Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано27.12.08 13:20



Инер, написах рецептата в темата "кой какви добавки пие".
Черния оман е корени и е 30 грама.



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано28.12.08 12:28



Бубе, почнах газта по твоята схема, та да видим сега ще стана ли фойерверка или не...

. Пия я обаче със сок от истискан лимон. Не усещам нищо. Може би е от малкото количество все още. Почнах с 4 капки и ще увеличавам постепенно.



Тема Re: няма страшнонови [re: mimozitta]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.12.08 13:18



Лимона да е минимално количество.
А за фойерверките не се безпокой, по-скоро ламя ще станеш, ще бълваш огън само някой да те ядоса.





Тема Re: няма страшнонови [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано28.12.08 13:20



Ами сока е от 1/2 лимон, малко е. Ох, ако знаете каква глава ме боли вече 3-4 дни...не знам какво да пия вече..Дано газта поне ми помогне.



Тема Re: няма страшнонови [re: Buba67]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано19.04.09 21:26



Здравейте на всички и ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!искам да попитам колко дни след операция може да се продължи с приемането на газта.Става въпрос за съпругата ми и сега ще я оперират от рак на дебелото черво.Направихме първоначалния курс от 15 дни и достигнахме една чаена лъжичка дневно.После почивахме 15 дни и сега е наред операцията.Живот и здраве след операцията с каква доза газ трябва да се продължи.Благодаря Ви предварително



Тема Re: няма страшнонови [re: naperville]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.04.09 21:38



Воистина воскресе! Сега на въпроса. Каква ще бъде операцията? Отстраняване на тумора или нещо друго. Говорихте ли с лекар дали ще правите химио или лъчетерапия след операцията? Важно е, защото пиенето на газ и химиотерапия са несъвместими. Дайте малко повече информация.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: няма страшнонови [re: Buba67]  
Автор naperville (непознат)
Публикувано20.04.09 14:11



Да,операцията ще бъде за отстраняване на тумора а за слледващи терапии всеоще незнаем може би след операцията живот и здраве ще кажат докторите.Съпругата ми беше на предоперативна лъчетерапия 25 нагревки



Тема Re: няма страшнонови [re: naperville]  
Авторsalza (Нерегистриран)
Публикувано20.04.09 17:51



Аз я пих по 4-5 капки на бучка захар 14 дни.. Неприятна е миризмата. Преди това пиех една лъжица зехтин, заради стомаха, че имам гастрит. Туморния ми маркер след това намаля с няколко единици. Дали е от газта - един Бог знае. Сега си направих една доза алое, мед и вино. Ще почивам до края на месеца и след това мисля пак да започна с газта. Иска ми се да я увелича поне до 1 чаена лъжичка, но не знам дали ще успея.



Тема Re: лечение с газнови [re: mimozitta]  
Авторdnedev (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 15:22



Здравейте,

На майка ми й откриха тумор в белия дроб. От няколко дни започна да приема газ - първия ден 2 капки и ги увеличава по две. Но сякаш забелязва увеличаване на кашлицата - тя и преди си я имаше, но напоследък беше позатихнала. Интересно, че тумора в горната дясна част на дроба, а кашля повече като легне наляво. Дали при това лечение има момента на "лечебната криза" както е при холистичните методи на лечение? Някой може ли да сподели наблюдения?

Поздрави!



Тема Re: лечение с газнови [re: dnedev]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.09 16:21



Тъй като диагнозата ми е друга, нямам наблюдение за рак на бял дроб. Бих посъветвала, ако се съмнявате че кашлицата идва от газта спрете да я давате 2 или 3 дни. Ако спре да кашля, значи е от нея, ако не спре, започнете пак от 2 капки.
Вторият вариант е да давате нещо за кашлицата, ако не е много силна и да продължите с газта до края на първия курс.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.