Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 12:17



Както каза Весето, съвместимостта зависи от самото лекарство. Например Таксолът е съвместим с алкохол (е, малко...).
Иначе последните препоръки на фирмата са сутрин да се взема безалкохолен, а вечер - алкохолен (тъкмо вечер си вземам аперитивчето :-)).
Предполагам, така по-малко се натоварва черният дроб. [usmihvam se



Тема кленов сиропнови [re: Бeни]  
Автор limdul (непознат )
Публикувано12.10.08 13:54



Някои чувал ли е комбинация на кленов сироп и сода и каде мога да про4ета, - мерси!



Тема Re: кленов сиропнови [re: limdul]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано12.10.08 15:33



ето тук прочети:




Гледай напред, не се обръщай назад !

Тема може ли...?нови [re: ceceto]  
АвторHope (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 17:18



За Полиергата ( а и за другите имуностимуланти) пише, че се пие след химиотерапия!На баща ми му правят в месеца 2 вливания- на 1-во и 8-мо число на месеца и след това почива до следващото 1-во число!Това означава ли, че може да пие Полиергата между 9-и и 30-ти?Или може и между 1-ви и 8-ми?Или трябва чак след 6-те месеца след като му свърши химиотерапията?



Тема Re: може ли...?нови [re: Hope]  
Авторsls (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 00:38



Здравейте, както повечето хора тук и аз търся решение за рак - но на ларингса. На моят близък с тази диагноза му предстои операция. Лекарят говори за отстраняване на целия ларинс. Онзи ден като говорихме каза: колко е хубаво да може да говори човек...Аз в рамките на 1 месец изчетох огромно количество материал на тема рак. А наскоро прочетох тезата на д-р Хулда Кларк за паразитите и искам да приложа тази тинктура от орехчета, но ако я поръчам от сайта и и докато пристигне може да е късно. Искам да ви питам знаете ли откъде да се снабдя по това време с такава тинктура от орехчета.



Тема Re: може ли...?нови [re: sls]  
Автор dianavk (непознат)
Публикувано11.11.08 14:03



Някой ползвал ли е суперантиоксиданта с пикногенол на Аска Сорс. Препоръча ни го хомеопат, пикногенола преминавал мозъчната бариера. Става въпрос за тумор в мозъка.



Тема Re: може ли...?нови [re: dianavk]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 16:24



Ако имаш предвид Супер Антиоксиданта на фирма Аква Сорс - едни капсулки в червеникаво шишенце - да, мама ги вземаше за спиране на метастазите, но тя имаше карцином на панкреаса. На нас също ни го изписа хомеопат. Не мога да кажа нищо конкретно като резултат от пиенето му, защото мама вземаше доста неща и ги сменяхме, но пък при нея така или иначе нямаше много шансове и време да подейства каквото и да било при тази гадна диагноза...



Тема Re: може ли...?нови [re: gali4]  
Автор dianavk (непознат)
Публикувано11.11.08 19:33



Благодаря gali, на нас ни го препоръчаха специално за мозъка. След като и друг го препоръчва може би има ефект. Поне трябва да се пробва всичко.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: Thea]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 08:56



http://biozona.eu/index.php?main_page=index&cPath=12
Здравейте , искам да попитам дали някой е използвал готовия сироп от черен бъз.
Продава се и в билковите аптеки , а също и в този сайт. Чудя се дали е със същите лечебни свойства като домашно приготвеният.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ [re: пиceтo]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.08 17:44



Леле,тези цени скачат по-бързо от бълха!Преди две седмици си купих лициите е днес отивам да си купя нови те станали близо 8 лева. за 100 гр.Но ще купувам,няма как,много са полезни а и сила ми дават.Жен-шена и той беше 4 лева като го пуснаха за първи път сега и той става 8 лева.Да не говорим пък за много скъпите хр.добавки.Аз никъде в Пловдив не намерих по аптеките котешка стъпка.Ако някой знае да пише,че ми омръзна да обикалям аптеките из града.



Живота е сцена, а ние сме артисти!


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.