Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема МЕТАСТАЗИ В ЧЕРНИЯ ДРОБ  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 19:08



Имам рак на гърдата с метастази в черния дроб и съм на 33 г. Ако някой знае нещо за Натанал и дали може да се пие по време на химиотерапия, да ми пише.

Редактирано от *jull** на 18.01.13 17:38.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 12:26



Драга, Галя не се предавай .аз бях с метастази на 4ерния дроб след рак на гьрдат.Откриха ми ги на профилакти4ен преглед през февруари 2005, на скенера на 31 10 2005 имам пьлна ремисия -никакви лезии, помогна ми комбинация от Таксотер+Кселлода 8 курса. Сега сьм само За Натанал и аз се интересувам тук про4етох за него..Теб с какво те лекуват?



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.11.05 15:10



Съпругът ми също имаше 2 метастази в черния дроб. След 3 курса /до сега/ с Кселода и непрекъснато приемане на Натанал от юли месец, на първата ехография отчетоха само една, а миналата седмица в ехоепикризата пише, че няма огнищни изменения в дроба.
Естествено не изключвам огромното значение на химиотерапията, но съм склонна да приема и че Натанала даде своето.
Успех и не се притеснявай толкова много.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: ket1234]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.11.05 15:13



Забравих да ти пиша, че по време и на трите курса химиотерапия не е прекъсвал приема на Натанал. Кръвната му картина не се промени въобще. Всичките показатели са в рамките на нормалните.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 17:53



Моля, някой да обясни как се пие Натанал..има ли индивидуална дозировка и кой я предписва...и какьв му е сьстава..страницата на Натанал не ми се отваря...Моля светнете ме...



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано26.11.05 16:20



Ще трябва да я отвориш, ако се интересуваш наистина...


Гери - 27.10.04

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 16:37



Страницата на Натанал е www.nvherbal.com и natanal@vip.bg ако искаш я копирай от тук, отваря се без проблеми.
Слънчице, Гери е голям сладур!!!!!!!!!!!!!! Да е жива, здрава и щастлива и вие с нея!!!!!!!!!!!! Много целувки!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано28.11.05 08:55



За съжаление никой не го изписва Натанала. В общи линии това е спиртен извлек на чесън с доста билки вътре. В наставлението, което ти дават с флакончето пише как се препоръчва да се приема, но в повечето от случаите всеки сам преценява как и по колко да го пие.
Съпругът ми пиеше три пъти на ден по 2 супени лъжици на гладно, но след като тръгна на работа пие два пъти дневно. Доста мирише като го изпиеш, но след няколко минути дъха вече се нормализира.
Валентина от "Левкимия" пишеше, че стигнала до 5 лъжици.
Явно всеки преценява сам за себе си.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: Hинa.]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано29.11.05 13:47



Много ти благодаря, Нина! Живот, здраве и щастие на теб и любимите ти хора!


Гери - 27.10.04

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 12:47



Галя, къде си защо не се включваш....



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: ket1234]  
Авторdocolini (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 16:24



мила ket1234 баща ми е с метастази в черен дроб и ни казват чене може да се приложи химиотерапия.тоя курс къде и кой ви го назначи ?много се радвам че сте пожънали успех.онколозите в бургас казват че не може да се приложи химиотерапия .нашия първичен карценом бе в бъбрека.кселодата на вливания ли е или хапчета?моля те пиши !!!!!!!!!!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Автор ivonche_bonbonche (непознат )
Публикувано18.02.07 12:05



zdraveite maika mi s1sto ima rak na g1rdata i sega naskro i otkriga metastazi v 4erniq drob.iskam da vi popitam ima li nqkakva nadejda za izlekuvaneto i?
ne sme 4uvali nisto za natanal no bih iskala da si pogovorim i da obmenim malko inform,aciq mislq 4e ste e ot polza na dvete ni blagodarq vi predvaritelno



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: ivonche_bonbonche]  
Авторtanny (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 13:29



