Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗ № 1  
Автор zlatinm (непознат )
Публикувано08.01.06 10:44



Някой може ли да каже каква газ се ползва за такова лечение ?
Газ за горене или рафинирана или медицинска
Аз съм от Бургас поръчах на приятели работещи в Лукойл да ми търсят рафинирана или дестилирана газ в завода, но казват че при тях такова нещо няма.
Ако някой е правил такова лечение с газ моля да сподели каква газ е ползвал и от къде да намеря

Благодаря !

Редактирано от *jull** на 16.02.11 17:05.



Тема Re: лечение с газнови [re: vozi]  
Автор Oмoния (непознат)
Публикувано13.01.06 16:48



Има ли ефект от това лечение. Как се почувства след това.



Тема Re: лечение с газнови [re: vozi]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 16:54



И какво се прави после с тази газ? Вие сигурни ли сте че това нещо не е вредно. Просто какви ли не гадости съм чувала за лечение на рак, включително и катран се пиело и т.н.



Тема Re: лечение с газнови [re: Пeтя]  
Авторzlatinm (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 15:45



Майка ми пие вече 12дни газ ,по една супена лъжица сутрин и вечер.казва че е много гадно,повдига и се близо 2два часа след това .Ще пие до 15-тия ден после ще почива 1месец и ще пие още 15 дни .
За сега немога да ви кажа какъв е ефекта ,но със сигурност казвам че ако човек има воля може всичко да понесе колкото и да е гадно .
Едновременно с газта пие натанал три пъти на ден по две супени лъжици и пие от билките на Димитър Куцаров .



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Авторинтepecyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 01:08



за какви билки става въпрос ,координати на димитър куцаров



Тема Re: лечение с газнови [re: интepecyвaщ]  
Авторzlatinm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 09:56



Бай Димитър Куцаров -билкаря
с. Каменар близо до Поморие



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Авторzlatinm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 10:16



***** това е телефона на Димитър Куцаров



Публикуването във форума на лични телефони е против правилата на клуба!

Редактирано от *jull** на 15.12.08 21:41.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: zlatinm]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 21:01



Мимозке, миличка още един път ще напиша как се филтрира газ. Ще допълня рецептата от справочника:
Купувате газ за осветление от железарията, активен въглен на прах от аптеката и филтърна хартия /става и тази за кафеварки в големите вериги/.
Взимате два буркана от лютеница /средните - около 300 грама/. В единия буркан слагате фуния, във фунията филтърната хартия, в хартията слагате 2, 3 супени лъжици активен въглен. Във втория буркан сипвате газ от бутилката. Започвате със супена лъжица да сипвате газта от втория буркан върху активния въглен, докато мине цялата от единия буркан в другия. Изхвърляте филтърната хартия с накиснатия активен въглен. В празния вече буркан зареждате отново - фунията, в нея суха филтърна хартия и сух активен въглен. Повтаряте процедурата. Пак изхвърляте филтърната хартия и въглена. Третия път слагате само суха филтърна хартия. И отново упражнението от единия буркан в другия, лъжица по лъжица.
Ако след втората филтрация ви жълтее още газта /случвало ми се е/ я минавам вместо два пъти, три пъти през въглен, а четвъртия път само филтърна хартия. Целия процес трае поне 2 часа.
Така приготвена газта е готова за пиене. Започвате с 1 капка, като увеличавате постепенно до достигане на супена лъжица /ако има процес/ или чаена за профилактика.
Относно продължителността на приемане има много теории. Пила съм я месец, с месец почивка. В момента я пия 2 седмици, след което 2 седмици почивка.
За да няма оригвания и други стомашни неразположения най-добре да мине поне час и половина до приемане на храна или вода след газта.





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:35



Страшна си Бубееее. Току що мъжа ми се обади на едни негов приятел химик и лекар и човека тайно .... потвърждава че газта лекува ракови болести. Сега ще му поръчам даже той да ми е пречисти тази газ и стартирам и аз. Каквото ще да става, по добре газ от колкото рецидив. Да не дърпам дявола за опашката....но страх лозе пази. Почвам и аз и ще накарам свекър ми и той да пие, пък после ще пиша какво се случва. Много благодаря.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 21:45



Браво на теб!


А за лекаря - чак не е за вярване

П. П. Добра работа си намерила на мъжа си!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:47



Абе верно ли газта била противопоказна за черния дроб?



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 21:49



А самата капка и повече на какво ги слагаш - на бучка захар, на хапка хляб, или забъркваш с нещо друго
Един път на ден ли се пие или има схема



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:50



Джулкааа, те всички лекари май са скрити лимонки. Мушмуроци са. Ще останат гладни, нали се сещаш. Май от този клуба ми стана едно ясно, че по добре са хората които са минали на алтернативно лечение, отколкото да се блъскат в болниците и да дават излишни парички, особенно за тези в по напреднал стадий. Лекар е човека и се подхилква като маймуна и си признава за свойствата на газта. Така че, нищо не бива да ни плаши. Газ ще пия ако ще да си повърна червата.Щом лекаря казва

занчи е така!!!



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 21:57



Значи пак в крайна сметка опираш до мнението на лекар, а?


Ами тичай тогава в Клуба на лекарите, да те видим!

Шегичка, миличка! Нали знаеш за тихата война между двете медицини! Мен тук, като ме избираха за модератор, ме караха да обещавам с ръка на сърцето (като че ли ще пея американския химн!), че няма да спирам хората да ходят на лекар!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Kaлoянa]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:57



Ей хора дайте да пишем в една от темите за газта че станах разногледа. Та въпросния лекар казал, че "лечебна газ" правили в Нефтохим - Бургас, но май нещо са спрели да я произвеждат, и той може да ми я направи. Интересна случка разбрах току що. Лелята на свекър ми имала рак на ларингса (надявам се че правилно го пиша), та въпросната леля била много зле, не знам точно кой стадий, но е чула от стара жена че газ се пие за такава болест, и помолила да и намерят. Жената вече години благодари на Бог, че е научила за тази газ. Пиела го е един месец, после месец почива и така. Та в момента ако я видите тази жена, като момиченце е. И даже на скоро дойде в къщи да види свекър ми та спомена за тая газ, само че ние нали все не вярваме. А жената е минала по тоя път и знае. Пила е също и алое, оето правела с червено домашно вино и мед.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:59



Хахахаа, каза ли си Хипократовата клетва. Та ти си жив пример за "файдата" от алтернативната медицина и природолечението. Както и Фло, и Деа и още доста май. Така че, не вярвам в простотията, че газта не лекува.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 22:00



Да, описаните тук случаи на излекувани с тази рецепта, вече се умножиха доста...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 22:02



Джул, това какво показва, май има полза тая далавера. Май трябва да отворим една тема със заглавие "Ремисия", че човек търси такива неща, по напред от докторите.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 22:07



Хей, с теб май сме в телепатична връзка! Тъкмо превъртах из ума си думата "Ремисия"! Ами отваря я - твоя е!
Но обещаваш ли да се грижиш за нея? Да не залинява, но и да не се опиянява, да бъде работлива, но и много щастлива!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 22:08



Обещавам шефе. Тъй вярно.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Kaлoянa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 23:16



Кали, започнах с 3, 5 капки върху захар на пясък в лъжица. Преглъщах с вода. Пиех 3 пъти на ден, 30 минути преди храна. През целия ден имах дъх на газ и стомашна некомфортност. С времето установих, че като я пия чиста без захар и вода и не приемам храна или вода час и половина поне нямам проблем. Всъщност си изградих свой си режим. С първото събуждане към 3 или 4 сутринта, пия си глътката /отдавна не меря/ и си лягам. Като стана към 7 и си направя чаша ароматно кафе, не усещам нищо цял ден.
Друг е въпроса дали човек лесно свиква с миризмата. Ако ти се гади от миризмата можеш да ги скриеш капките в лъжица мляко или на захар, но само докато свикнеш. Няма вкус, само е мазна. Със всичко се свиква.
Факт - потърсиха ме 4 човека с диагноза липосарком, взели координати от клуба. Всичките до един са с рецидиви.
Факт - освен газ пия лиций и рецептата с алое и още много неща.
Това са фактите. Не съм спряла да се движа. Разходки, домакинстване. На 3 или 4 месеца ме пипват фантомните болки и тогава е ад, но му намерих цаката и на този проблем благодарение на Весето.
Нищо страшно няма, трябва и много вяра. Това си го знаете!





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:22



Бубе, този лиций от къде го го купуваш?



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 23:27



Кажи за цаката с болките, де!
И за " още много неща", които пиеш!
Да не искаш да те побъркат на Лични?!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 23:29



Тичам да търся темата!





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 23:33



От китайските магазини, но предимно в София и Пловдив.
За другите не съм сигурна, че го имат.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:35



Ами аз като не съм от там сега, какво да правя. В Бургас има ли го някъде този лиций бе хора? Трябва да търся китайски магазин така ли?



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 23:38



Ами поръчай на някого да ти прати от София или от Пловдив!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:41



Колко струва този лиций?



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 23:43



Няколко левчета за 100 г. Не е безбожно скъп.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 23:44



Има го във Варна. Някъде около адвокатска улица. Утре ще питам. Миналия месец тук в София беше 5 лв за 100 грама.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:45



Той сега свекър ми ще ходи в Пловдив, но не го познават града. Може да поръчам на една дружка от там, но да и кажа да търси китайски магазин нали така или билков магазин. Сори за тъпите въпроси, но с тези китайски работи не съм много запозната и за това питам по 100 пъти.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:54



А в Бургас?!?

дали го има някъде



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 00:13



Мимоза, мисля, че можеш да си поръчаш Лиций по интернет от тази фирма, освен това, тъй като те виждам, че се луташ насам, натам, прегледай и останалите продукти на фирмата, за някой от тях Буба е писала и преди и сега, тя ги ползва, но ти си пропуснала темите Дано съм ти била полезна





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Kaлoянa]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано16.12.08 00:16



Мерси Калояна, беше полезна как да не. Лека нощ от мен.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано16.12.08 00:32



Хора да ви споделя,мисля ,че е важно!Баба казва,че баща й навремето е пиел ГАЗ направо от бутилката.То тогава къде ти пречистена...Щом истинел и айде на газта-направо от бутилката гълток

Това го казвам с мисълта,че не му е навредила хич,въпреки начина на употреба,а само му е помагала.А иначе вие си карайте както си трябва!



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: misticna-toni]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.12.08 00:42



Да, мисля, че съм споменавала случая, описан май от Малахов - за едно момче на село (било по време на войната),
което, като ожадняло, хукнало към масата на двора, където стояло метално канче. Мислело, че вътре има
вода и докато го усетят, изпило половината от съдържанието му. Оказало се, че вътре имало газ, а не вода...
Е, нищо не му станало.

Така пише в книгата.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.12.08 00:44



Утре питай Флора откъде точно си го купува в Пловдив!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: misticna-toni]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано16.12.08 09:50



Ето, знаех си че едно време са пиели газ. А какви коси са имали цените от маските дето са си правили...Абе има една истина тук, ама докато не видя аз тая работа няма да мирясам!



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано22.12.08 20:47



Сподели какво става при употребата с газа ? Как се чувстваш и понася ли ти добре?



