Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдив  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 15:56



някой чувал ли е за тази жена.моята майка прочела за нея във вестника,че лекувала успешно много сериозни заболявания и ракът е сред тях.иска да ходим при нея,но аз съм малко скептично настроена,въпреки,че се ловим и за сламка .ако има някой от пловдив и е чувал за нея-моля да сподели



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: нaнo]  
Авторжyжa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 11:55



аз също прочеох статията и се интерсувам как мога да отида при Иванка Стефанова



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: жyжa]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 12:19



az po princip na takiva raboti ne viarvam,no mai vsi4ki sme v takova polojenie 4e vsi4ko triabva da se probva.az dori smiatam da hodia v Aitos za6toto 4uh za niakakav Stefan koito mnogo pomagal!ako niakoi otide pri Ivanka stefanova- pi6ete,molia vi,a az sa6to 6te pi6a za Stefan kato se varna ot tam



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: wild]  
АвторKatya Macheva (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 22:22



Аз също прочетох за тази жена в един вестник през месец февруари 2006 год. Издирих от редакцията на вестника нейните координати заради моя приятелка, която имаше рак на панкреаса, но тя така и не можа да се свърже с нея. Мисълта ми е, че при разговора си с Иванка Стефанова, същата ми обясни, че най-важното е нивото на енергийното поле на човек за възможността му да се справи с тази коварна присъда - ракът. Тогава, когато разговарях с лечителката, тя ми каза, че е имала случай, съвсем на скоро, когато е лекувала болен от рак с разсейки в черния дроб и след нейните сеанси болния се почувствал добре, а ракът придобил обратим процес. За хората, които имат тумори надеждата, че ще се преборят с тази грозна болест трябва да е голяма и затова не губете време и се обадете на Иванка Стефанова и опитайте. Адреса й е гр. Пловдив, бул. " България" 58, намира се до панаирните палати. GSM: 0898228212 Успех на всички пожелавам най-чистосърдечно и с огромна надежда за всички.



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: Katya Macheva]  
Авторlvaceda (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 13:57



За да влиза човек в този сайт, трябва много, много да е на зор! И наистина да се лови за сламка. Обаче, въпреки че и мене ме е страх от тази страшна и коварна болест, аз защо ли не вярвам на екстрасенси и лечители... Хора, не вярвам, че с помощта на екстрасенс може да се победи рака. Тук се оплюва съществуващо лекарство, помогнало на реални хора, а се разчита на екстрасенси... Защо ли този човешки наивизъм ме смущава...



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: lvaceda]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 14:11



Ами защото малко сме тези които наистина са болни другите си чешат езика и си рекламират глупостите. жена ми също се чувства добре и разсейките почти изчезнаха ама от химиотерапия и натанал а не от врачка. не виждаш ли как пързалят хората и им подхвърлят разни глупости диети врачки само и само да ги объркат.



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: msd]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано25.04.06 14:54



И аз не вярвам на такива хора.Няма логика.Преди години татко ме води на един екстрасенс,който лекувал стегматизъм.Беше баничар.С едната ръка месеше банички,с другата лекуваше мен.Неисках да разочаровам татко затова изтърпях няколко сеанса.Естествено не прогледнах,какво да кажа тогава за рак.Сигурна съм че има друг начин да помогнем на близките си.



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: msd]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано25.04.06 15:17



Моята диагноза също не е с добра прогноза, но аз въпреки всичко също съм настроена скептично към екстрасенсите. Не ги отричам. Но ще стигна до тях само, ако лекарите ми кажат, че нищо друго не могат да направят за мен. В момента съм на химиотерапия, натанал и коктейли от цвекло, моркови и ябълки и до момента се чувствам добре. За понататък - ще видим.... Обичайте се повече, вярвайте повече в себе си /не на екстрасенси/ и болестта ще отстъпи - тя отстъпва само пред силните духом. Разбрахме ли се? ОК? Така ви харесвам!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: lvaceda]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 15:07



i koe e tova lekarstvo ako ne e taina????
vseki ima pravo da viarva i da se nadiava!!!!na edni pomaga edno lekarstvo,a na drugi ne!na edni moje vre4ka da pomogne , a na drugi ne!ne kazvam 4e az mnogo viarvam na tezi ne6ta,no niamate pravo da gi otri4ate!!!za6toto ima i takiva slu4ai,i to dosta!taka 4e mai zaklu4enieto e 4e vsi4ko e otnositelno,vseki organizam e razli4en i razli4ni ne6ta biha mogli da mu pomognat!!!!!



Тема Re: иванка стефанова-екстрасенс и лечител от пловдивнови [re: wild]  
Автор vivi7 (непознат )
Публикувано27.04.06 15:33



Съгласна съм с теб wild, и аз съм чувала какви ли не случаи и то от сериозни хора, а не такива, които биха могли да си измислят. Друг е въпросът, че е пълно и с шарлатани, повечето са такива. На някои пък може да помага самото внушение. Например за баба Ванга едва ли някой може да разкаже, че е измамила някого. Не знам, и аз не вярвам безрезервно, но винаги се опитвам да бъда непредубедена. По-добре ми е да имам надежда. Иначе засега и ние разчитаме на традиционната медицина, но се интересувам и от такива неща




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.