Здравей Весела,
обръщам се с молба към теб да отвориш постинг с адреси и телефони за платен прием на онколози.
оказва се изключително трудно да разбера как мога да се консултирам по най - бързия начин с доц. Валентина Цекова например или някой друг.
в момента имам усещането, че разполагам само с дни за да направя нещо за баща си, а просто не зная от къде да започна. лежи в болницата в кюстендил и само обезболяващи му дават. ехографията показала метастази в черния дроб но там наистина нямат идея какво да правят. казаха ми че ще го изпишат с морфин ???
много ще съм ти задължена за информация по въпроса. ти познаваш изключително добре форума и темите в него.
желая ти да запазиш невероятната смелост която показваш и скорошно пълно оздравяване.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: tanny]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано05.03.07 13:39



Ако става въпрос за доц.Цекова от ИСУЛ, тя приема в понеделник и сряда от 13 .00 часа в кабинета по химиотерапия. Консултациите стават със записване - може и по телефон - 9432 431 .Днес за съжаление я няма - болна е,за сряда не знам. Звънете на този телефон,там е сестрата й, тя ще ви даде по-точна информация. При нужда ми оставете бележка, мога да ви дам и нейния мобилен телефон, лошото е,че на непознати номера не винаги се обажда...Успех!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: tanny]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.03.07 13:40



Миличка, ако се регистрираш /което е точно три минути време/, хората от клуба на лична бележка ще ти пуснат телефони /ако ги имат, разбира се/!
Другият вариант е да звъниш на централата на съответната болница и да искаш свързване с определен лекар.
За мен лично - консултация по телефона е измислено понятие.
Никой уважаващ себе си лекар няма да ти каже нищо без да е видял някаква епикриза, диагноза и т.н. на пациента. Има неща, които не стават по телефон. Просто вземи документацията на баща си и иди в кабинета на докторката за консултация.......

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: vesela.bg]  
Авторtanny_s (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 15:48



Да добре,
регистрирах се. Толкова съм объркана че изобщо не се сетих за това!
Благодаря за информацията. Обадих се за преглед при доц. Цекова, но за съжаление тя е болна и не са сигурни дали ще приема и следващата седмица.
а аз се страхувам, че твърде много се забавих и вече никак не искам да отлагам. моля ви имате ли предложения при кого да се консултирам. не става въпрос за кунсултация по телефона а за редовен платен прием.
в болницата в кюстендил предписват на татко само обезболяващи и дори не знаеха какви изследвания са необходими за специализирана онкологична болница. надявам се да му назначат химиотерапия за метастази в черния дроб /която са открили при ехография/ и да му дадат направление по клинична патека. все пак той е здравно осигурен.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: tanny_s]  
Автор tanny_s (непознат )
Публикувано05.03.07 16:21



Малко се затрудних с регистрацията.


Някой консултирал ли се е с доктор Асен Дудов от столичния онкодиспансер и може ли да ми даде коорденати?



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: tanny_s]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано18.03.07 15:35



Мили хора, споделете как се борите , когато метастазите в черния дроб - след рак на гърадата - са много и когато лекарите са ви сложили с графата - безнадежден. Много е тежко в такъв момент. Сигурно има хора с някакъв опит, много бих искам да го споделите, във вас ми е последната надежда. Аз до този момент изцяло се бях доверил на докторите, но те ме отпратиха вече...Всъщност не мен , а майка ми, което е по-лошо. От три месеца - след като я отписаха в ИСУЛ - аз се опитвам да се боря с помощта на хомеопатията - Натанал, Кордицепс, рейши,сок от бъз и още други подобни, но явно имунната й система става все по-слаба и тя от ден на ден се чувства по-зле...



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторhelp :( (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 21:14



Здравейте.
Дядо ми е с метастази в черния дроб. Тук прочетохме за Натанал и веднага го поръчахме. В момента го пие. Въпроса ми е нормално ли е очите и кожата да пожълтяват, да му се гади и да му е много зле и това на метастазите или на лекарството се дължи. Моля за информация, който е приемал лекарството да каже как се е чувствал и какви са били симптомите. Благодаря предвдарително.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: help :(]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано18.03.07 23:51



Миличка, Натанала не е "лекарство" в пълния смисъл на думата, а хранителна добавка - спиртен извлек от чесън и билки. Жълтият цвят на кожата не е от Натанала със сигурност, а е от черния дроб....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: vesela.bg]  
АвторDMDR (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 14:42