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 11:11



Ако Буба види въпроса , моля да ми каже в рецептата с алое ,вино, черен оман и мед, билката черен оман корени ли е (само такова има в аптеката) и дали е 30 или 300 грама? Благодаря предварително.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано27.12.08 13:20



Инер, написах рецептата в темата "кой какви добавки пие".
Черния оман е корени и е 30 грама.



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано28.12.08 12:28



Бубе, почнах газта по твоята схема, та да видим сега ще стана ли фойерверка или не...

. Пия я обаче със сок от истискан лимон. Не усещам нищо. Може би е от малкото количество все още. Почнах с 4 капки и ще увеличавам постепенно.



Тема Re: няма страшнонови [re: mimozitta]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.12.08 13:18



Лимона да е минимално количество.
А за фойерверките не се безпокой, по-скоро ламя ще станеш, ще бълваш огън само някой да те ядоса.





Тема Re: няма страшнонови [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано28.12.08 13:20



Ами сока е от 1/2 лимон, малко е. Ох, ако знаете каква глава ме боли вече 3-4 дни...не знам какво да пия вече..Дано газта поне ми помогне.



Тема Re: няма страшнонови [re: Buba67]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано19.04.09 21:26



Здравейте на всички и ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!искам да попитам колко дни след операция може да се продължи с приемането на газта.Става въпрос за съпругата ми и сега ще я оперират от рак на дебелото черво.Направихме първоначалния курс от 15 дни и достигнахме една чаена лъжичка дневно.После почивахме 15 дни и сега е наред операцията.Живот и здраве след операцията с каква доза газ трябва да се продължи.Благодаря Ви предварително



Тема Re: няма страшнонови [re: naperville]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.04.09 21:38



Воистина воскресе! Сега на въпроса. Каква ще бъде операцията? Отстраняване на тумора или нещо друго. Говорихте ли с лекар дали ще правите химио или лъчетерапия след операцията? Важно е, защото пиенето на газ и химиотерапия са несъвместими. Дайте малко повече информация.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: няма страшнонови [re: Buba67]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано20.04.09 14:11



Да,операцията ще бъде за отстраняване на тумора а за слледващи терапии всеоще незнаем може би след операцията живот и здраве ще кажат докторите.Съпругата ми беше на предоперативна лъчетерапия 25 нагревки



Тема Re: няма страшнонови [re: naperville]  
Авторsalza (Нерегистриран)
Публикувано20.04.09 17:51



Аз я пих по 4-5 капки на бучка захар 14 дни.. Неприятна е миризмата. Преди това пиех една лъжица зехтин, заради стомаха, че имам гастрит. Туморния ми маркер след това намаля с няколко единици. Дали е от газта - един Бог знае. Сега си направих една доза алое, мед и вино. Ще почивам до края на месеца и след това мисля пак да започна с газта. Иска ми се да я увелича поне до 1 чаена лъжичка, но не знам дали ще успея.



Тема Re: лечение с газнови [re: mimozitta]  
Авторdnedev (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 15:22



Здравейте,

На майка ми й откриха тумор в белия дроб. От няколко дни започна да приема газ - първия ден 2 капки и ги увеличава по две. Но сякаш забелязва увеличаване на кашлицата - тя и преди си я имаше, но напоследък беше позатихнала. Интересно, че тумора в горната дясна част на дроба, а кашля повече като легне наляво. Дали при това лечение има момента на "лечебната криза" както е при холистичните методи на лечение? Някой може ли да сподели наблюдения?

Поздрави!



Тема Re: лечение с газнови [re: dnedev]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.09 16:21



Тъй като диагнозата ми е друга, нямам наблюдение за рак на бял дроб. Бих посъветвала, ако се съмнявате че кашлицата идва от газта спрете да я давате 2 или 3 дни. Ако спре да кашля, значи е от нея, ако не спре, започнете пак от 2 капки.
Вторият вариант е да давате нещо за кашлицата, ако не е много силна и да продължите с газта до края на първия курс.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: лечение с газнови [re: Buba67]  
Авторdnedev (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 16:37



Ами всъщност кашлицата си я имаше и преди, но май сега се е увеличила, поне така казва майка ми, а аз не живея постоянно при нея. Но ще видя може и да поспре, за да се прецени. Интересно, че в миналото са давали газ на бучка захар точно за кашлица, но може би там е било друго заради причината ...

Поздрави



Тема Re: лечение с газнови [re: dnedev]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано23.04.09 16:52



Точно моя познат от градчето с елекуваше с газ и то точно белия си дроб и беше доволен ,не правеше дори ХТ.Сега май месец го чакам да дойде ще го поразпитам кашял ли е



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.09 18:17



Газ за осветление пише на етикета. Купувам я от железарията и я филтрирам с активен въглен и филтърна хартия.
Рецептата тук:




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: лечение с газнови [re: Buba67]  
Автор Meri_O9 (непознат )
Публикувано24.04.09 14:30



Здраейте, изчетох всички мнения за газта и моля зя вашите мнения относно моят случаи. Съпругът ми го отписаха-спряха химиотераията на 9-ти 04/2009 малко преди това спря да се храни/повръща всичко/ оказа се че лимфите са възпалени и има стеснение с незначителна пропоскливост. Вливаме венозно вит.С, на 14.04 започна прием на варумин но невиждах ефект и затова на 19.04 започнах паралелно да му давам газ /3-ри пъти на ден по една кафена лъжичка с топла вода/. Притеснявам се да не би да е много и някои от вас знае ли как се понася с варумина? За сега особен ефект не забелязвам. Въпреки зофрана /против повръщане/ непрекъснато има спазми. Приемам съвети всякакви!!! /ракът е на панкреаса-опериран и след 2 месеца разсеики в черният дроб и лимфите/



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано29.04.09 21:26



Здравейте,може ли някой да ми каже колко дни след операция (рак на ректума с анус претер)може да се започне пиенето на газ,натанал,саменто и други добавки.На съпругата ми са и казали че ще бъде на химиотерапия след втората операция за затварянето на стомата.Моля ви дайте ми съвет





Тема Re: лечение с газнови [re: naperville]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.04.09 23:28



Здравей naperville. Не препоръчвам да се пият много добавки наведнъж - натанал, саменто и от други добавки си изберете само една или две. След операцията е важно да се съвземе. Сутрин прясно изцедени сокове - червено цвекло, морков и ябълка /1/4 глава е цвеклото, половин ябълка и един морков/. Режима на хранене е специфичен при анус претер. Да добавя, че добавките може да започне веднага щом се прибере у дома от болницата.

За газта - и нея можете да започнете като се прибере вкъщи. Започнете с 2 капки само сутрин и увеличавайте с по 1 капка всеки ден. От всичко което изчетох през годините, газта действа пречистващо точно на лимфната система. Въпрос на личен избор е дали ще я пие, но съветвам да не отказва предложено лечение, защото добавките подпомагат основното лечение.

Сега за увеличените лимфни възли - при определена форма е сигурно, че са пълни с ракови клетки. Слагам линк с въпрос и отговор от лекар. Дано изясни ситуацията с уголемените лимфни възли.





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 29.04.09 23:44.



Тема Re: лечение с газнови [re: Buba67]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано30.04.09 22:27



Здравей БУБА, ние преди операцията направихме 15 дневен курс с газ и достигнахме до една чаена лъжица.Сега пак ли да започваме с капки или направо с чаена лъжица и по колко на ден?



Тема Re: лечение с газнови [re: naperville]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.04.09 22:53



Щом сте я започнали и сте стигнали до чаена лъжичка сега би трябвало да започнете с чаена сутрин. Понеже сте с анус претер предлагам първият ден да вземе само кафена лъжичка. Ако всичко е наред /понякога се получава леко разхлабване/ на втория продължете с чаена. Давайте само сутрин, т.е. веднъж на ден 14 дни.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
Авторves!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано01.05.09 17:46



ima takova ne6to v kluba na rako-bolnite vav rak na belite drobove ima edna jena koqto e napisala cqla shema za piene na gas.Nie davame na ba6ta mi rafinirana



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: ves!!!!!]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.05.09 17:51



Радвам се, че в Клуба се включват със съвети и нови хора!


Отново ще напомня, че КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА
(използвайте КРЕДОР-а горе вдясно от прозореца, в който пишете)!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечение с газнови [re: Buba67]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано05.05.09 00:04



Здравей БУБА,благодаря ти за бързия отговор и съвет.Пропуснах да напиша в предното ми питане, че ни предстои втора операция за затваряне на стомата и свързване на червото.В този случай сега като почнем с чаена лъжичка сутрин колко дни преди втората операция трябва да спрем с газта и съответно колко дни след нея трябва да продължим.Благодаря и ти желая много здраве



Тема Re: лечение с газнови [re: naperville]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.05.09 10:44



Газта се пие по 14 дни /поне аз така я пия/, може и месец, след което задължително се почива поне 14 дни. Започнете я и си правете курсовете по 14 дни, като гледате последния курс /преди операцията/ да приключи поне седмица преди да влезе в болницата. След операцията си направете химиотерапията. По принцип не мисля, че е удачно да се пие газ по време на химиотерапия, защото и двете отрови натоварват организма и става много. Зависи каква химиотерапия ще ви назначат, ще трябва да се борите със страничните ефекти и е важно да давате добавки, за да не пропускате вливане. Освен това съветвам да се запознаете и какви допълнителни лекарства се полагат по време на химиото, защото много често си ги спестяват. Като приключите с терапиите може да се върнете към алтернативните средства.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Европа ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.05.09 22:32



Момичета и момчета имам нужда от помощ. Наше момиче в Испания иска да подпомогне лечението си с пиене на газ. Някой купувал ли е газ за осветление /или керосин/ от европейска държава, която е ползвал за пиене? Стои въпроса дали от тук да и се прати газ или може да ползва местна?
Някой пращал ли е бутилка газ до друга страна? Като леснозапалима течност дали няма проблем?



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: лечение с газнови [re: Buba67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано11.05.09 12:24



здравейте
някой може ли да ми каже дали е провеждал лечение с газ при мозъчен тумор/ астроцитом ІІстепен/ и дали има ефект?



Тема Re: Европа ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторлюcи (Нерегистриран)
Публикувано13.05.09 16:30



Здравейте!За пръв път пиша във форум изобщо.От вас научих рецептата за лечението с газ при рак на стомаха.Баща ми е болен и въпреки,че му е трудно да пие течности за храна и дума неможе да става от вчера започна да пие газ.Взел е към 15:40 часа 1ч.л.Майка ми казарче към 3:00 ч. през ноща я е повърнал.Според вас това нормална реакция ли е. Благодаря ви



Тема Re: Европа ГАЗнови [re: люcи]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.05.09 19:41



Не е трябвало да му дава чаена лъжичка наведнъж. Да започне с 2 капки сутрин на гладно и жадно и да не дава нищо за пиене и ядене поне час след това. Ако не ги повърне, на другата сутрин да даде 4 и така с по 2 капки да увеличава. Добър вариант е и бучка захар, капва върху нея капките и я смуче бучката - това при положение, че не му се гади от миризмата.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Европа ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторЛюcи (Нерегистриран)
Публикувано14.05.09 09:16



Добро утро госпожо Ангелова.Благодаря Ви за отговора и за подкрепата. Вчера татко е изпил на обяд и вечерта по 1ч.л. газ и не е повърнал дори храчките му са по-малко.Дори е изял по-свое желание едно рохко яйце след като 40 дни не е ял нищо единствено малко течности.С надежда очакваме днешното денонощие.Благодаря Ви още един път желая Ви щастие.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Авторbesnata (Нерегистриран)
Публикувано14.05.09 15:17



т къде може да се купи дестилирана газ



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: besnata]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.05.09 21:43



От никъде не може да се купи готова за пиене. Купувам газ за осветление от железарията и си я филтрирам. От 2005 търся готова, но няма и си я приготвям сама.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
АвторChofi (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 21:16







Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
Автор el7O (непознат)
Публикувано28.08.09 14:11



Здравейте!Ето ме и мен при вас.Оперирана съм от рак на гърдата ,в момента правя химиотерапия.Бих искала да попитам уместно ли е да започна лечение с газ или да изчакам да приключа с химиотерапията.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: el7O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.08.09 14:48



Изчакай да мине химиотерапията /ако е възможно/. Тогава приложи газта. Разкажи повече - кога беше операцията, колко химиотерапии трябва да направиш.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 22:40



ще ми обясните ли кога действа по-добре и по-бързо газта-когато се приема чиста или върху захар?



