Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за газтанови [re: vesela.bg]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 07:57



Добре, ще го решим този проблем

.
От двама души чаках да ми донесат газ от България, но уви никой не можа да намери.



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: aaa!]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 08:44



Момичета, незнам да има такива продукти при Кларк, не съм чувала, а много пъти съм разглеждала и сайта й Нейния орех е чист, само зелен орех, няма комбинации, примеси, и то американски вид, различен от европейския (това обаче едва ли има някакво значение за приготвянето му) приготвен с някакъв алкохол (спирт) но какъв ползва незнам Аз купувам готови продукти
Газ има тук, но промишлена, трябва да се причисти добре, не съм чувала някой да е ползвал, за това нямам представа дали става изобщо за такива цели
А газ по самолетите - просто невероятно, звучи ми абсурдно, абе това е бомба бе хора, ужас, майко мила



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: Buba67]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 11:35



Благодаря,Буба, за отговора. Откакто почнах газта, ми се спи ужасно , едва издържам на работа, дори кафето не ме събужда. Имаше ли такова действие при теб?



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: iner]  
Автор Buba67 ()
Публикувано11.09.08 11:39



Горе долу и аз така се чувствам през двете седмици. Все ми се спи, нищо не ми се прави, никаква кондиция. Със зор си върша нещата. Отминава, после ще имаш сили да повдигнеш планина. Колко време ще я пиеш?



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 14:20



И аз се чудя. За онкозаболявания дават различни по продължителност курсове.
Една позната ми препоръча 5 седмици газ, 3 почивка и така общо 3 пъти. -по една супена лъжица. 3 пъти дневно. После след 3 месеца пак. Но тази доза ми се струва много голяма. Избрах дозата на сайта на Тодикампа - по 2 чаени дневно. Не знам колко време да го вземам. Капките се понасят лесно, но май и никаква работа не вършат в тази малка доза. Какво ще ме посъветваш?



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано11.09.08 18:11



Първата и втората година я пих по 1 месец, след което почивах месец приемайки други добавки. Прочитайки Малахов /не помня коя от книгите/ той препоръчва да се пие две седмици, после две седмици да се почива, за да не се натоварва черния дроб. Така няколко курса, докато има ефект. А ти си и на химиотерапия, така че пий две седмици и почивай поне месец преди следващия прием. Като в този месец си пий нещо друго. В момента пия две седмици газ, после два месеца нещо друго и пак газ. Станала съм като ламя.





Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор iva_77_ (непознат )
Публикувано12.10.08 19:33



на 10.10 2008 оперираха майками от рак на стомаха злокачествен докторите твърдят че са я изчистили но въпреки това може ли да ползва това с газта



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.10.08 20:13



Разбира се, че може! Газта се използва за профилактика и при здрави хора!





Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Авторiva_77_ (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 09:02



напишете ми точната доза за газта и как да се използва и обработва



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.10.08 09:25



Рецептата може да се прочете в Справочника!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.