БАЩА МИ Е С МЕТА НА ЧЕРНИЯ ДРОБ В НАПРЕДНАЛ СТАДИ . МОЛЯ АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ЗА ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗ ДА МИ ПИШЕ НА АДРЕС :DMDR@ABV.BG ИЛИ НЯКАКВО ДРУГО ЛЕЧЕНИЕ НА ТОЗИ ЕТАП .БЛАГОДАРЯ.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: DMDR]  
Автор v_kostadinova (новак)
Публикувано18.07.07 20:01



не съм пробвала, но имам рецептата , за съжаление не е при мен в момента, знам , че газта трябва да е дестилирана, пробвай с рецептите на МАРИЯ ТРЕБЕН



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: help :(]  
Авторьяь (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 21:24



пожълтяването идва от жлъчката - тя бива засегната от метаст. в черния дроб
дроба и жлъчката са взаимосвързани
успех в лечението !



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: DMDR]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано25.08.07 18:41



Как е баща ти? Има ли подобрение. Пиши с какво го лекувате, че и ние сме с много разсейки в черния дроб, дори майка много пожълтя, отпадна, ще съм ти благодарна!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 18:34



sled operaciq na rak na 6iikata na matkata na maika mi i kazaha 4e ima metastazi v cherniq drob vazmojno li e s himioterapiq da iz4eznat ako mi otgovorite 6te vi bada bezkraino blagodarna



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iv71]  
Авторdgess (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 19:40



Мама е с 3лезии /под 1см/ в черния дроб.Доц.Владов който я оперира от рак на стомаха преди година й каза че не страшно йче ще ги изгори /някакъв нов метод с електроди/.Ще ходи другата седм.Само това знам доно да съм била полезна.Ако някой знае за този метод моля да обясни.Благодаря предварително.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: dgess]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано02.11.07 21:03



мета в черен дроб е нещо много много страшно, няма значение ,че са малки важен е броят им, много трудно се повлияват от химия, надявам се да успеете да се преборите с тях



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: dgess]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 21:23



kakvo ozna4ava zlezii i v koq bolnica se lekuva tvoqta maika



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iv71]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано02.11.07 21:28



имаш предвид лезии- това са видоизменени клетки, повечето случаи се асоциират с метастази и в повечето случаи са такива, моята майка се лекуваше в П-в, после в София / от там сме доволни/ , но за съжаление почина



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: v_kostadinova]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 21:29



nie hodim v darjavna bolnica v plovdiv no sled 1 himioterapir ne iskat da napravqt2 za6toto lekarstvoto koeto vlivat bilo silno i gi e strah ili tova e pri4inata ili za6toto 4akat avanta ili nqkoq finansova injekciq mnogo sam ot4aqna i neznam dokade 6te stignem



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: v_kostadinova]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 21:32



izvinqvai mnogo sajalqvam

za6to jivota e tolkova skapan neznam



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iv71]  
Авторджecc (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 21:33



Лезия е мета разсейка а 3 е броят им.Откриха ги на скенера във ВМА .Докторите се държат така все едно е нищо работа





Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: джecc]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 21:38



v plovdiv sa izpadnali v isteriq za6to ne sme oti6li po rano pri polojenie 4e ot operaciqta saminali 6 meseca za men sa golemi tapaci neznam dali znaqt kak 6e vazstanovqva sled takava operaciq



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iv71]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.11.07 22:34



Iv, моля те да пишеш на кирилица. Благодаря ти!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iv71]  
Автор siami (тъжна)
Публикувано02.11.07 23:46



Ив71,не искам и ти да изпадаш в истерия,но положението наистина е много сериозно,ако има мети в черния дроб.През август месец бяхме много хора с близки в това положение и не искам да те плаша,но вече не пишем,познай защо, а само четем и чакаме при някой нов да стане чудото.Извинявай за тона и настроението ми,но утре е Архангелова задушница,много ми е тъжно за моята майчица,моля се за вас и каквото те посъветват тук или лекарите ви,пробвайте,не се бавете,подсилвайте се с полезни неща и бог да ви пази.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: v_kostadinova]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано03.11.07 08:06



Ох, че е страшно - страшно е. Но за мен е страшна всяка мета където и да е. Имаш ли идея за предпазване от мета специално в черен дроб? Знам че ми е тъп въпроса, но не мога да не го задам. Ние си имаме ЛДХ на горна граница от изследванията онзи ден при нормални АЛАТ и АСАТ и направо се сковавам от ужас. Тук пише малко страховити неща





Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: siami]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 08:40



Май и аз започвам да губя надежда. При баща ми метата са много...
Направо е страшно човек да приеме, че не може да направи нищо повече...
Нито химия помага, нито вливанията, които направиха в болницата. Още си е жълт, няма сили, пък и го боли стомаха.... Последна надежда за мен е д-р Дамянов. Поне да се облекчи положението. След консултацията с него, ще пиша дали има някаква надежда.
Зайче, за черния дроб имаше някаква рецепта за прочистване. Четох я тези дни тук в клуба, но не помня точно коя тема беше. Ние за черния дроб давахме билки - аир, плавун. Лицият също е с такава насоченост. Соковете от моркови, червено цвекло и лимон или ябълка също. Понеже питаш за препазване, по-добре наблегнете на природните методи- сокове, зелен чай, лиций.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: Juli7]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано03.11.07 09:41



метата в черен дроб са много страшно, за 4 мес. довършиха мама, последните дни са много тежки и трудни, много бързо процеса се разпространява в мозъка и предизвикват хепатална кома, а после и смърт, борете се до последния дъх



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: Juli7]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано03.11.07 14:33



Благодаря, Джули. Ще засилим соковете тия дни.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: v_kostadinova]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 15:25



Ей, това изказване прелива от грижа за ближния, няма що. Костадинова, ти имаш ли си идея колко е нетактично да споделяш тия неща тук? Изобщо ми прави впечатление, че много от близките грам не се съобразяват с факта, че тук пишат и четат живи хора с проблеми, които имат шансове да ги решат, които не бива да бъдат натоварвани с описания и спомени за тегобите на близките, и не е мястото за споделяне на покъртителни изживявания - самите отишли си близки никога не биха причинили това никому, сто на сто.

Нямате ли капка чувство за такт, хора?
И това накрая борете се до последен дъх звучи като някаква ирония.
Костадинова, вие паднахте на мушката, но има и други, които просто да се чуди човек защо пишат и влизат - като толкова им се бистрят мъките на отишли си близки, има реално, не виртуално пространство.
Като не може да се сподели позитивен опит, поне не се ръчкайте с изказвания, зад които се чете желанието да ви бъде казано - ох, горките, колко ли са се напатили покрай болните си близки. Едно е да е на твой гръб, друго е на чужд - на който, както се казва, и сто тояги са малко.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: little_rabbit]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано03.11.07 17:00



Аз също мисля,че не е много правилно да се споделят тези неща в темите за лечение.Моето предложение е ,ако някой изпитва нужда да сподели за последните дни на свой близък да отвори нова тема с подходящо заглавие.
Аз със сигурност няма да влизам в нея!!!





Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: x]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано03.11.07 18:51



Уважаеми г-н/г-жо Х искам да ви кажа, че много бих се радвала, ако някой тук се пребори с тази коварна болест, просто отразих някои реални факти от хода на болеста при мета в ч. дроб, а що се отнася до борбата тя наистна трябва да се води до край и в това , което казвам НЯМА НИКАКВА ИРОНИЯ! не се оплаквам от грижите и преживяванията си, а споделям за това, което е преживяла майка ми и накрая що се отнася до позитивния опит СПОДЕЛЯЛА съм много такъв тук, но тъй като сте НЕРЕГИСТРИРАН явно не сте го чели. Благодаря Ви за забележката!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iliana.k]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано03.11.07 18:55



А защо мнението ти е закачено за моето?



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: v_kostadinova]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано03.11.07 19:16



Аз също съм с мети в черния дроб.
Аз също в момента водя моята си борба.
Мислиш ли, че ми е приятно да те чета непрекъснато КОЛКО МНОГО СТРАШНИ СА МЕТИТЕ В ЧЕРНИЯ ДРОБ?
Моля за повече тактичност за Бога!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: little_rabbit]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано03.11.07 19:57



Зайче,извини ме,че се закачих за твоя постинг,но когато чета предпочитам да карам по ред,а не да се връщам и търся назад.Мисля,че четящите тук са разбрали какво съм имала предвид с написаното от мен.