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано07.09.09 23:57



По-добре е газта да се приема чиста. Със захар се приема от хора, които не могат да преодолеят психическата бариера или пък отвращението си от неприятния вкус. Но пък се касае за една по-голяма глътка. Не всичко на този свят е вкусно.





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Mpaвka]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано09.09.09 09:14



Благодаря ти,Мравчице!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 21:21



Моля за съвет-газта на фирма Мегахим,на етикета пише Dekorator,газ за осветление,представлява смес от нефтени фракции,съдържа минерален терпенин,подходяща ли е за пиене!Пречистих я ,но понеже пише че е опасна за белите дробове при поглъщане,искам да съм сигурна,че няма да навредя на татко!Благодаря Ви!!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.09.09 21:30



Подходяща е. Днес точно си филтрирах от нея. На всички етикети на газта за осветление пише, че е вредна. За пиене става тази, на чийто етикет пише, че се ползва само за осветление. Попадала съм на бутилки с газ, на които пише, че се ползват за осветление, за разреждане на бои и други неща. Тази газ мирише на коресилин и жълтее при филтрация. Газта на Мегахим Dekorator става за пиене.
Нали знаеш, че се започва с 2 капки и се увеличава постепенно. Успех!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 21:48



Благодаря,ти,Буба!Татко е доста зле,съгласи се след хиляди мои молби да започне от утре сутринта да пие газта.Важно ли е да се започне с 2-3 капки?Мога ли да му дам половин малка кафяна лъжичка?Не иска да е върху захар,затова се чудя????



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.09.09 21:57



Можеш. За да не се оригва цял ден на газ поне час, даже и половина да не яде и пие след това. Аз отварям буркана и с чаената лъжица директно в устата. След два часа си правя кафе, хапвам и всичко е наред. Ако му е много гаден вкуса, му дай бонбон /лукче примерно/. Не се притеснявай, а се съобрази с това да понесе по-леко приема.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 22:08



Благодаря ти!Дано утре не е променил мнението си!виж си пощата





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано14.09.09 19:04



татко пие газ от петък сутрин.чувстваше подобрение,но от тази сутрин пак е както преди газта,отпаднал.няма сили и се задъхва много.дали му действа?



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано17.09.09 11:50



след кризата на 14-ти татко е по-добре,но вчера имаше
доста кървави жилки в храчката.да спирам ли газта
или да продължавам





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.09.09 12:39



Има такива кризи. Не спирай газта, така са нещата на приливи и отливи. Ако той я отказва, тогава е друго. Не го насилвай.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано21.09.09 19:16



Продължаваме напред.Вече 1 седмица от както пие газта.След кризата на 14-ти наистина има приливи и отливи.Но за сега изчезна задъхването и дишането е
много по-леко.Татко имаше затруднено преглъщане,може би от ангажирана тъкан някаква наоколо-незнам точно,но и това изчезна.Сега преглъща без затруднения.Проблема е обаче,че няма апетит.Оплаква се,че му е топло "отвътре" и се изпотява в областта на шията и раменете.Нормално ли е?И другия голям проблем-водата,не пие достатъчно и дано не объркаме нещо така!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.09.09 23:33



Нормални са нещата. Пасирани храни не ще ли, или бебешки пюрета. Ако не ще вода давайте компот, сокове. Ако му е много некомфортно може да спрете след още една седмица. Като му се съберат две седмици прием, спрете две седмици газта.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор cologne82O (непознат )
Публикувано01.10.09 20:42



zdraveite ,bqh pisal i predi ,no neznam poradi kakvi pri4ini nestana !!dano toq pat stane!!!!
predi godini babami ima6e rak na gardata koito be6e otstranen i uj vs be6e dobre ,no sega lekarite otkriha 4e ima metastaza (ili razseiki ,kakto se kazva na prost Bg)i 4uhme 4e ima nqkakvo le4enie sas gas ,no kakto pro4etoh po gore nemoje da se pravi paralelno sas himioterapiqta !!!
no tq hodi na himioterapiq prez nqkakav interval ot vreme i vav toq interval nemoje li da se priloje tova le4enie s gastta ,a kogato pak po4ne na himioterapiqta da se priloji ot vas kazanata pauza za gastta!!
molq pomognete ,bagodarq vi predvaritelno !!!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cologne82O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.10.09 21:42



Моля да пишете на кирилица.

Сега на въпроса, да, натоварва се организма, ако се прилага прием на газ заедно с химиотерапия. Къде са разсейките /ако са в бял дроб може да се направи минимален курс с газ, ако са в черния дроб е по-добре да се изчака/? Повлияват ли се от химиото, намаляват ли разсейките? Колко вливки /курса/ химиотерапия са назначени?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор cologne82O (непознат )
Публикувано02.10.09 22:53



сорри за латиницата но на моя компютар нямам кирилица !!!
да разсеиките са в белия дроб! още незнаем дали ще има ефект от химиотерапията понеже сега по4ва и доколкото лекарите казват уж щяло да има ефект,понеже науката била мн напреднала,но все пак ние искаме да сме сигурни и да приложим вси4ки от нас познати ле4ения за да може да я излекужаме вазможно най скоро!!!
какво озна4ава минимален курс на газ?????
извиняжам се преджарително 4е ще продължа на латиница ,но не сам в българия,а компютарът ми няма латиница (а сега пиша от компютарът на една приятелка която е на гости тука)!!!
Благодаря ви предварително за вси4ки отговори!!!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cologne82O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.10.09 23:15



Няма проблем, ако нямате инсталирана кирилица. Ползвайте КРЕДОРа горе в дясно, над прозореца, в който пишете.

Минимален курс газ, означава да се започне с прием на 2 капки сутрин и да се увеличава всеки ден с по 1 капка. Газта се приема 2 седмици. Дай повече информация. Не разбрах само разсейки в белия дроб ли има или и на друго място. Рецидив има ли? Жената как се чувства?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cologne82O]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.09 18:15



здравейте мили хора!и моят татко от месец и половина е с диагноза белодробен карциом,след неуспешна операция и разсейки по плевра.какво ли не даваме и все по-зле става.и с газ мисля да опитаме.рецептата горе-долу от всички я разбрах.всеки различно я пие и почива.но дали може някой да ми каже освен в чист вид и на бучка захар,дали може с нещо друго???днес и аз я опитах със захар,не е толкова гадно,но бяха само 5 капки.на баща ми я дадох с малко мед.може ли така или с нещо друго?сега капките са 5,а като стане една супена лъжица?и немога да разбера коя лъжица е супена и коя чаена?Не че съм толкова...,ама има лъжици и лъжици.В нас имаме кафени,малко по-големи от кафените,с които храня малкия,средни супени и големи супени.От кои супени при процес?Моля ви за отг.на глупавия ми въпрос,но е важно за мен,за да не давам много голяма доза ...благодаря ви предварително.
И моля ви,ако някой има с подобна диагноза и е пил газ нека сподели за резултати



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор cologne82O (непознат )
Публикувано03.10.09 21:39



ами лекарите казаха 4е незнаят дали само там са разсеиките,тя по4на да ка6ля и така я занесохме в болницата и там казах 4е имала разсеики и прилойиха веднага химиотерапия до сега и правиха само 1 пат ,а в понелделник 6те е 2я!!!
но както казах ние тарсим всякакви вазмойни на4ини да я излекуваме,
незнаем за никакав рецидив,какво то4но е това????
тя се 4уства сравнително добре няма някакви болки или не6то такова само след химиотерапията като4ели по4нало да я боли от страната на дорбът ,малко!!но като цяло не е легнала на легло или да охка и па6ка 4е има някакви болки !!!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cиcи]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано04.10.09 11:00



Сиси,баща ми е с белодробен карцином и разсейки.От 11.септември пие газ.Започна с малка кафяна лъжика,но каза,че не я е уетил и на другата сутрин поиска направо супена.След това заспива и така е унесен почти през целия ден.Вече преглъща без проблеми,храчки почти няма,дишането му се подобри.Проблемите са само липсата на апетит,от което се чувства доста отпаднал и запека.Успех !!!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано05.10.09 16:01



вики,при нас положението е абсолютно същото като при вас.почти нищо не яде,само лежи и почти не става.а като стане имам чувството че едва се държи на краката си.от з дни пие газта ,но все още сме на няколко капки-днес-17капки,но след около 3,4 часа повърна.струва ми се,че няма да може да приеме газта чиста и затова я даваме с малко мед,за някакъв по-приятен вкус.НЕЗНАМ ДАЛИ МОЖЕ ТАКА И ДАЛИ ИМА ЕФЕКТ.проблемът със запека го има и при нас,но той си му е от доста години насам,въпреки че сега в това състояние трябва да ходи редовно.ние сме след неуспешна операция и сега сме насрочени за химио,но незнам кога и как ще бъде.пиши по-подробно за вашия случай.бл предварително.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cиcи]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано05.10.09 16:33



Аз бях с точно таква диагноза-карцином на белия дроб с разсейки в черен дроб,кости и мозък.
Приемам газта винаги само в чист вид(никога със захар или каквито ида било примеси).Дано да не ме упрекнат останалите в клуба, които от доста време се поддържат с газ, но според мен захарта е един от най-големите "захранители " на раковите клетки и тъй като поддъжам практически докзаната теория на Хулда Кларк за паразитите(като основен причинител за развитие на рака) и тяхното размножаване в пропилови огнища, то захартта се явява една чудесна среда за развъждането им.
Аз лично през първите години от оцеляването ми не съм лизвала захар изобщо.
Ако може да я пие само в чист вид е най-добре. Успех ви желая

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea123]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано05.10.09 16:48



Деа.аз много се притеснявам от факта,че не се храни ,почти кара на вода,усеща слабост и трудно става.Много е отслабнал.Той си беше и слабичък преди да се разболее,сега е направо скелет!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cиcи]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано05.10.09 17:04



Сиси,пробвайте чиста газ.Татко отказа всякаква терапия,не можеше и да се оперира,не било възможно на тези места.От газта изчисти всички храчки,преди да я започне имаше в няколко и кървави жилки.Не можеше да преглъща даже и с течностите се затрудняваше.След втората седмица лека полека започна.Трудно е . Надявам се да успееш да го накараш-на мен ми трябваха 5 месеца!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано05.10.09 18:12



благодаря ви момичета за инфото.много сте мили.от сърце ви желая успешно оздравяване на вас и на близките ви.незнам дали ще успея да го убедя,защото днес определено си издрайфа червата и не е сложил и залък в устата си.само няколко глътки айран,който пие вместо вода и нищо др.даже не е пил и добавките.даваме му биобран.някой има ли инфо и резултат от него?още котешки нокът,на допелхерц добавките,пиехме и билките на димитър куцаров,но и тях спряхме,защото спря да се храни от тях.незнам дали не повръща и от газта?!?чувсва се много зле...а аз два пъти повечееееееееее...



