Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цонка Даскалова?нови  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 21:46



Чували ли сте за нея? Имате ли някакви отзиви?
Майка ми е склонна да й се довери, аз съм скептична.
Моля ви ако знаете нещо, споделете!

Това е сайта й:





Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: Бeни]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 22:30



utre shte vodq maika mi pri neq, edni hora mi se pohvaliha che im dala nqkakvi bilki,koito v kombinaziq s lekarstvoto kseloda davali mnogo dobur rezultat , chovekut dosta se opravil... stava vupros za karzenom v cherniq drob



Тема Re: Цонка Даскалова? [re: vozi]  
Автор Бeни ()
Публикувано27.07.05 13:17



Моля те сподели после впечатленията си тук.



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: Бeни]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 15:14



ami bqhme s maika mi, zenata ni dade dosta bilki i beshe dostatuchno lubezna da ni otdeli dulgo vreme. mislq che e mnogo kompetentna, na mene mi kaza kakuv zdraven problem imam bez da sum q pital...s absolutna tochnost pri tova ...za maika mi mi dade golemi nadezdi....abe s dve dumi ostanah s mnogo dobri vpechatleniq puk da vidim....



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: vozi]  
Авторoтчaян (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 01:13



още една забравена тема.моля, ако някой има информация да сподели



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: oтчaян]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано02.02.06 22:58



Ходихме при нея във вторник. Впечатленията са ми същите като на Vozi. Излъчване на добър човек, много отзивчива. За съжаление е рано още да кажем каквото и да било за ефекта от билките, но ще пиша, ако има някави промени. Надявам се да има някакво подобрение.



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: Viriat]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 15:17



iskam da vi kaza che sled kato pihme 3 meseza bilkite i , konstatiram che samo sme si zagubili vremeto ,koeto se okazva fatalno.... sega si mislij che tj e samo turgovka za neia sa vazni samo $$$ kakto i za mnogo drugi.. , a ako govorim za bilkari sled vsichki , koito obikolihme moga da preporucham samo bai Dimitur ot selo kamenar, burgasko.... toi beshe edinstvenijt koito pozna i to kogato i idoktorite hal haber si njmaha za kakvo stava vupros ...i ako go biah poslushal sega moze bi njmashe da se razdeljam s mama...... zelaja uspeh na vsichki ot surze!!!!!



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: vozi]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано03.02.06 16:22



Съжелявам много за майка ти. Поредното разочарование и поредната загуба.

Би ли могла да ни дадеш координати на този билкар от Каменар?



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: vozi]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано06.02.06 20:16



Благодаря ти. Дадоха ми телефона му, утре ще му звъня, за да видя дали е той и да се уговорим с него да отидем през почивните дни. Ще пиша.



Тема Re: Цонка Даскалова?нови [re: Viriat]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 16:09



uspeh! mislia che ot vsichki bilkari negovite bilki sa nai uspeshni!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.