Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: tanya_raykova]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано10.12.09 12:29



Таня здравей,
много мъчно ми стана след като прочетох вашата история. Ще се моля нещата при вас да се обърнат и да тръгнат да се развиват по-добре. Дай боже газта да помогне на майчето ти, при Инер в момента а и при много други е дала своите положителни резултатите. За съжаление не мога да ти отговоря на въпроса за вида на газта, но там Бубето е специалист, тя ще помогне

.
А сега провеждате ли някакво лечение, освен газта, предполагам продължавате с херцептина...
Желая ви УСПЕХ в борбата. Поздрави!




Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: tanya_raykova]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 12:30



По принцип керосина си е газ за осветление. Филтрирахте ли керосина? За каква диагноза става дума. Питам защото пия газ за осветление от 2005 година, но я филтрирам през активен въглен и филтърна хартия. И максималната доза за лечение, която сме обсъждали е супена лъжица сутрин, а за профилактика чаена лъжица. Кой ви каза да пиете и вечер по супена лъжица?
Ето малко информация на руски и български:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 12:33



Сега прочетох визитника и видях за какво става дума. От къде се снабдихте с керосин?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор re6ena (непознат )
Публикувано10.12.09 14:03



Здравейте Бубе, Таня съм регистрирах се под този прякор. Майка ми пие керосин чист и готов за пиене взехме го от летището. Значи объркала съм дозата предния път тя си взема по 20 капки вечер върху бучка от черна захар. Ако можете да ми кажете правилно ли го пие. Вземаго от месец и няколко дни като не е правила почивка. Много съм ви благодарна.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: re6ena]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 14:35



Здравей Таня. Сега съм съгласна с дозата. Първо, щом е пила месец газта, спрете я за поне две седмици. След почивката да започне от 20 капки и да увеличава с две капки всеки ден, докато достигне дозата от една супена лъжица. След това да се опита да я взима сутрин на гладно, като не се храни и пие вода поне час и половина даже два. Така по-бързо се абсорбира от празния стомах, а времето след газта е да се избегне стомашния дискомфорт.
Сега за прием почивки. Аз съм я пила първата година месец, като след това месец съм почивала, но през това време съм пила други неща. По-късно минах на прием почивка две седмици на две седмици.
Сега като спрете газта можете да правите други неща. Ето пример:



Ако имаш още въпроси питай смело.


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор re6ena (непознат)
Публикувано10.12.09 14:48



Майка ме не взема само газ, тя пие хиляди билки като допълнение. Корени от бъзак, сега започва алое с вино и мед, глухарче, постоянно си прави компреси на белите дробове с тесто по рецепти на Петър Димков, налага си стомаха с праз лук и зелеви листа. На главата смятаме да започнем шапка със селски хлебен квасец. Ако някой знае интересува ме силно слага ли се в квасеца мая, защото jull ми беше дала рецептата и в нея пише, че се слага мая, но леля ми като тръгнала да го приготвя нещо не й се получило Ако имате информация моля помогнете ми



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: re6ena]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 14:54



Ето линк към рецептата на Димков:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор re6ena (непознат)
Публикувано10.12.09 15:01



Благодаря много Бубе, точно тази рецепта имам и аз Искам да питам вие правила ли сте тази рецепта с квасеца, търсих във визитника вашата история, но не можах да я намеря още веднъж Благодаря на всички за бързите отговори и подкрепата ако мога да помогна и аз на някой с нещо питайте ме



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: re6ena]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.09 15:26



Лично аз не съм я правила рецептата с квасеца. Във визитника съм angelova67.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 10:06



И аз от 2005 започнах да пия газ,под зоркото око на Буба.И билките,и всичко което правя.
Хич не ми харесват тея рецепти ама няма начин.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.