Тема Re: до Веселанови [re: vesela.bg]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано03.11.07 20:47



Скъпа Весела от все сърце пожелавам на теб, а на всички болни да оздравеят и повече никога да не се сблъскват с това чудовище!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: iliana.k]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано03.11.07 22:18



Няма проблем. Исках да знам дали към мен лично се обръщаш.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: v_kostadinova]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 04:31



Костадинова, четох всички ваши бисери. Защо просто не си наложите да не пишете в тоя форум?

Нямате представа колко сте зле с материала, наречен съпричастие.

Кухите фрази от сорта "борете се до последен дъх" на фона на споделянията на това "което е преживяла" (какъв парадокс, казва се преживяла, когато човек е още жив - вие елементално не вниквате в думите, които редите ей така) майка ви просто са невървежни, нетактични и говорят зле за вас.

Много бихте се радвала някой да се пребори, обаче като ротативка възпроизвеждате черни мисли и подробности - вие, здравата.

За пръв път чувам, че нерегистрираните не са способни да четат. Това си е бисер за аналите на дир.бг. и говори доста ясно в полза на това на каква възраст сте се добрали до клавиатурата на компютъра.

Не ми благодарете за забележката, ами си променете регистрираното име и наистина помагайте, ако сте наясно с какво, и престанете с тия коравосърдечни писаници.

Писна ми да ви чета неуместните забележки, пак повтарям, крещящи за едно-единствено нещо - на вас, здравата, да се съчувства за онова, което е теглил най-близкият ви човек.

Айде, че ако продължа, може да стане много-много по-неприятно.



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: v_kostadinova]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 06:51



Понеже пак се разходих да ви "прочета" и долавям, че сте от ония пердета, дето не разбират от метафори, алегории и прочая литературна пудра, нека бъда по-директна: защо не си представите миналото, как някой от семейното ви обкръжение започва да реди всички тези неща, които споделяте тук, на вашата близка - ама мо-та-мо, дума по дума да й чете постнатото от вас тук. Нямаше ли да я изритате на секундата или да й кажете да млъкне?

Толкова ли е трудно да се поставите на мястото на другите?

И моля, не ми отговаряйте, каквото и да ми кажете - няма да намеря повод да ви се извинявам, защото което ви е казано, е ясно, просто и е заслужено по право. Глупостта си е глупост, та ако ще да е хиляди пъти изречена с добри чувства.

По този повод ще замоля близките да внимават какво и как пишат в тоя форум, който все пак е за болни, а не за роднини.
Или, както правилно се каза горе - да си отворят тема, в която да споделят чувствата си. Но не ей така като слонове в стъкларски магазин.



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: x]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано04.11.07 09:05



Хайде не се опитвай да гониш хора от форума. Нямаш право на това.



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: little_rabbit]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:07



о, аз си тръгвам, пък ти - да гоня. Нека си стои и си дъдне женицата, щом сте толкова милозливи. Нямам ангелското търпение на някои хора, иначе за такива писачи на некролози неща си има бан.



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: x]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:08



грешка: и черногледи неща



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: x]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано04.11.07 09:12



Х, разбрахме позицията ти по въпроса. Моля без повече коментари! Благодаря!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: little_rabbit]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:13



А, и ти си от отбора на роднините, дето сипят челен опит. Що наистина киснете в тоя форум да просвещавате хората за страхотии, ей това се питам? Скововой си се от ужас у дома, а тука не пускай простотии.
Чао.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: x]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:15



Грешка: сковавай се.

И въобще - какъв е тоя роднински наплив тука? Че и съвети и линкове?
Направо нямам думи. Ако имахте капка представа какво е само едно вливане, щяхте да си подвиете опашките - и беж!
Аман от паради.



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: vesela.bg]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:16



Извинявай, Весела - дотук беше.
Но не бива да търпите да ви се качват на главите, наистина.
Успешно лечение - и довиждане.



