Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: ДPУГA HИHA]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 10:59



Razplaka me!mnogo,mnogo se radvam za tateto
ziv i zdrav da e!nqmam niwto protiv pak da poplacha zaradi xubavi novini.
zabranqvam na klubarite da se predavathubavoto predstoi



Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: EMA]  
АвторGALlNA (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 19:01



И аз се разплаках от щастие.Дано всички да могат да намерят лек за болежките си.Ако щете вярвайте, но днес съм изстискала сока на една голяма скилидка чесън / аз не ям такова чудо/ и го изпих с малко кисело мляко.Запуших нос и изпих почти всичко.Това ще си го приготвям често вече.



Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: GALlNA]  
АвторДPУГA HИHA (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 09:12



Много ви благодаря за добрите думи!!!!!!! Ами да ви кажа и аз, като ми казаха за исзледванията, че са супер, ревнах като бебе!!! Споделено щастие е двойно щастие!!!!!!!!!
VOZI,9 лъжици на ден, но се пие, ако човека е над 65 кг. и да не са от ония големите лъжици, а от стандартните. Ако е по-слаб се пият по 2 лъжици 3 пъти дневно. На татко му отиваха по 12-13 шишета на месец. Едното шише му стигаше за 2 дни и едно или две пиенета от третия. Ако случаят обаче е много тежък и да е слаб човека, може да пие по 3 лъжици. Така каза майка, а тя е спец.
Галя, внимавай с пресния чесън. една приятелка на майка, като разбра за Натанала се писа голям спец. Било скъпо и тя щяла да си прави сама, тръгна да прави и някаква рецепта със 90% спирт, изцеждаше като теб чесън и още някакви щуротии. Да знаеш какво стомашно възпаление си навлече!!! И на всичко отгоре получи алергия към чесъна. Сега и в магазина да й замирише на чесън хуква да драйфа.
Татко не обича да яде чесън, но Натанала го пие вече толкова време и има само подобрение. Явно, хората са го направили Натанала наистина по специален начин.



Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: ДPУГA HИHA]  
АвторPyми (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 10:22



След колко месеца пиене на Натанал се получи резултата.



Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: Pyми]  
АвторGALlNA (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 10:37



Благодаря за информацията.
Аз не съм слагала никакъв спирт.Приготвих си само чесън.Една средно голяма скилидка я смачках и след това с марля изцедих сока и това с малко кис.мляко разбърках и изпих, никакви спиртове, само чесън.Няма да прекалявам, мисля, че не е много по една ск.на ден?Като го изцедих с марлята се получи около 1.5с.лъжица течност.
Като се има предвид, че никога не съм консумирала чесън, това си е много за организма ми.



Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: Pyми]  
АвторДPУГA HИHA (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 11:26



Той първо започна да се чувства по-добре, започна да си хапва, полека започна да си връща килограмите. След 4-5 месеца вече имаше вид на здрав човек и се чувстваше добре. Някъде на 5 или 6 месец му правиха ехограф и имаше намаляване на метастазите, а сега си прави онези пълните изследвания с рентген, маркери и др. Пие го от декември миналата година.
Мила Галя, внимавай. Четох в нета, че суров чесън си е опасен, а една главичка на ден .... не знам, майка каза да не рискуваш.



Тема Re: ХОРА NATANAL ПОМОГНА !!!!нови [re: EMA]  
АвторДPУГA HИHA (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 11:41



Мила Ема, благодаря ти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: za NATANAL???нови [re: Baлeнтинa]  
АвторДopa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 16:10



Много бих искала да знам, дали някой от всички вас, които пият NATANAL, е разговарял за употребата му с лекарите - онколози, които го следят. Какво е тяхното мнение?
Аз съм внучка на болна от рак, но не знам точното наименование. Всички сме много стреснати, защото лекарите говорят за разсейки, които не могат да се оперират. Затова започнахме да се "ослушваме" за алтернативни методи.



Тема лекарите са с положително мнениенови [re: Дopa]  
АвторBaльo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 12:09



Дора, моят баща се излекува с НАТАНАЛ и разбира се, че сме говорили с лекари и са го наблюдавали, и са правили изследвания. Той е контингент на военна болница. За да не се повтарям, виж моето мнение тук http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=medicine&Number=833922&page=4&fpart=all
.......... баща ми има и епикриза на операцията и скенер от военна болница, а там ти гарантирам, че правят клинични изследвания.Той е техен контингент. Като пиеше NATANAL също го наблюдаваха и му правиха периодични изследвания, има и два скенера с доказан резултат. Втория скенер го правихме в раковата болница в София, защото и там беше диспансеризиран.И знаеш ли какво - докато във военна болница силно се заинтересуваха от лечението и с чесън, в раковата ми предложиха "живи" витамини за 170 лв. кутията от някакъв офис на руски паметник за да се "излекува" баща ми! Извода си го направи сам! ...........
Разбира се, днес, когато някои лекари са обвързани с определени фармацевтични фирми, те са пристрастни, но ние за това имаме глави на раменете си. Ако прочетеш малко повече в нета за клиничните изследвания за лечение на различни видове рак с чесън /те са на английски/, въпроса ти става излишен. Желая ви успех!




Тема Re: лекарите са с положително мнениенови [re: Baльo]  
АвторДopa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 13:28



Благодаря, Вальо.
Сега имаме нужда предимно от кураж и от информация, и то ДОСТОВЕРНА.
Четох много в клуба и дотук разбрах, че трябва да се пазим от предложения за "живи" витамини, Антималигноцит, тян-ши....
Какви ли други клопки има....Зловещо е да се подиграваш с надеждата на хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.