Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мой близък май има рак, помощ:~((нови  
АвторУплaшeн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 17:41



Здравейте,
Пиша по един много тъжен повод, мой близък човек за около 1 месец свали 10кг и след още 1 седмица започна да се чуваства много зле докато преид 6-7 дена го вкарахме в Александровска болница, където за съжаление, според мен нивото не е достатъчно високо, дори отчайващо. Основният проблем е че лекарите са се превърнали в един търговци...
Както и да е.
Човекът има проблем и явно сме позакъснели, но все още никой не му дава никакви лекарства а само го поддържат. Той нищо не яде, а каквото хапне - повръща, освен това едва ходи, а е на 55 години...
От някакви изследвания на кръвта се получиха резултати, които аз не разбирам, но личния лекар още не е поставил диагноза, но каза че имало разсейки навсякъде. УЖАС! Още не се знае къде е проблема.

Утре искат да го преместят в ракова болница, но аз съм чувал ужасни неща за там и искам да ви попитам какво знаете за там, евентуално да ми дадете съвет и да ме насочите към някой, нещо или някакъв начин да му помогна да се стабилизира, защото в момента му преиват кръв и положението никак не е добре....
Питам и какво е мнението за разните там хомеопатични средства и билки.
Изобщо - ако някой може да ми помогне с някаква информация ще съм безкрайно благодарен.



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Уплaшeн]  
АвторДopa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 18:20



Четете всички постинги, където се среща думата "Натанал". Това не е реклама или търговски трик. Просто май наистина действа. Да не викна дявола само, но (говоря от собствено име) свидетел съм как за месец и половина изчезват разсейки! Дали обаче можете да го прилагате в болнични условия, не знам.
Късмет



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Уплaшeн]  
Автор eli_bel (saskia)
Публикувано06.10.05 19:06



Съжалявам за твоя близък!
Аз също ще ти препоръчам Натанал. Продават го в аптеката срещу главния вход на раковата. Майка ми, която също е с онкологично заболяване, освен натанал пие и гел от алое вера. Друго, което се сещам е за Варумун, по-назад в темите има писано и за него, даден е и сайт на който може да се прочете повече за това лекарство или хранителна добавка, каквото е там. Изобщо из постингите тук в клуба можеш да откриеш доста неща, с които можете да опитате.
Какво си чувал за Онкологията? Майка там я оперираха и там ще правят последващите терапии. Според мен там са едни от най-добрите специалисти в България.



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~(( [re: eli_bel]  
АвторУплaшeн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 19:58



Как се взима това лекарство и пр. Човека е много зле, не яде от няколко дена и почти няма сила. Ще купуваме някакво лекарство чак от някакъв доктор от Благоевград утре, кажете чува ли ли сте го и какво да правим? Страх ме е да не стане най - лошото искам някак да го закрепим, пък после ще му мислиме.
Утре е на скенер. В момента е в Александровска болница - хематология и още не сме му казали какви са прогнозите, но след скенера ще трябва да му кажем, кажете ми че има надежда да го стабилизираме, не ми се мисли...:(



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Уплaшeн]  
АвторДopa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 21:01



Има надежда.
Виж постингите на Вальо за баща му. Има и други хора, на които лекарите казват, че нямат благоприятни шансове, обаче се подобряват. Само да можете да накарате вашия близък да изпива една цяла чаша айрян след Натанала, че да не му става по-зле на стомаха. И моя съвет е да не давате от първия път трите супени лъжици, чак на втория ден. Първо с една непълна! После постепенно се увеличават. При вас това трябва да стане бързо и не губете време! Успокойте се, разсъждавайте трезво и не оставяйте докторите да ви обезкуражат!



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Дopa]  
АвторBaлeнтин (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 08:56



Уплашен, моят баща беше също много зле и даже бяхме започнали морфин. Имаше рак с разсейки в цялата коремна кухина. Също не можеше да се храни и стана като скелет. Започнахме с Натанал и мултивитамини за подсилване на организма. Щом твоят близък е в болница, само попитайте дават ли му лекарства несъвместими с алкохол защото Натанал съдържа алкохол. Иначе е съвместим с всички лекарства и лечения. Може да го пие и в болницата.
Дора е права, в началото дайте по 1 супена лъжица, даже и да повърне не е проблем сред 2-3 часа дайте пак 1 супена лъжица до 9 лъжици на ден. Постепенно ще свикне а Натанала се възприема за 10-15 минути и даже при повръщане пак нещо остава в организма.
Виж www.nvherbal.com и в аптеката пред раковата болница в блока.
Успех!



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Уплaшeн]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано07.10.05 14:23



Ако нещо /не "някой", защото никой не може - още по-малко лекарите и то от Раковата болница/ може да му помогне, то това е НАТАНАЛ - вместо да се чудите накъде да хванете, по-добре да не губи време, а да почва да пие.....и Бог да е с него...чистосърдечно го казвам и ви желая успех!


Гери - 27.10.04

Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторУплaшeн (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 09:35



Здравейте отново,
Още не са готови резултатите от скенер и докторите не дават да му се дава каквото и да било, поради съмнения за рак на стомаха... Общо взето са го отписали и само обезболяващи му дават... Изпада в кома веднъж и сега и обезболяващите са му намалили... В момента е на кислородно дишане и системи. Да давам ли натанал на тоя етап?



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Уплaшeн]  
Авторeli_bel (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 10:29



Без да съм лекар, мисля че натанала няма да му навреди. Ако е много напреднало заболяването му може и да няма време да му помогне, но според мен си засужава да опиташ.



Тема Re: Мой близък май има рак, помощ:~((нови [re: Уплaшeн]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано10.10.05 11:05



Не знам дали осъзнаваш /защото аз до последно не можех да проумея, че може да ес случи нещо лошо и и все още не мога да проумея, че се е случило/, но с нищо не може да му навредите и нищо не може да загубите.Ти сам казваш, че са го отписали - тогава им докажете, че можете да се борите и да успеете да надвиете болестта. Пробвай и с блатен аир - не се знае кое може да помогне - и преди всичко СТРАШНО МНОГО сок от цвекло+кисели ябълки+моркови


Гери - 27.10.04


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.