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cиcи]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано05.10.09 18:16



за захарта разбрах,но аз му слагам малко мед който е без никаква захар ,100% чист...



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea123]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано05.10.09 19:15



Казваш "през първите години на оцеляването ми". Колко са тези години и колко време не си лизвала захар? И нищо сладко ли или захарин може?Предварително благодаря за отговора!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: cиcи]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано05.10.09 21:28



Днес моя близка лекарка ми каза,че докато е работела в Либия там се е продавала чиста газ от бензиностанциите,била бистра и без мирис!!!! Дали я има още! Веднага изпращаме някой там!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: diana1OO]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано05.10.09 22:10



Казваш "през първите години на оцеляването ми". Колко са тези години и колко време не си лизвала захар? И нищо сладко ли или захарин може?Предварително благодаря за отговора!

В отговор на: diana1OO


Поне 6,7 години след злокобния момент не бях лизвала захар.
След това не, че съм се нахвърлила на сладкото като невиждала, но започнах макар и рядко да си позволявам по малко.
Моя опит ме научи, че рака е болест на "лакомията", ако може така да се изразя.
А смисъла на това е, че всяка глезотия, от която хората не могат(или не искат ) да се откажат е сред любимите лакомства на рака.
А за газта съм убедена, че на никой от нас не е сред любимите пороци, от които не може да се откаже(като цигарите, алкохола, месото, захарта и изобщо вредните храни, които са доста вкусни) , следователно газта няма как да е и сред любимите на рака ;)
И така рака като не му се подава от тъй обичаните лакомства, той започва да изнемогва и лека полека"разбира", че не му е там мястото и напуска нашето тяло.Поне аз така го усещам :)

П.П.Щях да забравя за захарина--захарина е поне 100 пъти по вреден от захарта и със 100 пъти по канцорегенен ефект, защото той е концентрирана химия, която се натрупва в тялото ни и акумулира.Същото се отнася из а нутрасуита, който съдържа лауцин, нимцел,аспартмам,... а те са убиици за живите клетки в тялото.
Извода може да си го направите сами.
Успех и много упоритост на всички

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea123]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано06.10.09 16:44



Много благодаря за изчерпателния отговор. Особено ме впечетли при Вас, че е имало диагноза с метастази и това е било преди много години. Дай боже още много десетилетия да сте жива и здрава и все така борбена! Безброй поздрави!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано07.12.09 11:12



Искам да добавя нещо към лечението с газ. Преди година и половина ми казаха, че като си спирам химиотерапията , след шест месеца пак ще съм там.
Слава богу стана друго нещо. Направих си няколко курса с газ и тодикамп и маркерите ми са в норма. Надявам се повече хора да пробват това лечение, вместо да се страхуват от него.
Желая здраве и успех на всички, които търсят пътища за борба с тази болест.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: инep]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано07.12.09 11:19



Това е чудесна новина.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: инep]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.12.09 11:31



Инер, ако знаеш как ме зарадва с тази новина. Сега ще те помоля да ни напишеш точната доза и времето през, което пи газта и тодикампа, както и почивките между приемите.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано07.12.09 13:28



iner БРАВО миличка. Така се радвам за теб!
Благодаря, че сподели с нас чудесната новина!
Прегръщам те!





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано07.12.09 16:56



Много ви благодаря , че така се радвате , да сте живи и здрави :)
Много ми се иска тази рецепта да помогне на много хора.
Дозата ми е по 1 супена лъжица сутрин и вечер 30 минути преди ядене с малко зехтин. А схемата ми е следната:
5 седмици , 3седмици почивка ; 5 седмици ;3седмици почивка ; 5 седмици
Това е схемата по Малахов- аз вземам Тодикамп- газ с орехи. Това се прави при нужда и поне 1 път в годината.
Аз го правих 9.2008 - 4.2009.
От 23.8.2009 2 седмици; 2седмици почивка ; 5 седмици -тук наруших схемата , но след Нова Година трябва да я повторя.
Пия лимон със зехтин сутрин през почивките, като лежа надясно 15 минути - това е за прочистване на жлъчка и черен дроб.
Благодаря на Буба, като четох нейните постинги, тогава се престраших да пробвам и мисля, че трябваше да го направя много по-рано.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: инep]  
Автор kykлeнcka пиpaня (непознат)
Публикувано07.12.09 17:19



Инер,
без да имаме лични резултати, някак си априори вярвам на газта. А туморните Ви маркери как бяха преди? Имам някакви спомени, но не съм сигурна.
честит празник, Инер!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано08.12.09 11:00



Маркера ми за гърда не работи, в смисъл винаги досега е бил в норма, дори и преди двете ми операции, мисля, че е заради HER2 +++ или защото при някои хора не се изработват такива белтъци; общият маркер отскоро го меря и е в норма. Правих си сцинтиграфия на кости , ехография на коремни органи и преглед при хирург като профилактични прегледи. Последната година ми причини много мъка в личен план и водих много сериозна борба със стреса . Идеята за газта ми беше водеща ; почнах да пробвам енергийно лечение, но това е съвсем отскоро.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea123]  
Авторtanya_raykova (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 11:30



Здравейте, майка ми пие газ от месец някъде и взема по 1 супена лъжичка сутринс и вечер. Ако може някой да ми каже, тя пие керосин. Това правилно ли е или трябва да си купим газ за осветление. Много ви благодаря



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: tanya_raykova]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано10.12.09 12:29



Таня здравей,
много мъчно ми стана след като прочетох вашата история. Ще се моля нещата при вас да се обърнат и да тръгнат да се развиват по-добре. Дай боже газта да помогне на майчето ти, при Инер в момента а и при много други е дала своите положителни резултатите. За съжаление не мога да ти отговоря на въпроса за вида на газта, но там Бубето е специалист, тя ще помогне

.
А сега провеждате ли някакво лечение, освен газта, предполагам продължавате с херцептина...
Желая ви УСПЕХ в борбата. Поздрави!




Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: tanya_raykova]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 12:30



По принцип керосина си е газ за осветление. Филтрирахте ли керосина? За каква диагноза става дума. Питам защото пия газ за осветление от 2005 година, но я филтрирам през активен въглен и филтърна хартия. И максималната доза за лечение, която сме обсъждали е супена лъжица сутрин, а за профилактика чаена лъжица. Кой ви каза да пиете и вечер по супена лъжица?
Ето малко информация на руски и български:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 12:33



Сега прочетох визитника и видях за какво става дума. От къде се снабдихте с керосин?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор re6ena (непознат )
Публикувано10.12.09 14:03



Здравейте Бубе, Таня съм регистрирах се под този прякор. Майка ми пие керосин чист и готов за пиене взехме го от летището. Значи объркала съм дозата предния път тя си взема по 20 капки вечер върху бучка от черна захар. Ако можете да ми кажете правилно ли го пие. Вземаго от месец и няколко дни като не е правила почивка. Много съм ви благодарна.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: re6ena]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 14:35



Здравей Таня. Сега съм съгласна с дозата. Първо, щом е пила месец газта, спрете я за поне две седмици. След почивката да започне от 20 капки и да увеличава с две капки всеки ден, докато достигне дозата от една супена лъжица. След това да се опита да я взима сутрин на гладно, като не се храни и пие вода поне час и половина даже два. Така по-бързо се абсорбира от празния стомах, а времето след газта е да се избегне стомашния дискомфорт.
Сега за прием почивки. Аз съм я пила първата година месец, като след това месец съм почивала, но през това време съм пила други неща. По-късно минах на прием почивка две седмици на две седмици.
Сега като спрете газта можете да правите други неща. Ето пример:



Ако имаш още въпроси питай смело.


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор re6ena (непознат)
Публикувано10.12.09 14:48



Майка ме не взема само газ, тя пие хиляди билки като допълнение. Корени от бъзак, сега започва алое с вино и мед, глухарче, постоянно си прави компреси на белите дробове с тесто по рецепти на Петър Димков, налага си стомаха с праз лук и зелеви листа. На главата смятаме да започнем шапка със селски хлебен квасец. Ако някой знае интересува ме силно слага ли се в квасеца мая, защото jull ми беше дала рецептата и в нея пише, че се слага мая, но леля ми като тръгнала да го приготвя нещо не й се получило Ако имате информация моля помогнете ми



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: re6ena]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 14:54



Ето линк към рецептата на Димков:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор re6ena (непознат)
Публикувано10.12.09 15:01



Благодаря много Бубе, точно тази рецепта имам и аз Искам да питам вие правила ли сте тази рецепта с квасеца, търсих във визитника вашата история, но не можах да я намеря още веднъж Благодаря на всички за бързите отговори и подкрепата ако мога да помогна и аз на някой с нещо питайте ме



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: re6ena]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 15:26



Лично аз не съм я правила рецептата с квасеца. Във визитника съм angelova67.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 10:06



И аз от 2005 започнах да пия газ,под зоркото око на Буба.И билките,и всичко което правя.
Хич не ми харесват тея рецепти ама няма начин.





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: iner]  
Автор bobenoo (непознат )
Публикувано11.12.09 10:58



Здравейте, понеже писах и в темата за БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ и ме препратиха да питам тук. Та въпроса ми е следния:
Има ли някой тук с диагноза тумор на мозъка/няма значениекаква степен/, който да е пил газ и да има подобрение?
Моля ви, дайте ми час по скоро отговор тъй като става дума за мой близък в много тежко състояние с диагноза ГЛИОБЛАСТОМ МУЛТИФОРМЕ 4ст.
Ако някой се притеснява да пише тук може да ми изпрати имейла си на:
nolimex1@abv.bg

Благодаря ви предварително за отзивчивостта.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea123]  
Автор tanya_raykova (непознат)
Публикувано11.12.09 11:06



Деа 123 моля ви кажете Вие освен лечение с газ и алое+вино+мед+ оман, какви други билки вземахте, какви рецепти сте правила майка ми има подобен на вашия проблем и сме заложили изключително много на народната медицина ако имате възможност помогнете ми



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: tanya_raykova]  
Автор hope61 (непознат)
Публикувано11.12.09 12:29



ЗДРАВЕЙТЕ купих си газ на фирма "браваколор" ,но пише че е вредна за белия дроб и определено на мен ми мирише на паркетол.На етикета пише газ за осветление и е без цвят. Някой ползвал ли е такава газ ?Благодаря ви.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: hope61]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 13:09



На етикета на всяка газ за осветление пише, че е вредна. Случвало ми се е да ми мирише на коресилин, не я пих. Купих друга бутилка. Последната бутилка, от която пих беше производство на мегахим русе, нещо декоратор ми се върти в главата като име. Предишната беше селт или стелт на пловдивска фирма.
Ако имате и най-малко съмнение в миризмата не пийте.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор skala58 (непознат )
Публикувано30.12.09 20:19



