Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: до Златиннови [re: Zlatin]  
АвторKokи (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 13:01



Има такава газ. Преди два дена една приятелка сподели, че е осигурила такава газ от Лукойл (доколкото разбрах - гасена), за нейна позната. Явно е кът, защото са й дали само 0.5л. Тогава за първи път разбрах, че с газ се прави някакво лечение при онкоболните, но не ми е ясно как се приема и какъв е курса на лечение.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор lXL1 (непознат)
Публикувано24.01.06 05:04



Ето какво и аз намерих в Медицинска
дано да съм била от помощ..

МКТОД ЗА ЛЕЧЕНИЕ ЧРЕЗ ГАЗ НА ПАУЛА КЕРНЕР

"..........чрез приложената от нея методика за лечение с газ тя е излекувала повече от 20 000 болни.....
Самата Паула е била тежко болна от рак на червата с метастази. По време на болестта и лечението тя много отслабнала. По време на операцията и отрязали 76 см черва. Да се прави втора операция с цел да се спаси живота и било късно. Тя получила парализа. Изписали я като безнадеждно болна. Лекарите и предсказали, че ще живее само два дни.
Паула лежала в къщи парализирана и си спомнила разказа на един войник, в който се казвало, че в Югославия, местните жители пиели газ или се разтривали с нея за различни недъзи. Тя решила да изпробва лечение с дестилирана газ. Отначало изпила една чаена лъжица. След няколко часа общото и състояние се подобрило. Болките утихнали. Продължила да пие два пъти дневно по една ч.лъжица и параличът изчезнал. След три дни тя станала от леглото. Скоро след това можела да се храни без да повръща.
На шестата седмица почувствала силен глад, появил се апетит към зеленчуци, плодове, месо. След определено време възстановила загубеното тегло. От този момент нататък тя не се страхувала от страшната болест, срещу която нямало никакви лекарства.
След това лекувала болни от злокачествени тумори, при положение, че никакви лекарства не помагали............."

Такаааааа...............това беше цитат от книгата на Генадий Малахов "Тумори и рак", в която са изброени ни повече ни по малко от 16 различни алтернативни методики за успешно справяне с тумори и рак.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
АвторSnejana (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 12:34



Здарвейте, баща ми е болен!За няколко дни прочетох много неща за лечението на рак. Газ,Натанал,Мужик корен,Саменто,невен,коприва,аир.......
Моля, посъветвайте ме откъде да започнем или кого да попитам има ли ред за приемането на тези билки. Притеснявам се от някакво предозиране или несъвместимост или не знам още какво!!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Snejana]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 13:00



мисля, че билките не могат да се предозират. Давайте всичко. Ниевсички тези неща сме ги пили или пием зависи кое имаме в момента. Само газта още не сме пробвали. Успех!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: boby]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано23.11.06 13:11



Ох, абе не е точно така. И мен ме притеснява да не би някои билки и добавки да си унищожават взаимно действието. Има един лекар, при когото ми се иска да си заведа мъжа, но все още се колебая - лекарят се казва Атанас Михайлов, хуманен лекар е, но и фитотерапевт, хомеопат и т.н. - всичките природни лечения. Та, мисля си, че той би могъл да знае кое с кое се съвместява, но не искам да му правя реклама.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано23.11.06 13:50



Всичко друго да, но ГАЗ съм категорично против....

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: vesela.bg]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 14:41



С газта определено трябва да се внимава-има летални дози, които могат да доведат до смърт.Има също сведения,че може да увреди непоправимо черния дроб.Газта трябва да е пречистена и т.н.Така че да не се експериментира без т.н. протокол-строга и проверена методика за използването й.Аз лично мисля, че може да се използва, но при терминални случаи, когато човек няма какво да губи, но само с ясна и проверена методика-на бг пазара има две книги, в които се дава методиката за лечение на рака с газ-и двете са на Малахов.

Все пак има информация за излекувани пациенти с терминален рак с помощта на газ : http://www.bulgaria-press.com/index.php?p=view&r[id]=1334
източника не е от най-надеждните, но звучи убедително.

Редактирано от vesela.bg на 23.11.06 15:15.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Автор Emil41 (непознат )
Публикувано02.01.08 20:54



Kazvam se Daniela.Bashta mi e bolen ot rak na stomaha,operiran e prez april 2005.V momenta e v kritichno sustoqnie i tursim alternativno lechenie za nego.Kakvo znaete za lechenieto s gaz... Ima li nqkakva polza ot nego ?



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Emil41]  
Автор Buba67 ()
Публикувано02.01.08 21:18



Здравей Даниела! Аз пия газ от 2005г. Преди мен я пи познат с рак на панкреаса. Неговото положение беше безнадеждно с мета, а си отиде след 15 години. Аз я пия профилактично, след отстранявана на липосарком. Действието на газта е засилване на имунната система. За протокола отбелязвам, че пия и много други неща - алое, лиций и т.н.
На първа страница на клуба има "справочник на темите ". Там има още информация и рецепта за приготвяне на газта.
И да добавя, че всичко е строго индивидуално. Дух и желание за живот и борба е спечелена битка наполовина.
Критичното състояние в момента от рецидив ли е? Какво пие баща ти?
Чети, питай и пиши как са нещата.
Моля, ако не ти е проблем пиши на кирилица.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Buba67]  
Автор Emil41 (непознат )
Публикувано02.01.08 21:25



Sujalqvam za kirilitzata ,no kompiutyrat mi nqma phonetica... Kritichnoto sustoqnie e ot kurvqsht karcinom v dolnata chast na hranoprovoda,ima otoci na krainicite i mnogo nisyk hemeglobin.Pie semento i biogame,veche trudno se hrani,stomahyt mu ne prerabotva hranata.Profesor V.Dimitrova predloji da sreje tynko chervo prez koeto da minava hranata,no nie sme rezervirani kym takava mqrka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.