми обеща че ще направи всичко възвожно за да е по дълго с нас.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bили]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано10.03.06 14:53



Няма защо, Вили. Аз редовно като бях пре татенцето си ме четях - това и това трябва да се направи, защото помага на другото и т.н. Това го обнадеждаваше и в момента в който се сещаше за "лекарят", който му изцепи диагнозата се отчайваше напълно и не виждаше смисъл да прави каквото и да е. Затова и думите на този лекар за който говоря си ги бях запазила и когато му ги предавах, му вдъхвах сякаш кураж....и досега съм благодарна на този човек - направи всичко, което може като съвети.......Важно е постоянството. Ще съм безкрайно радостна ако дори и съвсем мъничко се облекчи положението, а ако оздравее - тогава ще знам, че ако не на татенцето си, то поне на някой човек в неговото положение съм "помогнала", дори и косвено и със сигурност ще ми е по-леко на душата. Успех, Вили!!!


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор alisa97 (нова)
Публикувано11.03.06 16:17



Слънчице, много те моля, прати и на мен този материал. Моля те!
craz1ari@mail.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: alisa97]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано13.03.06 10:52



Имаш го.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Mиa]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 18:03



Molia, pratete i na men tozi fail na renia@abv.bg.
Az sym s rak na gyrdata 2st.
Blagodaria



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Mиa]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 18:04



Milia pratete i na men tozi fail na renia@abv.bg
Az sym s rak na gyrdata 2st.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: iner]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано13.03.06 18:08



ok


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkaty (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 04:09



Много те моля, можеш ли да изпратиш и на мен?

katy72@dir.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkaty (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 12:31



Благодаря ти много. Може ли да ти пиша?



Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: Mapия]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано15.03.06 14:36



Слънце, какво толкова разпространяваш така тайно?
Защо не го постнеш и край на молбите на хората. Самата ти знаеш какво преживя и че се хващаше за всяка сламка, недей така сега с новите в клуба.
Хората и без това са притеснени до безумие.
Поздрави на теб и Гери!



Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: ket1234]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано15.03.06 15:14



Тайно???? Не ми се занимава с интриги, Кет!!! Имам си доста по-значими неща за вършене - всеки който е получил нещо "ТАЙНО" има правото да го пусне - на никой не съм забранявала. Ако се поинтересуваш малко може би ще узнаеш защо досега не съм го пуснала "открито" - засяга не само МЕН и не мисля, че човекът за който става въпрос желае да "пускам открито" мъката , която е преживял. Колкото до това на ВСЕКИ, който е пожелал /не молил - не съм Бог!!!/ съм се постарала да му го пратя. Хайде със здраве!


Гери - 27.10.04

Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 15:20



Интересувам се.
А и аз не съм интригант. Или не си спомняш гадното лято на 2005 - кой те съветваше да не водиш детето в отделението и да си до майка си. Намери и ти кого да обиждаш.
ket1234@dir.bd - чакам



Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: ket1234]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано15.03.06 15:38



Кет, с нищо не си по-различна от хората, които непрестанно ми помагаха с мнения и напътствия. Аз НЕ СЪМ си и помисляла да водя детето си в болница, както и досега не е стъпвала, ако не й се е налагало на нея, така, че да ми се изживяваш като духовен водач - не става. Благодаря ти за това, че по някакъв начин си ме подкрепяла /макар, че и тогава с теб говорехме наразлични езици - както сега - ими не можем да се разбираме, или просто сме си несъвместими по природа/, както и аз се опитвам да дам на хората кураж или съвет. Не задължавам никой да го приема, нито го натяквам в други теми, макар, че ми се иска да споделя, че може и да има друг начин . Но си трая. Колкото до това, че ми "напомняш" какво съм преживяла - няма нужда - прекрасно знам всяка една секунда за баща си и ще я знам още години напред, както и това, че не го пожелавам на никой да го изпита. Ако за секунда предполагах, че може да съм ъбидила някой - бих се извинила веднага. Не го правя в момента, защото не мисля, че съм те обидила с нещо. Съчувствам на всички, защото знам какво е, и че никой не е застрахован, но да допусна някой да ме напада - няма да стане.Когато имам възможност да го пратя - ще го пратя.




Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 15:46



Наистина си говорим на различни езици. И никога не съм си мислила, че мога да бъда духовен водач някому.
Не смятам, че това е мястото да се нападаме взаимно. Доста си остра.
Съжалявам, че си ме разбрала погрешно.
Желая ти всичко добро.



Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: ket1234]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано15.03.06 16:02



Не съм "остра", Кет. Ясна съм и то защото ми е доста натоварено. Пратих ти го на ket1234@dir.bg, а не на този, който си писала - ket1234@dir.bd. Желая ти всичко добро и на вас и дано помогне.




Тема Re: може ли и на мен ???нови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторMapk (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 14:19



mshry327@yahoo.com
Blagodarq predwaritelno.



Тема Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Bojan]  
АвторMapk (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 14:33



Много ме интерисува някой има ли личен опит с обезпаразитяването по Хулда Кларк?
Аз съм решил да го правя от понеделник и ще съм благодарен ако някой сподели.



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Mapk]  
Авторбoлeн (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 15:44



би ли го пратила и на мене evro_bg@yahoo.com
от каде се снабдявате със съставките-бихте ли ми казали адрес на аптека, за което предварително благодаря?



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: бoлeн]  
АвторJiji (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 14:35



Някой пробва ли пречистването? Моля ви споделете дали има резултати!