Здравей Буба:)

Обръщам се към теб,като човек с най-много опит в лечението с газ.Аз имам рак на белия дроб.Бях оперирана през 2008 г,след това имах химиотерапя,но след около година се появи тумор в медиастиума.Докторите казаха,че не препоръчват операция поради месторазположението на тумора а и защото има засегнати лимфни възли също.От месец Май се лекувам с Терцева и за сега CEA-то ми е в норма(от 90 спадна на 5.5)Радвам се ,че за сега всичко е нормално ,но мисълта,че може лекрството да престане да деиства ме ужасява,а това се случва доста често,за съжаление.
Можеш ли да ми кажеш какво мислиш за лечение с газ и Терцева едновременно?Не съм пила газ до сега,но като превантивна мярка ми се ще да опитам.
Имаш ли впечатления от други хора с проблем подобен на моя?
Благодаря ти предварително:)

Приемам съвети от всички изстрадали души като мен:)



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
Автор victttor (непознат )
Публикувано30.12.09 21:40



Здравейте имам 17 годишен братовчед,болен от левкемия.След втори рецидив, сега има многобройни разсейки по кожата,лимфните възли и тестисите.Лекарите определя че положението му е много сериозно.
Той изглежда добре независимо му от лошата диагноза.Предстои му тежка химио и лъчетарапия.Взехме решение да опитаме лечение с газ (керосин),взели сме пречистен керосин летен вариант.
Въпроса ми е опитвал ли е някои по време на химиотерапията да използва газ или непосредствено преди нея.Дали са съвместими газта с химиотерапията.Много бързо се развива и затова се колебаем дали да изчакаме да минат терапиите.Благодаря Ви.
Искрено Ви желая успех с болестта и много здраве през новата година.

Редактирано от victttor на 30.12.09 21:43.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: victttor]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.12.09 22:08



Здравей, съжалявам, че се борите с тази болест, но важното е да не се отчайвате и да опитате всичко възможно!
Колкото до газта, добре е да прочетеш тази тема на пълен преглед (всички постинги), защото ще намериш много полезна информация. Включително и отговор на зададния от теб въпрос. Комбинирането на газ с химиотрапия по принцип НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА, защото организмът много ще се натовари (газта е нещо като природна химиотерапия). Нека между двете
терапии да има малко почивка, през която момчето да пие много пресни сокове, както и да прилага рецептата с алое (има я в темата за Алтернативите на първата страница). За по-леко понасяне на тежката терапия има много средства, но аз мога да прпоръчам това, с което имам личен опит и то е ДЕОДАН (има сайт в нета, ако ви интересува). Това е изцяло природен продукт, създадед за борба с лъчевата болест. Много мои познати го използват по време на химио-и лъчетерапия. Но разбира се, всичко въпрос на личен избор.
Желая много кураж и сили, а ние тук ще помагаме с каквото можем!
УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор victttor (непознат )
Публикувано30.12.09 22:37



Благодаря за бързия отговор, ще прочета за Деодан. Имате ли наблюдения относно AHCC препарата - как се приема по време на химио -

? Малко съм скептичен към този препарат, но нали знаете, човек всичко трябва да провери.

Редактирано от *jull** на 30.12.09 23:07.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано30.12.09 23:01



Обърни се към Елена Банова, от Неогенезис, тя е дала подробности около самата хранителна добавка, също очаква специалисти от Япония да пристигнат в България по нейна покана. Свържи се с нея, подготви всички изследания и направи консултация. Ето още информация, може би те интерисува и това

и това AHCC и разгледай останалите в края на страницата под номерата в квадратите



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: victttor]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.12.09 23:11



За АНСС сме писали сравнително малко, но по принцип можеш да използваш търсачката на Дир-а (горе на страницата, на която си). Като напишеш ключовата дума, ще ти излезе всичко, писано по въпроса. Ето това е:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: skala58]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.12.09 11:38



Джул е отговорила и на двамата, но да потвърдя, Не приемайте газ по време на химиотерапиите.
Скала58, колко време ще пиеш тарцева?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор skala58 (непознат )
Публикувано03.01.10 23:27



честита НОВА ГОДИНА !

Пожелавам на всички ,оптимизъм и много борбеност в предизвикателството в което живота ни изправя!


Няма засега фиксиран период в които трябва да взимам Терцева-мисля,4е докато ми действа ще го взимам ,ако все още ще ми го дават безплатно(аз живея Англия ).

Прави ми впечатление,4е хората в сайта са много отзив4иви и с желание да помагат,а също с много борбен дух-това наистина ми дава много надежда,4е може чудото да се случи и успеем заедно да се преборим с чудовището:)

Влизам и в английските саитове,но тук хората са различни,много тъжни и отчаяни,трудно се доверяват на алтернативни методи на лечение и се оставят в ръцете на специалистите. От опита които имам,не смятам,че тяхните специалисти са по-добри от нашите,просто тяхното здраве има много пари за лекарства и много добра апаратура и ...още нещо-много са учтиви,усмихнати и любезни....ако това може да помогне ....



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: skala58]  
Автор toje (непознат )
Публикувано05.01.10 23:42



Мила Jull,споделям с удоволствие схемата на мъжа ми.10 дни сутрин на гладно по 1 супена лъжица газ.Въобще не я пречиствахме допълнително.После5-6 дни почивка,като през това време изпи 1шише алое вера 3 пъти на ден на гладно.Веднага след това спиртсъс шарлан 3 пъти на ден на гладно.В едно шишенце се разбиват 15-20 грама спирт и 30 грама шарлан и тази смеска се приема на 3 пъти.Нищо друго не се взема и разбира се никакви терапии.Сега продължава с гъбите.Важно е да се поддържа имунната система постоянно.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Kaлoянa_]  
Автор victttor (непознат )
Публикувано17.01.10 15:57



Добрата новина е ,че туморите на братовчед ми изчезнаха,добре се повлия от химио и лъче терапиите, но му предстои трансплантация на костен мозък.
Искам да попитам дали може да се пие газ по време на лъчетерапия и около 20 и повече дни преди трансплантация на костен мозък.
Благодаря



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: victttor]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.01.10 16:22



Чудесна новина! Не давайте газ, докато е на терапии. Изчакайте и трансплантацията. Прекрасно е, че младия организъм се справя с агресивните лечения.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано26.07.10 13:14



Здравей,БУБЕ
Искам да те попитам дали мога да започна да пия газ заедно с ТАМОКСИФЕН.Освен това ходя вав Варна и там ми бият от ваксината на проф.Сп.Хаджиев/HD88/.Искам да започна и лечението с газ,но незнам дали е редно да правя всичко това едновременно.Моля те,пиши ми!
Освен това искам да знам ако започна -каква доза да вземам и за какав период от време.Може ли примерно да я пия само вечер преди лягане и задалжително ли е да спра цигарите.Пуша по малко ама все пак...





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: abvgdo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.07.10 13:46



Здравей, започвам от въпросите ти да разсъждавам на глас. Първо, тамоксифена можеш да го пиеш с газ. Той подтиска хормоните, не е химиотерапия. С ваксината на Хаджиев не можеш да пиеш газ. Ваксината е с цел силна имуностимулация, газта е вид химиотерапия.
Та пиеш си Тамоксифена, направи един курс газ от две седмици. Започни сутрин на гладно с 2 капки и увеличавай, докато стигнеш чаена лъжица. След това можеш да сложиш ваксината на Хаджиев. Като минат две седмици, повтаряш курса с газ, пак 14 дни, но вече пиеш направо чаена лъжица сутрин.
За цигарите, не си измисляй извинения, просто ги махни. Не пречат на приема на газ, ако това питаш, но са си отрова.
Остава условието да се следиш, ако имаш разстройство или друго неразположение, спираш за няколко дни и питаш как да се справиш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано27.07.10 11:57



Здравей,Бубе.Искам да си изясня някои неща.Ходих вав Варна за ваксината на проф.Хаджиев на 26.06.2010г.за първи път.Сега на 31.07 отивам за втори път.Мисля,че трябва да ходя 6 пъти.Искам да те питам-след като ми направят втората ваксина да изчакам две седмици и тогава да започна да пия газ,нали?Да пия две седмици и пак две почивка.Ако сам разбрала правилно значи:на на 31.07 сам за ваксината,на 15.08 започвам газта до 29.08.Това,което неразбирам е ако трета ваксина е за 28.08 /защото ги правят само последната сабота на месе
ца/какво да направя?Как да сачетая нещата?


Помогни ми,моля!



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: abvgdo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.07.10 12:31



Просто започни газта на 14.08, за да имаш две седмици до 28 август. Изтегляй назад или напред с ден два газта и се нагаждай според поставяне на ваксината. Не се притеснявай, няма проблем.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHaдин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.10 09:31



Имам въпрос за газта. Майка ми я пие вече месец. Преди това почивахме една седмица. Сега започна да прави асцит и хапчетата не и помагат особено да изхвърли водата. Задължително ли е да има почивка от газта? И как и по колко трябва да се приемат лиции за метастази в черния дроб?
Благодаря предварително



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Haдин]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.08.10 10:10



Добре е да почине поне две седмици, даже месец от газта. Ако сте с метастази в черния дроб, не приемайте газ.
Лиция се пие по супена лъжица в чаша чай или топла вода, но той само внася нужните витамини и минерали няма как да излекува метите в черния дроб.
Посъветвайте се как да се справите с асцита с лекар.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHaдин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.10 10:35



Почивките от газта с каква цел се правят?
Защо не се приема газ с метастази в черният дроб??
Какво се препоръчва от алтернативната медицина в този случай?
За асцита лекаря ни изписа спиринолактон и флурантрил, но без особен ефект засега..