Тема Re: и Още нещо В_Костадинованови [re: x]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано04.11.07 09:57



В този клуб пишат живи хора и то с тежки проблеми. Ако ти мислиш, че би спомогнала за правилния облик на клуба защо не се регистрираш и да помогнеш в тази насока.
Щом ти е писнало да четеш в клуба, значи четеш отдавна и знаеш, че клуба минава през различни метаморфози - от задружен, весел приятелски кръг до строго профилиран в болестта рак. Видно е, че и дватата варианта не са подходащи щом има хора недоволни и от двата. Помогни вместо да ръсиш неприятни обидни заключения и "ни лук яла, ни мирисала" да си заминаваш.

Редактирано от lumixx на 04.11.07 10:04.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: x]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано04.11.07 14:53



Да, от отбора на роднините съм. При това от лично засегнатите роднини. Челен опит или каквото и да било не съм сипала. Много ти е груб езика, да знаеш.

В отговор на:

По този повод ще замоля близките да внимават какво и как пишат в тоя форум, който все пак е за болни, а не за роднини.




Ето това ме подразни най-много. Не си ти тази, която определя кой форум за кой е. Форумът е за болестта, а не персонално на някого.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 08:44



изпращам на всички един полезен саит вярвам че ще ви бъде от полза www.anticancer-bg.com



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: vesela.bg]  
Авторtrendafil (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 15:05



Скъпа Веси сега се пребирам от ехографи с ново двайсе че имам две лезии в черния дроб .Веднага сядам да видя ккакво пише тука ти имаш същия проблеом как се лекуваш .Предстои ми химия за лимфните възли сега итова този натарал можели да се замести с biolic strong. Как да се лекувам незнам.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: trendafil]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано03.12.07 15:35



Аз от миналата година съм на химиотерапии. Първо правих червената химия за лимфите, сега правя химия заради метите в черния дроб, които се появиха това лято. Влез в Стаите, там всичко е описано, да не се повтаря едно и също на други места



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: trendafil]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано03.12.07 15:45



Колко са големи лезиите? И къде прави ехографа?
Не съм пила биолик стронг и нищо не мога да ти кажа за него



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Автор joro1111 (непознат )
Публикувано03.03.08 11:35



здравей галя баща ми е с метастази в черния дроб моля те кажи ми от каде да намеря това лекарство кой го изписва към кого да се обърна защото от никъде не мога да намеря информация а знаеш колко е трудно ако искаш пиши на мейла ми lampa3@abv.bg че не знам вече къкво да правя



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: joro1111]  
Авторkir4o (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 23:46



от какво са метастазите и не може ли да се премахнат?



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Автор dido11O (непознат )
Публикувано22.02.09 14:22



колко на брой метастази си имала и си се излекувала?Защото и жена ми има ама са множествено и са големи около 5 см,а е още на 43 год. и имаме 2 момиченца да изгледаме.Помогнете ни да се преборим с тази лоша болест.Благодаря Ви.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: dido11O]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.02.09 15:19



Този постинг е много стар, но така или иначе в него е даден отговорът на въпроса ти - комбинация от Таксотер
и Кселода. Това обаче се назначава от лекар.

А ако търсиш помощ и от алтернативната медицина, можеш да разгледаш първата тема на главната страница
"Алтернативи на рака". В нея има много събрани рецепти и методи за лечение, включително и на метастази.

Ако имаш неясноти и въпроси, ние сме тук!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 18:21



Здравей.Много се радвам,че си се излекувал от метастазите в черния дроб.Моята жена също има и са множествено.Най-голямото е 5см.в черния дроб.Може ли да ми кажете как сте ги премахнали тези метастази от черния дроб.В момента сме започнали първи курс на химиотерапия а остават още 3.Добре ли е да взема Натанал по време на химиотерапията.Пиши ми на имеи адреса-dido_67@abv.bg.Благодаря ти предварително.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: ket1234]  
Авторdian (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 18:35



Здравей.Много се радвам,че си се излекувал от метастазите в черния дроб.Моята жена също има и са множествено.Най-голямото е 5см.в черния дроб.Може ли да ми кажете как сте ги премахнали тези метастази от черния дроб.В момента сме започнали първи курс на химиотерапия а остават още 3.Добре ли е да взема Натанал по време на химиотерапията.Пиши ми на имеи адреса-dido_67@abv.bg.Благодаря ти предварително.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: dian]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.02.09 07:46



Моля те, не задавай един и същ въпрос по няколко пъти!
Тук всички четем всичко и ако някой може, ще ти отговори.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.