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Jiji]  
Автор vivi7 (непознат )
Публикувано01.04.06 22:08



znaete li dali tova pre4istvane e pomognalo na njakogo



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: vivi7]  
АвторOrи (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 23:00



Vivi7, аз първоначално се вързах, но след като се порових по нета малко повече, преобладават мненията, че Х. Кларк не е съвсем наред. Теорията и е непоследователна, според много от специалистите и е с две думи по-скоро налудничава. Ако на някого е помогнал този метод е по-скоро случайно. Това е моето мнение, не съм специалист за да твърдя нещо определено, но прочетох доста по въпроса, гледах и филмчета и т.н..



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Orи]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано02.04.06 01:45



аз мога само да кажа какво съм прочела в една българска книга за здравословното хранене, не съм болна от рак, но ме интересуваше защото дядо ми почина от рак преди година и половина(бог да го прости), както и да е, това е друга тема. та в тази книга прочетох(не знам дали е вярно, просто споделям), че ракът е вследтсвие натравяне на организма с вредни храни, тъй като не всички се отделят, то те се отлагат в клетките на организма и това по-късно за всъщност туморите и метастазите, не знам дали е вярно, но пък аз лично гледам да се храня здравословно, за да знам че поне съм опитала. искам само да попитам понеже пишеше за отпушване на жлъчни канали как става, защото дядо ми почина точно от това. благодаря предварително!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторДeмeтpa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 13:15



Може ли да изпратите файла и на demetra777@mail.bg?

Благодаря предварително!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bojan]  
Автор мapиянa paшkoвa (непознат )
Публикувано18.05.10 06:57



може ли и аз да се снабдя с тази информация,мама и тате са раково болни,испратете и н мен този файл моля ви mariana8282@abv.bg

Редактирано от мapиянa paшkoвa на 18.05.10 06:58.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: мapиянa paшkoвa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.05.10 08:19



Ето линк на български:



Имаме и цяла тема за Хулда Кларк в Справочника на темите:


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема "Погребете" зооложката Хилда Кларк завинагинови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.08.11 09:39



bezraboten

Моля, ходете сред природата и събирайте орехи, листа от орехи и каквото ви падне, но "погребете" завинаги мита за госпожа зооложката и ботаничката Хилда Кларк. И брат й, който тя е лекувала, и тя самата е починала от рак.



РЕЗЮМЕ(!) на сайта:

- или как лечителката на рака умира от…. рак!, от доктор Stephen Barrett. Резюмето е направено набързо и не претендира за безпогрешност! „Юридическия английски” е съвсем друга бира Превод: VITAN

Hulda Regehr Clark се афишира като "независим учен" с бакалавърска и магистърска степен от „University of Saskatchewan” и Ph.D. степен по психология от „University of Minnesota” (1958). Но в регистъра на „University of Minnesota” се твърди, че Кларк получава своята степен със специалност зоология и втора специалност по ботаника и нейния „University of Saskatchewan” дават степени бакалавър на изкуствата през 1949 г. и магистърска степен през 1950 г. Има и "100-часов курс" по „naturopathic” (N.D.) от Clayton College of Natural Health, който е за $695.
Какво твърди Кларк го пише в нейната книга и няма да го повтарям. Медицината не споделя нейната теория. Дори твърденията и се класифицират като абсурдни – до едно. Тя твърди за рака, че се предизвиква от паразити (а откривателя на вируса на рака д-р Р. Р. Райф е ползван дефакто за параван в бизнеса със запъри).

Кларк насърчава да се използват две медицински безполезни устройства. Тя твърди, че нейният Syncrometer може да установи болни органи и токсични вещества. Устройството е просто един галванометър, който реагира на съпротивлението на кожата при протичане на ток с ниско напрежение.
Кларк лансира запъра като устройство, което убива паразити, бактерии и вируси с електрическа енергия, но не вреди на човека тъкан. Нито едно устройство няма истински диагностична или терапевтична стойност. Устройствата са пуснати на пазара през много уеб сайтове, един от които е администриран от нейния син

El Chofer

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 26.08.11 09:40.



Тема Re: "Погребете" зооложката Хилда Кларк завинагинови [re: Buba67]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано27.12.13 13:35



Не знам как тази тема се озова повдигната и кой го направи.

За мен беше поучително да я изчета.


Не знам дали въпросната докторка е права или крива - но със сигурност знам, че пелина, зелените орехи и карамфила са много полезни билки и помагат за много неща.


Имам детски спомени за бабите ми и пра-бабите ми как непрекъснато събират и сушат и варят и приготвят домашни запаси от тези и други билки. Навремето просто хората са разчитали само на такива средства за всичко - и доживяваха успешно достолепни години.


Без въобще да коментирам компетентността на въпросната докторка, за себе си се заричам да изчета каквото намеря за пелина, карамфила и зелените орехи и да видя как да ги използвам и аз. Убедена съм, че може да се извлекат ползи.


Въобще не считам четенето на темата за изгубено време. За себе си започнах да събирам инфо как да поддържам в дома си набор билки и как да ги използвам. Както и всички природни начини за почистване (детоксификация) на тялото, както и други начини за природосъобразен живот.



Винаги може да се научи нещо ново.


Благодаря на авторите и на коментиращите. Радвам се, че в архива се пазят тези теми. Ще се постарая да намеря време и да се запозная и с повече инфо от архива.



Пожелавам на хората с проблем успешно оздравяване и възстановяване. Не се предавайте и поддържайте духа си висок! Бог ше ви насочи към правилното лечение и начини да се възстановите!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Пак за паразититенови [re: Roxan*na]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.09.14 10:00



Не, че е нова статията, но е събрана с рецепти.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.