Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: rak na 4eren drob Le4enie?...........нови [re: marti]  
Авторлoлa23 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 16:30



Виж тук :

http://www.actualno.com/news_34446.html



Тема Re: rak na 4eren drob Le4enie?...........нови [re: лoлa23]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 17:58



Здравей,кажи ми нещо повече твой близък има ли такава операция?



Тема Re: rak na 4eren drob Le4enie?...........нови [re: вяpa]  
Авторлoлa23 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 21:24



Да - леля ми. Имаше някакъв тумор наречен ГИСТ, имаше тумори в корема и черния дроб и я бяха отписали а оттогава минаха три години и тя е още жива благодарение на проф Гайдарски който ни изпрати и доктора който я оперира



Тема Re:до Лола23нови [re: лoлa23]  
Авторsnejito78 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 14:49



Здрвей Лола би ли ми казала нещо повече за лечението на леля ти.Моята майка също е с ГИСТ но се лекуваме в ИСУЛ.Би ли ми казала как може да се свържем с въпросния лекар и някакви координати



Тема Re:до Лола23нови [re: snejito78]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано03.03.08 17:43



лола23 при вас всичко ли изрязаха.Защото мама има мети не само в ч.дроб и сигурно не може да се реже ако е така.



Тема Re:до Лола23нови [re: kattt_1]  
Авторлoлa23 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 18:16



Изрязаха тумори от доста места - от черния дроб, от малкия таз, от пикочния мехур,от някъде около единия бъбрек и от още едно място което не си спомням как го наричаха



Тема Re:до Лола23нови [re: snejito78]  
АвторЛoлa23 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 18:20



трябва да проверя и ще те информирам мисля че още работи в университетската болница



Тема Re: rak na 4eren drob Le4enie?...........нови [re: marti]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 19:24



Майка ми имаше рак на черния дроб и после се появиха мета навсякъде. Единственият тачин да се забави всичко е химиотерапия. Натанал и всички други билки са измислица. Майка ми почина преди седмица, нищо не помогна срещу тази гадна болест.

*jull**: Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 22.06.09 08:23.



Тема Re:РАК ВА ЧЕРНИЯ ДРОБ - ЛЕЧЕНИЕ?...нови [re: marti]  
Авторchopur (Нерегистриран)
Публикувано21.06.09 23:21



Търси лечение по Gerson bomari@dir.bg
Ако искаш, ми пиши.


*jull**: Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 22.06.09 08:21.



Тема Re: РАК НА ЧЕРЕН ДРОБ - ЛЕЧЕНИЕ?...нови [re: marti]  
Автор Katerina2D@ (непознат )
Публикувано18.01.13 09:37



Баща ми имаше рак на черния дроб с метастази на обвивката на коремните органи. При операцията го отвориха и затвориха, защото според лекарския екип нямало смисъл нищо да правят. Вземаше близо месец лечебни гъби, но не му помогнаха. Отначало той нямаше апетит и страдаше от безсилие. Около месец след операцията започна да повръща почти всичко, накрая повръщаше кафяви течности с мирис на мъртви клетки. Дни преди да си отиде поръчах от Индия лекарството Sorafenib. То е произведено в наалото на 2012г. от Natco Farma и е лицензирано от Bayer. Дават го, че е същото като лекарството на Bayer, Nexavar, но е около 25 пъти по-ефтино. Подобно на химиотерапията, това лекарство забавя размножаването на раковите клетки и спира кръвта до тях. За него се пише в много публикации, че е най-доброто средство за рак на черния дрон и на бъбреците в четвърти стадий. Ние за съжаление закъсняхме. Продавам едно неотворено шишенце с 120 хапчета, което е една месечна доза за 300 лв. тел. 08******

Моля, оставете мейл за връзка.

Редактирано от Buba67 на 18.01.13 09:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.