Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: iner]  
Автор bobenoo (непознат )
Публикувано11.12.09 10:58



Здравейте, понеже писах и в темата за БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ и ме препратиха да питам тук. Та въпроса ми е следния:
Има ли някой тук с диагноза тумор на мозъка/няма значениекаква степен/, който да е пил газ и да има подобрение?
Моля ви, дайте ми час по скоро отговор тъй като става дума за мой близък в много тежко състояние с диагноза ГЛИОБЛАСТОМ МУЛТИФОРМЕ 4ст.
Ако някой се притеснява да пише тук може да ми изпрати имейла си на:
nolimex1@abv.bg

Благодаря ви предварително за отзивчивостта.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: dea123]  
Автор tanya_raykova (непознат)
Публикувано11.12.09 11:06



Деа 123 моля ви кажете Вие освен лечение с газ и алое+вино+мед+ оман, какви други билки вземахте, какви рецепти сте правила майка ми има подобен на вашия проблем и сме заложили изключително много на народната медицина ако имате възможност помогнете ми



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: tanya_raykova]  
Автор hope61 (непознат)
Публикувано11.12.09 12:29



ЗДРАВЕЙТЕ купих си газ на фирма "браваколор" ,но пише че е вредна за белия дроб и определено на мен ми мирише на паркетол.На етикета пише газ за осветление и е без цвят. Някой ползвал ли е такава газ ?Благодаря ви.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: hope61]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 13:09



На етикета на всяка газ за осветление пише, че е вредна. Случвало ми се е да ми мирише на коресилин, не я пих. Купих друга бутилка. Последната бутилка, от която пих беше производство на мегахим русе, нещо декоратор ми се върти в главата като име. Предишната беше селт или стелт на пловдивска фирма.
Ако имате и най-малко съмнение в миризмата не пийте.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор skala58 (непознат )
Публикувано30.12.09 20:19



Здравей Буба:)

Обръщам се към теб,като човек с най-много опит в лечението с газ.Аз имам рак на белия дроб.Бях оперирана през 2008 г,след това имах химиотерапя,но след около година се появи тумор в медиастиума.Докторите казаха,че не препоръчват операция поради месторазположението на тумора а и защото има засегнати лимфни възли също.От месец Май се лекувам с Терцева и за сега CEA-то ми е в норма(от 90 спадна на 5.5)Радвам се ,че за сега всичко е нормално ,но мисълта,че може лекрството да престане да деиства ме ужасява,а това се случва доста често,за съжаление.
Можеш ли да ми кажеш какво мислиш за лечение с газ и Терцева едновременно?Не съм пила газ до сега,но като превантивна мярка ми се ще да опитам.
Имаш ли впечатления от други хора с проблем подобен на моя?
Благодаря ти предварително:)

Приемам съвети от всички изстрадали души като мен:)



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: zlatinm]  
Автор victttor (непознат )
Публикувано30.12.09 21:40



Здравейте имам 17 годишен братовчед,болен от левкемия.След втори рецидив, сега има многобройни разсейки по кожата,лимфните възли и тестисите.Лекарите определя че положението му е много сериозно.
Той изглежда добре независимо му от лошата диагноза.Предстои му тежка химио и лъчетарапия.Взехме решение да опитаме лечение с газ (керосин),взели сме пречистен керосин летен вариант.
Въпроса ми е опитвал ли е някои по време на химиотерапията да използва газ или непосредствено преди нея.Дали са съвместими газта с химиотерапията.Много бързо се развива и затова се колебаем дали да изчакаме да минат терапиите.Благодаря Ви.
Искрено Ви желая успех с болестта и много здраве през новата година.

Редактирано от victttor на 30.12.09 21:43.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: victttor]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.12.09 22:08



Здравей, съжалявам, че се борите с тази болест, но важното е да не се отчайвате и да опитате всичко възможно!
Колкото до газта, добре е да прочетеш тази тема на пълен преглед (всички постинги), защото ще намериш много полезна информация. Включително и отговор на зададния от теб въпрос. Комбинирането на газ с химиотрапия по принцип НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА, защото организмът много ще се натовари (газта е нещо като природна химиотерапия). Нека между двете
терапии да има малко почивка, през която момчето да пие много пресни сокове, както и да прилага рецептата с алое (има я в темата за Алтернативите на първата страница). За по-леко понасяне на тежката терапия има много средства, но аз мога да прпоръчам това, с което имам личен опит и то е ДЕОДАН (има сайт в нета, ако ви интересува). Това е изцяло природен продукт, създадед за борба с лъчевата болест. Много мои познати го използват по време на химио-и лъчетерапия. Но разбира се, всичко въпрос на личен избор.
Желая много кураж и сили, а ние тук ще помагаме с каквото можем!
УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор victttor (непознат )
Публикувано30.12.09 22:37



Благодаря за бързия отговор, ще прочета за Деодан. Имате ли наблюдения относно AHCC препарата - как се приема по време на химио -

? Малко съм скептичен към този препарат, но нали знаете, човек всичко трябва да провери.

Редактирано от *jull** на 30.12.09 23:07.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано30.12.09 23:01



Обърни се към Елена Банова, от Неогенезис, тя е дала подробности около самата хранителна добавка, също очаква специалисти от Япония да пристигнат в България по нейна покана. Свържи се с нея, подготви всички изследания и направи консултация. Ето още информация, може би те интерисува и това

и това AHCC и разгледай останалите в края на страницата под номерата в квадратите



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: victttor]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.12.09 23:11



За АНСС сме писали сравнително малко, но по принцип можеш да използваш търсачката на Дир-а (горе на страницата, на която си). Като напишеш ключовата дума, ще ти излезе всичко, писано по въпроса. Ето това е:





"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.