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Haдин]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.08.10 11:44



Лечението с газ е вид химиотерапия и товари черния дроб, затова не се препоръчва при метастази и затова се почива. Първите години приемах газ месец, като след това почивах месец и пак така. Последните години намалих времето на две седмици прием, две седмици почивка. За асцит имаме рецепти тук:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.08.10 11:47



Забравих да попитам къде е основното огнище. Какви терапии сте провели до сега? Извинявам се, ако е написано, но не го открих.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHaдин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.10 13:10



Преди две години ни в София ни поставиха диагноза рак на стомаха. Излизаха в отпуска и ни пратиха в Пловдив за операция. В Пловдив изрязоха почти целия стомах и след операцията казаха, че не е било рак. Била грешна диагноза. Било изгаряне.(Преди време по погрешка майка ми погълна солна киселина и от там почнаха всички проблеми) След операцията се прибрахме но дълго време нямаше никакво подобрение. Майка ми както си отслабна така си и остана и силите и намяляха непрекъснато. Състоянието и го отдавах на силните антидепресанти които приемаше за съпътстваща болест.Обикаляхме лекарите ,те само вдигаха рамене. Ставаше по зле. Преди няколко месеца се оплака от болки в черния дроб и влезе в болница. Тогава откриха метастазите
на черният дроб и асцит. Тукашните лекари са сигурни че на стомаха е имало рак и грешната диагноза е била вярна според тях а ние не сме знаели и си мислехме, че проблемите идват от антидепресантите. Затова и не сме предприемали мерки след операциата. Казаха ни,че е много късно и нищо немогат да направят. Само лечение на симптомите. За хубаво или лошо майка ми няма болки. Преди месец остана практически тотално без сили. Неможеше даже да си обърне главата. Влязохме в болница и се оказа,че се е обезводнила тотално от спиринолактона. Лекар ни го изписа за асцита,който тогава още не беше почнал да расте. Лежахме една седмица постоянно на системи и се освести.Но спряхме спиринолактона. Излязохме от болницата. След 1 седмица започна да събира вода и пак започнахме със спиринолактон и флурантрил, но засега не особено успешно. Не иска да пие течности.Просто не обича. Незнае от какво е болна и незнае колко е сериозно.Заради асцита си мисли,че напълнява :(
Започнах да и давам газ преди около два месеца. Пихме около 2 седмици с една седмица почивка докато бяхме в болницата.После пак един месец газ.
Почти на сила я карах да пие всеки ден сок от цвекло и моркови. Варя всякакви билки, но неиска и да ги помирише. Давам и Саменто , гъби Рейши и витамин С. Протеин на прах всеки ден.
Когато разбрах за диагнозата спрях и всикчи сладки неща,бял хляб бял ориз ,месо ,пържено и т.н. Лекарите ми казват не я мъчи давай и да си яде каквото иска..
Сега заради нарастването на асцита започна пак да я понаболява черният дроб. Цяло лято бях около майка ми. По принцип уча в чужбина и ми беше много тежко да взема решение да прекъсна или не. Но заминах.. Баща ми се грижи за нея и сега се чувствам ужасно..
Общо взето това е



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Haдин]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.08.10 14:15



Колко са метастазите в черния дроб? Имате ли скенер и консултирахте ли се с хирург за евентуална интервенция на метите. Но първа задача е асцита. Трябва да си пие лекарствата, вода също. Може да слагате компреси върху корема. Има ги в линка по-горе.
И не се обвинявай за вече минали неща, гледай напред и ако искате мога да сложа координати на психолозите от Пловдив и да я запишете. Без да и казват диагноза, да поговорят с нея. Психологическата помощ е безплатна.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHaдин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.10 15:37



Симана и на скенер и с ехограф. В епикризата пише множество метастази. Даже не пише колко. Засегната е по голямата част на черният дроб. Казаха,че нищо неможе да се направи. Неможело да се изреже черният дроб. Много късно било. Говорих и с доктор Юлиянов.Тук четох за него и след като му прочетох диагнозата и той каза,че неможе да се оперира..
В лечението с газ ми беше надеждата..



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHaдин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.10 15:47



Да и ще съм ти благодарна за номера на тези психолози. Майка ми не вярва в такива неща,но все пак мога да се опитам да я накарам ..



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Haдин]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.08.10 15:54



Съветът ми е да си купите книгите на Г. Малахов - "Рак и тумори" и ” Лечение с газ, тодикамп”.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: *jull**]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано31.08.10 22:01



днес прецедих необходимата доза газ, за да ми стигне за 14 дни. учузих се колко много ми остава по въглена и съдчетата, тъй че получих много малко окончателно количество. и при вас ли е така? или някъде бъркам в технологията? а я правих точно по описанието на бубето в началото. или въгленът ми е много ситен, взех го от лаборатория?





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: изrpeв]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.08.10 22:39



Точно така е, губи се газ, докато попие във въглена. Правилна ти е технологията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Haдин]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.09.10 16:27



Надин, лечението с газ не е панацея. Телата ни реагират различно на всяко лекарство и добавка. Дори и по света едва сега започват да изследват първо туморът на какво ще реагира и едва тогава да изписват химии. Преди дни разбрах, че на пациент с рак на бял дроб след такова изследване не му вливат платина, защото белтъка в тумора я разгражда. Слагам линк с координати за Пловдив за безплатна психологическа помощ.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 01.09.10 21:36.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHaдин (Нерегистриран)
Публикувано13.09.10 00:55



Благодаря ти Буба.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Haдин]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.10 09:00



Здравейте мили хора,и аз като вас прибягвам до лечението с газ за да пробвам да излекувам баща си.Изписан е с метастази в белия дроб,бъбреци, кости ,мозък и други органи и не ни дават надежди за спасение.Единственото което ни казаха че може да му даваме е морфин таблетки на 12 часа.
Моля ви посъветвайте ме какво да направя,мога ли да му давам газ когато е на морфин -пил е само два дена има доста болки не яде почти не става няма сили .



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: ивa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.09.10 09:24



Може да му давате газ. Започнете с две три капки сутрин на гладно. Поне час след това да не яде и пие нищо. Постепенно увеличавайте дозата, докато достигнете супена лъжица. Опитайте да му давате от силно калоричната течна добавка Фризобин. Трябва да се храни по малко.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.10 18:54



много ви благодаря за бързия отговор,ако може и някой да ми сподели нещо повече за морфина ще съм многоооо благодарна от хора с опит .
Това му изписа доктора на 12 часа по една таблетка но ние му даваме по една само вечер а през деня инжекция с успокоително.
Изпитвам неуписуем страх ако се пристрасти към морфина и започне да не му действа а знам че това е най силното болкоуспокояващо и въпреки това доста го боли не го свърта на едно място горкия.
Много благодаря предварително....
Започваме с газ от утре.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: abvgdo]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано18.09.10 14:21



Здравей,Бубе
Искам да споделя и да поискам савет от теб.Както вече писах оперирана съм ноември 2009г от рак на гардата.Минах 6 курса червена химия и 25 лачетерапии.Ходих 3 пъти във Варна и ми слагаха ваксината на проф.Хаджиев,на 16.08.2010г.минах и на ПЕТскенера пак във Варна.Най радостнота за мен бяха резултатите от там.Всичко е ок.Няма никаде от лошите клетки.Слава богу!
Сега от 15.09 започнах да пия газ.Парвия ден 5капки,втория 10,на третия вече чаена лажичка както ми бяхте казали.Ще пия14 дни след това 14 ще почивам и мисля да пия Саменто по 2 капсули на ден от 600млг.Газта я пия един пат на ден-сутрин.
Моля те,кажи ми правилно ли е решението ми,и ако не е какво да променя.Колко курса на лечение с газ да направя и през какъв интервал от време.Освен това ,моля да ми кажеш може ли човек,който не е онкоболен да пие газ,просто профилактично.
Предварително ти благодаря





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: abvgdo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.09.10 18:28



Здравей abvgdo.

Винаги съм се чудела как си ги измисляте никовете. Сега за газта, да, правилно я взимаш само сутрин и дозата от чаена лъжичка е достатъчна за профилактика. Можеш да правиш по един курс газ на всеки три месеца. През останалите два месеца и половина можеш да пиеш каквото искаш включително и Саменто. Ако има още от къде да си набереш, можеш да ядеш черен бъз два месеца и половина, след това 14 дни газ, след това два месеца и половина Саменто и пак 14 дни газ.
А за пиене на газ без онкологично заболяване, да знам за такива случаи. Да не говорим, че в началото на миналият век са ползвали газта даже при кашлица за деца, мазали са подутини. Всичко е въпрос на личен избор и увереност, че всичко ще е наред.


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: ивa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано27.09.10 22:40



Вдигам темата за газта, за да ви разкажа историята на моя съгражданка. Чух я лично от нея, при посещение в дома й днес. В края на декември 2000г постъпва в болница заради сплитане на червата. При направените преглед и изследвания откриват, че има рак на дебелото черво. В началото на януари 2001, я оперират и от тогава е с анус претер. След изписването й от болницата, жената започва да пие пречистена газ - по 1 ч. л. сутрин на гладно с бучка захар. Пие я цели 5 месеца без прекъсване. От тогава, вече 9 г, не е приемала газ. Не спазва специална диета, но всяка сутрин изпива чаша топла вода с чаена лъжичка мед/ внукът й е пчелар/. Твърди, че това е единственото сладко, което приема. Много е бодра, посещава местния Клуб на пенсионера и никога не споменава, че "е време мъжът й да я извика на Оня свят при себе си". Жената е на 80 г и при други сполетели я проблеми ползва рецепти от народната медицина. Сега й се иска да си намери авиационна газ, за да пие за профилактика. Мисля, че ще успее да намери. Общуването с нея ми беше приятно и от сърце й пожелах да е все така жизнена, за да стигне стотака.
Надявам се тази история да окуражи някои колебаещи се по отношение на лечебните свойства на газта.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Mpaвka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.09.10 23:58



Благодаря, мила, че сподели тази история!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
Автор dea48 (непознат )
Публикувано04.12.10 00:31



Здравейте!
Може ли да се започне лечение с газ, непосредствено след операция за отстраняване на карцином в стомаха.Или кога е най-подходящо?



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea48]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.10 10:42



Не ви ли предложиха друга терапия? Предвид, че карцинома е в стомаха и е отстранен т.е. има наранена лигавица - изчакайте да мине поне месец. През това време може да давате някоя рецепта на Петър Димков или друга. Ето:


Това е мое мнение, решението си остава ваше.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор daniela ivanova (непознат )
Публикувано22.12.10 00:04



Здравейте За първи път пиша в този клуб.Моят съпруг е на 40 години и е с рак на белия дроб. От година и половина живеем с ужаса на болестта.Направил е един курс ХТ и от м. март 2010 е на ТАРЦЕВА. Има разсеъки в лимфни възли и не може да се оперира. Моля ви кажете ми може ли да пием газ едновременно с тарцевата.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: daniela ivanova]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано22.12.10 00:55



Даниела, аз опит с лечение с газ нямам, но знам, че Тарцева е инхибитор на тирозин киназа, всъщност подтиска активиращи мутации в епидермалния растежен фактор и се метаболизира в черен дроб и жлъчка. Основно в ч. дроб се усвоява от определен ензим - CYP3A4. Прицелните терапии действат на много финно ниво и приемът на билки и други алтернативи трябва да е добре преценен. Искам да кажа, че съставки, па макар и от естествени продукти могат да подтиснат, или повишат метаболизма на лекарството и то да няма очаквания терапевтичен ефект. За да се лекувате с газ, трябва да знаете, дали газта не се усвоява от същия ензим както и Тарцева. Напр. така полезният жълт кантарион, не се приемат с Тарцева. Пушенето на цигари по вереме на прием на Тарцева също влияе на усвояването му. Лекарства за киселини също влияят, но предполагам, че това го пише в листовката.
За лечение с газ, най-наясно е Буба. Прочети цялата тема, доста хора са опитали, има и добри резултати, но за тези неща човек сам си решава.
Тарцева е добро лекарство, според статистиките увеличава почти 3 пъти средната обща преживяемост. От съце желая успех!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: MamaD]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.12.10 08:59



Даниела, не приемайте газ докато сте на тарцева. Не знаем какви ще са реакциите между лекарството и газта, отделно от това се се товари черния дроб. Пиенето на газ си е вид химиотерапия.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторmarsiqqq (Нерегистриран)
Публикувано02.01.11 19:20



Здравейте, от месец безразборно препрочитам теми във вашият форум по повод диагнозата на моят баща - Аденокарцином на бял дроб с разсейки в черен дроб, надбъбречни жлези и кости. Към момента единствената алтернатива като"лечение" е химиотерапия, т.к. има разсейки. Независимо, че направихме първи курс химиотерапия на 27,12,2010г. нашето желание е да не губим време , и приложим всичко необходимо и изпробвано, успоредно с химиотерапията. От самото начало се запознахме с лечението с газ. Приложимо ли е то, успоредно с химиотерапията ?
От момента в който подставиха диагнозата, на база прочетеното тук във форума спряхме всякакво месо, мляко, сирене ... правехме му зеленчукови сокове, само пълнозърнест хляб ... и така в рамките на месец. Но в болницата ни препоръчаха захранване ! Задължително храни богати на протеини - червено месо, по едно яйце на ден, мляко , сирене ... Забраниха само грейпфрукт, зелена салата, спанак и коприва.
До момента всичко е толкова противоречиво. Зная , че и вие сте се сблъскали с всичко това. В старанието си да се направи и подбере най-доброто, всичко е ужасно объкващо.
Моля ви, да ме насочите, към всичко приложимо успоредно с химиотерапията .



