Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: туморен маркер - норманови [re: llina]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано07.06.07 16:55



Различни са. Зависи от реактивите, с които работят. Ако не се лъжа зависи и от апаратурата. Затова не се плашете



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: туморен маркер - норманови [re: llina]  
Авторaни1212 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 19:06



ЩЕ СЕ ИЗСЛЕДВА УТРЕ ПАК В ОНКОТО В РУСЕ . БИ ТРЯБВАЛО ТАМ ЛАБОРАТОРИЯТА ДА Е НАЙ-ДОБРА.В ЛАБОРАТОРИЯ ЗДРАВЕ КАКВА Е ЦЕНАТА НА ИЗСЛЕДВАНЕТО И ЗА КОЛКО ВРЕМЕ ИЗЛИЗАТ РЕЗУЛТАТИТЕ.СЪЩО ТАКА ИМА И ЧЕРВЕНИ ПЕТНА ПО КОЖАТА.МНОГО СМЕ ПРЕТЕСНЕНИ.



Тема Re: туморен маркер - норманови [re: aни1212]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано08.06.07 08:47



Здравей, ани1212! Не мога да ти кажа коя лаборатория е добра или не е. Провери тук http://www.ruse.cibalab.com/ за цени на услугите в лаборатория "Здраве" или направо им се обади - много са любезни! На какви места по кожата има червени петна? Да не е от лъчетерапията? Каква й е диагнозата и какво лечение провеждате? Пиши...



Тема Re: туморен маркер - норманови [re: aни1212]  
Автор дeвa (гледам напред)
Публикувано13.06.07 16:57



Здравей Ани1212, направи ли си теста на туморния маркер. Бях ти писала, че също съм от Русе. На 11.06.07г си направих изследвания в лаборатория "ПРИМА ЛАБ". Резултатите ми са 21,16 при референтни с-ти за тази лаборатория от 0 до 25. Не ме притесняват, защото се чувствам нормално.



Тема Re: туморен маркер - норманови [re: llina]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано21.11.10 01:09



kakvo e tumornia marker,men me operiraha ot rak na gardata y mi ostava edna himioterapia ,ne mi se iska da se povtaria,ima li nachin da go hvanat barzo s niakoia proba?



Тема Re: туморен маркер - норманови [re: maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.11.10 08:09



Здравей, ако въпросът ти е какво представлява туморният маркер, погледни в темата "Туморни маркери" в Справочника на Клуба
(V тема на първа страница). По принцип тези маркери не са най-сигурният индикатор за развитие на туморния процес.
Бих те посъветвала да си направиш изследване на ПЕТ-скенера във Варна, но трябва да мине поне месец след химиотерапията ти.
Имаме такава тема, която също можеш да намериш в Справочника.

Само ще те помоля те пишеш на кирилица (това е правило във всички клубове на Дир.бг).
Ако имаш проблеми с кирилизацията, използвай функцията КРЕДОР (горе вдясно над прозореца, в който пишеш).

Спокоен ден!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: туморен маркер - норманови [re: *jull**]  
Авторcaшo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.10 17:25



Здравейте момичета! Привет от Русе.Преди 2.5 години оперираха майка ми от рак на гърдата. През месец септември ТМ е 35.5, а при изследването на 07.12. посочиха 64.4. След няколко дни ще ходи отново в Окото. Не са и правили досега нито химио , нито лъчетерапия. Пие само хапчета-Тамоксифен. Моля, коментирайте ситуацията.



Тема Re: туморен маркер - норманови [re: caшo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.10 18:53



Задължително да си направи в друга лаборатория маркера. Погледнете какви са референтните стойности на лабораторията /обикновено ги пише на бланката с резултата/. Ако пак е висок - с двата маркера при онколога.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: туморен маркер - норманови [re: Buba67]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано11.12.10 08:59



вчера излязоха и моите резултати от туморния маркер и са 15,7-мисля че са в норма нали така?

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: туморен маркер - норманови [re: panterata68]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.10 09:28



не са в норма а направо са идеални!жива и здрава бъди!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.