Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
Автор el7O (непознат)
Публикувано28.08.09 14:11



Здравейте!Ето ме и мен при вас.Оперирана съм от рак на гърдата ,в момента правя химиотерапия.Бих искала да попитам уместно ли е да започна лечение с газ или да изчакам да приключа с химиотерапията.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: el7O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.08.09 14:48



Изчакай да мине химиотерапията /ако е възможно/. Тогава приложи газта. Разкажи повече - кога беше операцията, колко химиотерапии трябва да направиш.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 22:40



ще ми обясните ли кога действа по-добре и по-бързо газта-когато се приема чиста или върху захар?



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано07.09.09 23:57



По-добре е газта да се приема чиста. Със захар се приема от хора, които не могат да преодолеят психическата бариера или пък отвращението си от неприятния вкус. Но пък се касае за една по-голяма глътка. Не всичко на този свят е вкусно.





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Mpaвka]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано09.09.09 09:14



Благодаря ти,Мравчице!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 21:21



Моля за съвет-газта на фирма Мегахим,на етикета пише Dekorator,газ за осветление,представлява смес от нефтени фракции,съдържа минерален терпенин,подходяща ли е за пиене!Пречистих я ,но понеже пише че е опасна за белите дробове при поглъщане,искам да съм сигурна,че няма да навредя на татко!Благодаря Ви!!



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.09.09 21:30



Подходяща е. Днес точно си филтрирах от нея. На всички етикети на газта за осветление пише, че е вредна. За пиене става тази, на чийто етикет пише, че се ползва само за осветление. Попадала съм на бутилки с газ, на които пише, че се ползват за осветление, за разреждане на бои и други неща. Тази газ мирише на коресилин и жълтее при филтрация. Газта на Мегахим Dekorator става за пиене.
Нали знаеш, че се започва с 2 капки и се увеличава постепенно. Успех!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 21:48



Благодаря,ти,Буба!Татко е доста зле,съгласи се след хиляди мои молби да започне от утре сутринта да пие газта.Важно ли е да се започне с 2-3 капки?Мога ли да му дам половин малка кафяна лъжичка?Не иска да е върху захар,затова се чудя????



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: viki]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.09.09 21:57



Можеш. За да не се оригва цял ден на газ поне час, даже и половина да не яде и пие след това. Аз отварям буркана и с чаената лъжица директно в устата. След два часа си правя кафе, хапвам и всичко е наред. Ако му е много гаден вкуса, му дай бонбон /лукче примерно/. Не се притеснявай, а се съобрази с това да понесе по-леко приема.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 22:08



Благодаря ти!Дано утре не е променил мнението си!виж си пощата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.