Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Рак на тестиса  
Автор JUNl (непознат )
Публикувано09.02.06 15:49



Здравейте!
Преди няколко месеца ми откриха злокачествен тумор в десния тестис. Диагнозата е КАРЦИНОМА ТЕСТИС ДЕКС. Последва операция за отстраняване на тестиса. Изследванията след операцията са добри, но въпреки това ми препоръчаха да изкарам 2 курса химиотерапия.Изкарах първият, след няколко дни започвам вторият. След това ще ме следят в продължение на 2 год. по-често, а после по-рядко.Въпреки,че няма засегнати лимфни възли, няма разсейки ме притеснява дали могат да се появят наново раковите клетки, лекарите не дават никакъв конкретен отговор.Моля, ако има някой с подобни оплаквания или познати с такива да ми отговори.
Успех и късмет на всички



Тема Re: Рак на тестисанови [re: JUNl]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 18:37



Братовчед ми имаше същия проблем 2000г., тогава беше на 23 г., но имаше метастази в лимфни възли, 2 тумура в бял дроб. Изкара много химиотерапии и др. лечения, много операции за махане на някакви дълбоки лимфни възли,маркерите все нсгоре, накрая му казаха, че има букет от тумури и 2 от тях са нелечими. Предложиха трансплантация на костен мозък в чужбина, но той отказа. Тогава отиде при екстрасенс - лечител в София, той и родителите му не вярваха на такива неща, както и аз. Сега сме 2006г., той е много добре, работи и не мисли за този ад, слава на Бога. Това което знам за заболяването е, че колкото си по-млад е по-добре, докато за другите злокачествени заболявания е обратното. Рака на тестисите е един от най-лечимите, ако се хване навреме, както при рака на гърдата. Както чета, ти си го хванал в ранен стадий, затова кураж, няма страшно.



Тема Re: Рак на тестисанови [re: JUNl]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 19:22



Учудва ме броят химиотерапии ,които са ви преложили..доколкото знам минималният брой е 4...за 1 курс на лечение...къде се лекувате...



Тема Re: Рак на тестисанови [re: здp1]  
Авторjuni (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 20:17



Лекувам се в Шумен, операцията ми я направиха в София и там ми казаха че не е необходима химиотерапия, тъй като туморните маркери са добре, но в Шумен ми препоръчаха за всеки случай да изкарам 2 курса. Реших,че е по- добре да не рискувам и да изкарам и химиотерапията.



Тема Re: Рак на тестисанови [re: juni]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 12:39



нена,дай координати на този екстрасенс



Тема Re: Рак на тестисанови [re: нoв]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 16:40



02/9546243 - Любчо



Тема Re: Рак на тестисанови [re: Heнa]  
Автор paco77 (непознат )
Публикувано16.02.06 16:46



Нена, случайно да пазите адреса на този екстрасенс защото на този телефон никой не отговаря. Благодаря предварително



Тема Re: Рак на тестисанови [re: paco77]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:30



Ще се опитам да го намеря.



Тема Re: Рак на тестисанови [re: paco77]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 21:20



Търси го на този тел, който дадох преди 12 ч. на обед. Адресът е София , ул. Никола Славков 39, ет.2. Успех!



Тема Re: Рак на тестисанови [re: JUNl]  
Авторdolphins (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 05:42



пиши как си, приятелю, аз имах същия проблем




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.