Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Към г-н Христо Проданов  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано03.07.05 13:22



Не съм медик, но за това лекарство и шумът около патентоването му съм чувала още по комунистическо. Приятел на съпругът ми отговаря точно за патентоването на различни проекти в Европейският съ\з. Така, че се чудя защо не отидете директно на този вариант- патентоването му в ЕО?

Как може да се свърже човек с Христо Проданов по имейла?



Тема Re: Към г-н Христо Продановнови [re: White Raven]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано31.07.05 12:49



защото ''лекарството'' е фалшиво , затова ...
мошеник ...



Тема Re: Към г-н Христо Продановнови [re: Karla.]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 11:27



защо мислиш че е лъжа и измама?пробвала ли си го?кажи ако имаш някакъв опит,защото аз чета много и все различни мнения и вече не знам на какво да вярвам



Тема Re: Към г-н Христо Продановнови [re: kaт]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 14:11



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1943752901&page=7&view=collapsed&sb=5&part=
Прочети още малко



Тема Re: Към г-н Христо Продановнови [re: Mapия]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 11:31



da tova go pro4etoh no i govorih s hora koito tvardqt 4e sa se izlekuvali s nego.Obajdah se i v komisiqta koqto otgovarq za registraciqta na lekarstvata i tam mi otgovoriha 4e lekarstvotone e licenzirano za6toto Prodan Hristov otkazva da kaje sastava na lekarstvoto a tova e edno ot 12te iziskvaniq za registraciq.Ddli e efectivno ili ne kazaha 4e ne mogat da kajat za6toto trqbva da se napravqt klini4ni opiti parvo.



Тема Re: Към г-н Христо Продановнови [re: kat]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 12:09



Кат, знам че удавника се лови и за сламка, но съм говорила с лекар, който от любопитство се е опитал да установи състава на илача и ми каза, че съставките са съвсем невинни, разтворени в дестилирана вода. А до колкото знам "лекарството" не е съвсем ефтино. По-добре си дай парите за качествена храна или витамини, отколкото да купуваш дестилирана вода.
Според мен, броят онкоболни, излекувани чрез операция, химио, лъчетерапия и НАТАНАЛ е много по-голям, от тези, които са се лекували с алтернативна медицина. Чисто мое мнение, с което не ангажирам никого.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.