Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:28



mamanena@abv.bg И за радост става въпрос за мен, не за мой близък, но аз съм сигурна, че с Божията помощ ще се преборя. Длъжна съм. Ако медицината "вдигне ръце", ще прибегна и аз до алтернативно лечение. Интересно ми е това, което предлагаш да ми изпратиш. Благодаря.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: bojan]  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:29



Mного се извнявам объркал съм емейла bojan_dimitrov@mail.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано27.02.06 18:38



Изпратих го на всички. Не съм го постнала тук, защото все пак се отнася и до друг човек, също загубил близки по този начин, но предполагам, че и той би помогнал с мнение, макар, че и от мен когато пуснах тема за пръв път за татенцето си ме избягваше доста време - предполагам не е искал да се връща назад в спомените си, защото истински боли, но бе желал да помогне....искрено ще се радвам ако всеки открие нещо, което би му помогнало.


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:51



Мерси, получих го, но не мога да отворя прикачения файл , пише ми File not found. От компютъра ми е, утре ще го отворя от работата си.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:57



Книгата се казва "Пълно пречистване от паразити и причинители на заболяванията" автор Генадий Малахов http://books.slovo.bg/partners.php?scat=15 Поръчах си я по интрнет - струва 10 лева. В нея авторът заявява, че се е прочиствал по метода на д-р Х.Кларк, като е ползвал само пелин и карамфил, защото и той не е намерил орехи.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторnin (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 19:28



Моля те, прати и на мен ninabi@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 19:31



Моля те прати и на мене! Предварително ти благодаря!!!! sevi_ss@mail.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: bojan]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано28.02.06 03:47



Видях тази книга, но лично аз не съм я чела - говоря за "Пречистване на организма в домашни условия" и "Пълно пречистванена организма" - там са описани причините според автора в развитието на раковите клетки, структурата на дебелото черво, пречистване на черният дроб /който нарича "химичната лаборатория на организма" и именно той бе причината на баща ми да не се започне операция - бил е скапан тотално и точно той не издържа / със зехтин и лимон като се нагрява - зехтинът помага да се отпушат жлъчните пътища, а лимонът изсмуква всички натрупани шлаки, значението организма да се пречисти, за да се включат и защитните сили и на организма в борбата с раковите клетки....това е най-общо. Забелязала съм, че някои части от книгите си ги преповтаря, така че предполагам и в тази за която говориш ще ги има същите неща. За тези на които не съм пратила на мейла - файлчето ми на компзтъра в работата и утре ще го пратя. Лека нощ и спокойни и приятни сънища!


Гери - 27.10.04

Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 09:47



Ще съм ти благодарна ако изпратиш и на мен на dhivanova@abv.bg



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: ddd]  
Авторлoни (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 10:00



моля ,ако не те затруднява изпрати и на мен luki1@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.