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: marsiqqq]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.01.11 22:47



Не може да прилагате това лечение по две причини. Първо, правите химиотерапия и второ има разсейки в черния дроб. Пиенето на газ си е вид химиотерапия и натоварва черния дроб. По въпроса за храната по време на химиотерапия - може да давате белтъчини, но гледайте да е по малко и лесно усвоима. Пилешка супа, заешко, мляко. Стомаха трябва бързо и лесно да се справя с храната. Спазвайте каквито ограничения са ви наложили, а след приключване на химиотерапията можете да правите различни хранителни режими.
Така е, противоречиви са мненията на самите лекари и за това се объркваме. Все още няма в онкологичните клиники диетолози, а толкова много са ни нужни.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 02.01.11 22:47.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.01.11 00:07



Да добавя и аз - нека по възможност сиренето да е козе, както и млякото.

И понеже се интересувате от нетрадиционно лечение, искам да ви разкажа за една успешна алтернатива. Преди дни говорих с едно момиче, чийто свекър е в много тежка форма на рак (неизяснено първично огнище) и разсейки в мозъка - на легло, унасял се, говорел несвързано... Решили да му приложат лечение със Запер (по метода на Х. Кларк) и само след няколко дни човекът станал и проходил, умът му се прояснил, започнал да разговаря нормално.
Баща й също е болен (в момента му правят трета мозъчна операция), имал е силни болки. И при него, само след няколко сеанса, болките са изчезнали.
Аз също имам лични наблюдения при мой близки, но там не става въпрос за рак, затова не съм го споделяла досега. Но пък лекуват дългогодишно хронично заболяване в тежка форма...
Казвам го, за да опитате, ако искате и този вариант. Човек никога не знае кое ще помогне. Дано и при вас даде добър резултат!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор Cleo78 (непознат )
Публикувано03.01.11 16:50



Джул, много ме развълнува с тази история. Аз също поръчах Запер и го чакам утре. При нас също газта не е алтернатива, понеже майчето има разсейки в черен дроб - не знам малко или много, защото в 5-та градска са много некомпетентни, но все пак да не я натоварваме.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Cleo78]  
Автор sara123 (непознат)
Публикувано03.01.11 17:44



Клео, можеш ли да кажеш, откъде поръча Запера? Има много информация, не зная на кого да се доверя?



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: Cleo78]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.01.11 18:08



Клео, настоявай за стриктно провеждане на процедурите! Днес се чухме с момичето, за което писах по-горе. Свекърът й спрял лечението със Запер (необяснимо защо) или го правел по веднъж (и то не всеки ден) и състоянието му отново се влошило. Не искам да кажа, че това средство е панацея, но комбинирано с други оздравителни методи, може да даде добър ефект. Затова се иска обаче настойчивост, упорство и никакво отпускане! Сигурно ще ви пратят упътване, но схемата, за която аз знам и дава резултати се прави 3 пъти на ден (всеки сеанс е около час и включва 3 пъти по 7 мин. със Запера и между тях 2 почивки по 20 мин.):
7 + 20 + 7 + 20 + 7 мин. Това се повтаря сутрин, обед и вечер.
По принцип това е част от метода на лечение по Хулда Кларк и не се изчерпва само със Запера. В Справочника имаме тази тема, може да я прочетеш:



УСПЕХ и ни дръж в течение!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: *jull**]  
Авторmarsiqqq (Нерегистриран)
Публикувано03.01.11 20:39



Благодаря ви за бързият и изчерпателен отговор. Относно устройството Запер, бях чела , но някак си не ми вдъхна доверие, за сметка на това прилагахме капките - тройчатката на Хулда Кларк. Приятели ни я изпратиха от Щатите в готов вид - на капки Clarck Fx . Давахме 2 седмици по 10 капки х 3 пъти на ден , преди храна , следваше почивка от 1 седмица , в края на която планираха химиотерапия, и повече не посмяхме да даваме от тези капки. Значи Запер , е приложим успоредно с химиотерапията .
Баща ми е много изпълнителен, и консумира и прави всичко което му препоръчаме, но уви от тази химиотерапия става безсилен. Има апетит, но няма сили за най-елементарните неща. И това ... го обезкуражи ...
Важно е да намерим/уцелим НЕЩОТО което малко да му върне силите , и това да го мотивира да се бори .
Още веднъж благодаря, ще приложим това устройство и силно ще се надяваме, то да отклячи силите на организмът му.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: marsiqqq]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано03.01.11 22:29



Здравей,marsiqqq. Синът ми е със същата диагноза и мина 9 курса ХТ. Най-важно е сега да се поддържа имунната система, за да не се прекъсва ХТ. Неразположенията траят няколко дни и не бива да обезкуражават баща ти. Ще споделя нашия опит в темата Рак на белия дроб. Прочети я и дано намериш отговори на твоите въпроси.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: *jull**]  
Авторmarsiqqq (Нерегистриран)
Публикувано04.01.11 14:11



Здравей Jull, относно Запера , за който това момиче споделя опита и ефекта от него , бих желала да разбера коя е точно марката му. Защото след като насочихте вниманието ни към него, започнахме да търсим в интернет , но вариантите за това устройство са много. Различни имена , на различни фирми, а когато е вече изпитано действието му, човек се чувства много по сигурен ,за да го закупи. Бихте ли казали или препоръчали конкретна марка-фирма?
Благодаря ви !
Също така,нуждая се от окуражаваща подкрепа, относно негативното действие на химиотерапията. От болницата ни подготвиха , че препаратите са силни, и най-вероятно ще се проявят странични ефекти, но колко време ще траят ? Защото баща ми от ден на ден все повече се обезкуражава.
Това не е тичпочно за него, но за съжаление този асоциален начин на живот го срива. Чуствата се половин човек, непълноценен. Беше толкова комуникативет, емоционален, позитивен и с шеговит дух. А сега, празен поглед, отчаяние, избягва да говори , и е толкова, толкова сериозен.
Аз имам много силна връзка с него, а в този случай просто не зная как да въздействам на духът му. Единственият начин да се върне духът на моят татко е , да се почувства по-силен , по-самостоятелен ... Да се съживи организмът му, за да повярва той в себе си.
Първото вливане бе на 27ми Декември. На 06ти Януари стават 10 дни, и адски силно се надяваме до тогава с всеки следващ ден тонусът му да се повишава.
Безкрайни благодарности, още веднъж за съдействието и подкрепата на всички ви !



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: marsiqqq]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.01.11 19:51



Попитах момичето, за което писах по-горе и то ми отговори, че фирмата е Volcano (има сайт) и мисля, че става въпрос за този:


За него прочетох, че има вградени сигнализатори за начало и край на сеанса, индикатор за батерията, индикатор за електродите, индикатор пауза. След първия и втория сеанс от 7 мин. преминава в режим на почивка от 20 мин. Сигнализирането е в края на 7-мата минута и в края на 20-минутната пауза.
Гаранционен срок - 12 месеца. Цената му е 129 лв.

Дано да е добрият избор!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: *jull**]  
Автор Cleo78 (непознат )
Публикувано04.01.11 21:54



Аз поръчах от този сайт, но още нямам мнение за самият продукт:



Редактирано от *jull** на 04.01.11 23:48.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: Cleo78]  
Авторmarsiqqq (Нерегистриран)
Публикувано05.01.11 17:54



Трети ден, търся информация в интернет относно Запера. Днес се свързах с Бургаска фирма - МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЗАПЕР, която прави настройка на необходимите честоти, според заболяването и неговите причинители. Поискаха да им кажа - Относно Аденокарценом на бял дроб, от какъв вид паразити се предизвиква. Търсих къде ли не- основно в чужди сайтове и обобщих три вида череи, които са причинители на болести в белия дроб. Изпратих тази информация , и утре ще ми отговорят.
Вариантите са два :
1. Устройството да е само с една честота, на по-ниската цена, без възможносост в последствие да се настрои за друго заболяване.
2. Устройство с дисплей, почти два пъти по-скъпо, с 10 програми , които работят на различни честоти. Всяка програма ще бъде настроена за конкретни болести, основната от които рак на бял дроб. С възможност, да се препрограмира всяка програма в последствие.
Губя време, в желанието си, да направя най-правилният избор ...
Днес направихме пълна кръвна картина на баща ми , 10 дни след първата химиотерапия, показателите са в норма, нищо обезпокояващо, но ... той продължава да е безсилен, и да не наддава , а напротив



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: marsiqqq]  
Автор гергана (непознат )
Публикувано16.01.11 13:53



Извинете ме предварително ако не се справям добре,но се регистрирах сега и още не съм наясно как точно става кореспондинцията!Преди три дни диагностицираха майка ми с рак на десния яйчник и множество метастази в черния дроб,стомаха и булото на червата..Много ви моля помогнете ми със съвети защото не й остава още много.Лекарите казаха ,че ако живее повече от 6 месеца ще е прецедент!За операция не може да става и дума!Отчаяна съм!Тази жена ,благодарение на този яйчник е родила 5 деца , а сега същия той я убива.Има толкова много материали ,но аз нямам време да ги изчета всички.Освен това започнах да се обърквам какво е добре и какво не.Моля да ми пишете за случаи като нашия и методи ,който са помогнали на такъв стадий / за лекарите последен /



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: гергана]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.01.11 13:58



Поздравления, Герганче, че успя да се ориентираш в темите! Вероятно вече си прочела отговора ми,
така че ако не газ, може да изберете други алтернативи. Ще се радвам, ако продължиш да споделяш.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: *jull**]  
Автор гергана (непознат )
Публикувано16.01.11 21:11



Jull благодаря ти за напътствията,много ми помогна.Днес дадох на мама да пие черен бъз.Даде ми го жена оперирана от рак на гърдата,която се чувства добре от него.Каза ми ,че е хубава билка като цяло и ако не помогне няма да навреди.Пие се три пъти на ден преди храна по една супена лъжица



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: *jull**]  
Автор гергана (непознат )
Публикувано17.01.11 22:01



брат ми е чел част може би от форума и днес е дал на майка една чаена лъжичка газ.Каза ми ,че е станало на гладно сутринта.Много ли е количеството.Днес не е повръщала ,за разлика от вчера и онзи ден.Имала апетит и тази вечер си хапнала малко.Да му позволя ли да продължи с газта



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ СЪС ЗАПЕРнови [re: гергана]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.01.11 22:19



Количеството се определя от личната поносимост. За максимума сигурно сте прочели, но не е задължително да го стигате. Ако тя поиска - само тогава и по мъничко. Подобряване на апетита и на общото състояние при болните много често се наблюдава при приемане на газ.
Не виждам причина да я спират, щом се чувства добре.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема газнови [re: гергана]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.01.11 22:33



Не е много количеството, стига да се чувства добре. Важно е да не яде и пие поне час след приема на газта. Така се спестяват много от стомашните неразположения.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: газнови [re: Buba67]  
Автор 123galia (новак)
Публикувано29.01.11 20:42



Майка ми е с метастази в мезентериални лимфни възли от рак на дебелото черво. Преди 2 седмици беше последен (засега) курс химиотерапия-авастин и 5-ФУ. Казах и да пие 2 седмици газ и после почивка и т.н. Но тя прочела на етика на бутилката с газ, че се състои от нефтени и терпентинови фракции и че уврежда белия дроб при прием и не иска да я пие. Какво да правя не знам. Моля ви дайте съвет.



