Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отново за НАТАНАЛнови [re: DENlS]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано28.03.06 09:27



Защо са ти аптеки като от офиса е най-ниска цената.
гр. София - 1680, ж.к. “Бели брези”, ул. “Битоля”, бл. 63, вх. З, ет. 4, тел. 02/ 859 - 50 - 20, GSM 0899/ 60-77-56



Тема Re: Отново за НАТАНАЛнови [re: Baлeнтинa]  
Авторorи (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 13:27



Абе хора, не ви ли се вижда меко казано съмнителна работа, това с т.нар. "натанал"
1. Цитирам "Natanal herbal care е разработен за първи път в световната практика, той е патентован уникален биологично активен екстрат, произведен по специална патентована технология , съгласувана с Министерство на здравеопазването на Република България . В Natanal herbal care за пръв път в света е постигнато пълно извличане и запазване в голяма концентрация на лечебните съставки от свежия чесън". Имат ли представа тия хора какво означава патент? Патент за технология! Бреййй, Могат ли да кажат номера? Искайте да покажат документ за такова "съгласуване" с МЗ.
2. Съмнения за горното идват, когато идете в офиса им- апартамент на 4ти етаж в жилищна сграда. Седи една жена, която по цял ден е на компютъра и пише по форумите.....Поне да даваше касова белжка като и дава човек 48лева за 6 шишета....
3. Същата жена обещава смело на всички, че съдържанието на това шишенце ще излекува какъвто и да е рак.... Това е меко казано подигравка с надеждите на болните! И грубо и некадърно печалбарство на техен гръб! На каква база са тези обещания? Тук във форумите някои го наричат лекарство. На сайта пишат тактично "средство". Истината е, че всеки може да си го приготви сам, по някаква добра рецепта. Потърсете в интернет.
4. Не е ли странно такава панацея да е известна само от 2-3 форума и да се продава само в една аптека в София!



Тема Re: za NATANAL???нови [re: EMA]  
Автор marta__ (непознат )
Публикувано29.03.06 16:13



Някой знае ли дали Натанал помага и за рак на костите?Моля ви пишете!!!



Тема Re: za NATANAL???нови [re: marta__]  
Авторdevil (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 00:41



Пия редовно НАТАНАЛ по препоръки във форумите-положението ми е доста сериозно и ако видя че това са лъжи и рекламни трикове просто ще посетя офиса им преди край и ще ги застрелям всичките-а ако написаното е истина ще ги позлатя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Тема Re: za NATANAL???нови [re: devil]  
Авторmarta__ (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 01:30



Ако някой знае дали НАТАНАЛ помага и при рак на костите моля да ми пише



Тема За огинови [re: orи]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 11:25



Здравей оги, аз работя в полицията и преди да взема Натанал за майка си, а после по стечение на обстоятелствата и аз го пих и в момента също го пия, се уверих в легитимността му. Понеже на нас Натанал ни помогна, майка ми е добре след цяла епопея с рак на гърдата и две операции, а аз след рак на белия дроб, ни ми е приятно да пишеш неща, които не са вярни.
1. На всеки, който поиска се показва документът от Министерство на здравеопазването.
2.Ти наистина ли си бил в офиса?
Ако си бил, трябва да знаеш, че там жената не пише по форумите защото в офиса изобщо няма компютър. Даже не е наясно къде какво е писано.
3. Касова бележка се дава.
4. Патентът е фирмена тайна и по закон имат право да е такава. Като пример мога да ти дам рецептата на Кока Кола.
5. Жената в офиса не е особено компетентна, но при запитвания на имейла мен са ме задоволявали отговорите.
Що се отнася до правенето, повярвай ми, майка пробва и тибетската рецепта и други рецепти с чесън, но Натанала си е Натанал.
За продажбите фирмата производител си решава къде и как да продава по закон.
Моето впечатление е, че са коректни и нямат намерение да заблуждават никого.



Тема Re: За огинови [re: Haдя]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 11:29



казваш че нямат компютър как тогава си отправяла запитвания по имейла



Тема Re: za NATANAL???нови [re: marta__]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано30.03.06 11:36



Пак за NATANAL-а. Левкемията е болест, която в съзнанието на хората винаги
е = на смърт. Но аз съм със съзнанието, че ще живея много. Ето, вече направих 2 години от началото. Това е и най-малкия срок който дават! Е? Дотук добре! Продължавам да трупам още години живот! И понеже имунната система при левкемията е нещото от организма, подложено на унищожение - искам да кажа на всички - за 9-10 месеца откакто приемам тази хранителна добавка се чувствам стабилно. Цяла зима нямах простуда или вирусно заболяване. А аз съм човек, който ходи без шапка, винаги леко облечен и сутрин винаги след душ в банята. Засега, ако не от друго, от вируси и простуди ме е запазил NATANAL-а. А се надявам да ми помогне и още. Има изследвания върху въздействието на активната съставка на NATANAL - Allicin и върху точно моята левкемия! Длъжна съм да опитам!!!!!!! Няма да убивам никого, няма и да позлатявам. Защото аз нося отговорност за моите действия.



Тема Re: За огинови [re: kaт]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:56



Нямат компютър в офиса и жената там въобще не пише в интернет, както пише оги.
Даже на мен лично тя не ми харесва, защото аз научих много повече неща за натанала и чесъна, а тя работи там и не си прави труда да обясни като хората. Като си купувам Натанал се държи с мен, като че ли и преча и иска по-бързо да се отърве. Чудя им се, защо не си вземат по-компетентен човек.
Обаче нали имат страница и имейл, нашите програмисти казаха, че са на абонаментна поддръжка, което е нормална практика. Мен механизма не ме интересува, това си е работа на фирмата, но на запитванията по имейла са ми отговаряли много компетентно.
Около 4 месеца с тяхна помощ майка пиеше индивидуални дози, правихме изследвания и изменяхме дозите съобразно резултатите, което много ни помогна. И въобще не са ме лъгали, напротив.



Тема Re: За огинови [re: Haдя]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 13:14



zna4i mogat da ni izgotvqt individualna shema.Taka li.Az sa6to mn raz4itam na natanalaqno za sega ne sam vidqla efekt.Znam 4e 4esana e polezen no tozi alkohol ne e li mnogo protivopokazen za rak na gardata.Dali natanala vlie na levkocitite?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.