Тема Re: газнови [re: 123galia]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.01.11 23:27



Трудна работа е убеждаването. Искам само да ти кажа, че ако не вярва че ще и помогне, по-добре да не я пие. А иначе и кажи, че знаеш че е токсична и за това я филтрираш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: газнови [re: 123galia]  
Автор PRN ()
Публикувано30.01.11 08:18



Майка ти може да има метастази в мезентериалните лимфни възли, но не е загубила ума си. Газта в силно токсична субстанция с нулева роля в онкологията. Ако на някой му се чете:



С други думи - слушай майка си.



Тема Re: газнови [re: PRN]  
Автор catany (непознат)
Публикувано31.01.11 17:45



Здравейте момичета и момчета.Преди 20-тина дни при изследвания на майка ми,откриха метазстази в черен дроб.След проведени всички изследвания без биопсия,диагнозата звучи ужасно:Бучка в гърдата където е огнището,от там разсейки в прешлените и в черния дроб.От около седмица почна до говори доста несвързано и е доста дезоринтирана,почти постояно спи.Доцентката след визитацията тази сутрин каза,че сигурно и разсейки към главата е възможно да има.Като цяло ни описаха ситуацията като безнадежна,за операция и химиотерапия било късно...а сега на къде

Ще се радвам на някакви съвети,благодаря ви



Тема Re: газнови [re: catany]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.01.11 18:44



Здравей, съжалявам, че сте в такова критично състояние, но човек докато е жив, се надява и бори. В Клуба има доста събрана информация за алтернативни методи - разгледай съдържанието на "Справочник"- а и темата "Алтернативи за лечение на рак" -
и двете са горе на първата страница на Клуба

За черния дроб, струва ми се, е удачен методът на Йоана Будвиг:



А за разсейки в мозъка може да погледнеш тази рецепта : - последната, на Петър Димков.

Има и други средства, но каквото и да изберете, трябва да бъдете постоянни. За съжаление, понякога самите болни се отказват от всякакво лечение, може би са изтощени физически и психически от всичко, през което са преминали.

И накрая методът на Шевченко, за който се твърди, че е най-ефективен при най-тежките форми на заболяването:

Дори и да решиш да приложите и трите посочени по-горе методи, тяхното съчетаване не е противопоказано.

Ето тук е събрана част от информацията за Рак на гърдата (РМЖ): - ще те помоля да отвориш някоя от подтемите и да пишеш в нея. Така събираме архива на Клуба.

УСПЕХ!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: газнови [re: Buba67]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано02.02.11 13:16



Искам да попитам може ли да се пие газ и едновременно бъзак.И бъзето колко време се пие.в момента сме изпили един буркан и сме почнали втори



Тема Re: газнови [re: Meri]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.02.11 13:49



Може да се пият двете заедно. А колкото до продължителността на прием на бъз, пила съм го цяла зима без прекъсване, така че пийте докато имате от него.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: газнови [re: *jull**]  
Автор Paдocтинa Пeтkoвa (Зодия човек)
Публикувано14.02.11 21:17



Здравейте, от две седмици, след операция, майка ми е с диагноза рак на яйчника с множество разсейки в стомаха, има асцит и леко уголемен черен дроб, но няма данни за метастази (доколкото може да се вярва), а и изследванията и не показват съществен проблем с черния дроб. Разбрах, че не може да се прилага газ при проблеми с черния дроб, в случая с майка ми смятате ли, че също е неуместно. Искам да добавя, че и предстои химиотерапия през март. Започнахме с алое и бъз, но сега разбирам, че сладките неща трябва да се изключат, а и в двете рецепти има много мед? Освен това по време на химиотерапията тези билки могат ли да се взимат, а също и натал? Извинявайте за многото въпроси, но се надявам някой с повече знание и опит да ми помогне в лутането.



Тема Re: газнови [re: Paдocтинa Пeтkoвa]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано14.02.11 22:13



На многото въпроси ще ви отговорят по-опитни от мен. Включвам се само за да кажа : Спрете алоето!!! То подхранва раковите клетки! Както и меда. Това поне го знам със сигурност! Успех!



Тема Re: газнови [re: Paдocтинa Пeтkoвa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.02.11 22:18



Здравей Радостина, какво са правили при операцията, изрязаха ли основния тумор? И да уточня разсейки и метастази е едно и също. В определен етап от развитието на основния тумор, се откъсват клетки от него и тръгват из тялото. Взимайки предвид асцита и предстоящата химиотерапия не е препоръчително да прилагате газ, но може да направите други неща. За захарта е така, но към нея прибавете и бяло брашно и всички храни с консерванти и стабилизатори.
В Справочника /постоянна тема на първа страница на клуба/ има информация за химиотерапията, добавките и рак на яйчника. Можете междувременно да дадете рецептата с алое. Чети и питай, ще отговаряме.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 14.02.11 22:18.



Тема Re: газнови [re: Eвeлинa.]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано14.02.11 23:53



Ивелинче, моля те не хвърляй такива "бомби"!
Знаеш ли, колко хора използват алоето в различни комбинации за лечение на рак.
Обоснови се, като толкова категорично заявяваш такива неща.

извинявам се за спама



Тема Re: газнови [re: Paдocтинa Пeтkoвa]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано14.02.11 23:59



Радостина, щом има асцит, предполагам, че евентуално, би могло да има някакъв проблем с ч. дроб.

При операцията на дъщеря ми не се видяха ч. метастази, но на скенер,след това се видяха. Имаше и асцит.Ако не сте правили следоперативно образно изследване, направете поне ехография. Дай Боже да няма ч. метастази!

Колкото до имуностимулиращите препарати, те стимулират целия организъм, а не избирателно само здравите клетки, т.е. стимулират и раковите клетки. Ако операцията не е извършена с чисти резекционни линии избягвайте имуностимулатори преди провеждането на лечението. Насочете се към храни и добавки които влияят на раковите клетки. Избягвайте препарати които стимулират експресията на растежните фактори в организма.

Аз не съм много навътре с алтернативните лечения, но ще ти дам този лик, да прочтеш откъс от една книжка. Д-р Ришар Беливо е изследвал десетки години въздействието на определени храни в лабораторията си върху клетъчни линии от човешки ракови клетки и животни. За съжаление, при хората нещаща не са винаги така обещаващи, както в лабораториите, а и няма сериозни изследвания с хора - кой би инвестирал напр. изследване на въздействието на малините върху рака у хората? После какво? Ще патентова малините ли? Успех!

PS Май на този пост не му е тук мястото, но е знам къде да го подредя.



Тема Re: газнови [re: MamaD]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.02.11 09:14



За алоето ето тук сме писали:



"Ето какво прочетох:
Препаратите от алое не трябва да се употребяват при доброкачествени тумори и начални стадии на рак, защото ускоряват растежа на туморите. Не трябва да се назначават също и след 7-я месец на бременността, при маточни и хемороидални кръвотечения, високо кръвно налягане и тежки увреждания на сърдечно-съдовата система. "
Има още няколко мнения по надолу.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема АЛОЕнови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.02.11 15:09



По тази логика не би трябвало да се употребява и при метастазирал процес,
защото той всъщност представлява "разрастване" на рака...



"Совите не са това, което са..."

Тема АЛОЕ - ЗА и ПРОТИВнови [re: elen78]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано15.02.11 15:45



елен78, не хвърлям никакви бомби! МамаД и Буба вече са дали подобни мнения. Аз ще добавя само личен опит. Веднага след операцията ми / РМЖ без метастази/ започнах да търся Алое вера -гел или сок на по-поносими цени. Много бях чела и слушала. Така стигнах до Андийски Медицински център България на ул. Поп Богомил 23. Поисках Алое. Девойката ми даде, маркира, платих и в този момент влезе една дама. Оказа се, че е лекар-консултант и един от шефовете на този център. Попита ме по какъв повод съм там? Какъв е здравословния ми статус? Като чу рак реагира спонтанно: " Няма да ви продадем алое! Някой ви е заблудил. Онко-болните НЕ трябва да приемат алое!!! Не знаете ли, че алоето подхранва първо раковите клетки?!? Сигурна ли сте, че при операцията всичко е перфектно изчистено? Кой може да бъде сигурен? Алоето можете да го вземете за укрепване на други-здрави хора в семейството. Но най-добре е да го сменим с препарат, който наистина ще ви помогне и няма да навреди. " Препоръча ми два други екстракта, клинично тествани при онкологични заболявания. Няма да правя реклама. Ако някой се интересува, тогава ще ги напиша.

Редактирано от Eвeлинa. на 15.02.11 16:46.



Тема Re: газнови [re: Buba67]  
Автор Radichka (Зодия човек)
Публикувано15.02.11 23:28



Здравейте, много ви благодаря, че всички сте толкова отзивчиви.
Да кажа на кратко, всъщност на майка не и изрязаха нищо, лекаря каза че очаквал тумор, а намерил пихтиеста маса(така се изрази лекаря) и много разсейки, взел проба и тя показа, че става въпрос вероятно за рак на яйчника. Изписа химиотерапия и евентуално след това нова операция за отстраняване на яйчника и т.н
Вече знам, че химиотерапията ще бъде на 28.02.11. Това което ми писахте за добавките обаче доста ме обърка, тъкмо реша нещо и прочета, че не е подходящо . Всъщност има ли добавки или билки или...които да действат само на раковите клетки? Така мислех да започнем с Натанал, но сега не знам...
И още нещо казаха ми, че Натанал се пие по 2 шишета на ден за да има резултат?
Благодаря ви още веднъж за търпението и отговорите.



Тема Re: газнови [re: Radichka]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано16.02.11 00:33



Много съжалявам, че при майка Ви се е случил този проблем.
Малко са объркани резултатите от операцията и диагнозата, но все пак, доколкото разбирам, ще се започне с химиотерапия. Това се прави в случаите, когато трябва да се намали и ограничи туморът, за да може след това да се оперира.
Препоръчвам Ви да прегледате темите за Рак на яйчника и за добавки при химиотерапия.
И още нещо много важно - НЕ е вярно, че нищо не трябва да се взема по време на химиотерапия, тъй като се хранели и раковите клетки. Това е елементарно и невярно.
Подходящите добавки съдействат за увеличаване на тези клетки от имунната ни система, които разпознават и унищожават туморните.
Да не говорим за общото укрепване на организма, което е много важно, особено при натоварването от х.т. агенти.
Извинявам се, че писаното не е към темата.

Време е за

Редактирано от *jull** на 16.02.11 18:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.