Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честито ви клубче  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано17.06.05 12:23



Един приятелски съвет- сложете си модератор да не се превърне клубът ви от едно приятно място в помийна яма.
Поздрави на всички и оздравяване!



Тема Благодаря!нови [re: White Raven]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано17.06.05 13:34



Когато се насели с неподходящи мнения, ще помоля дираджиите да сложат едно модераторче, но понеже клубът е нов, няма нужда все още да се създава излишна работа на хората
Наминавай, може да намериш нещо интересно



Тема Re: Благодаря!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано18.06.05 19:52



Ма няма кво да ги молиш. Ставаш директно модератор и това си е. Пиши на Фукла, или да ти дам номера на айсик\-то и. Пусни ми бележка.



Тема Re: Благодаря!нови [re: White Raven]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано22.06.05 12:09



Не вярвам, че някой ще е толкова арогантен за да спами точно в този клуб.



Тема Re: Честито ви клубченови [re: White Raven]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka (от суров нефт)
Публикувано24.06.05 20:01



Тъкмо си мислех да пусна и аз една такава темичка ....


Поздравявам всички клубари... Много се радвам, че успяхте да победите в борбата с Фукла... Тя не е лоша, но трудно се навива за нови клубове....

Както и да е ... Много успехи желая на всички ви- и на всички раково болни- успешно излекуване!



Поздрави


хм... обичам синьото ...

Тема Молянови [re: 3eфиpнa плaмъчka]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано24.06.05 23:30



Нито дума за Фукла - на втория или третия ден след личната ми молба на бележка, клуба беше вече факт ... Страхотна мацка е



Тема Re: Молянови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka (от суров нефт)
Публикувано26.06.05 20:54



Сигурно е разбрала колко важен е този клубът за всички вас. Евала й правя за това и обещавам повече да не казвам лоши думи за нея във вашия клуб

/в другите клубове си запазвам правото, защото напоследък съм започнала да вземам обещанията на сериозно... и представи си, че след 20-години се ядосам на Фукла - няма да мога дума да кажа за нея в никой от клубовете... това , което мисля... и на нея няма да мога дори.... Ужас!!!/

Поздрави.



Поздрави


хм... обичам синьото ...

Тема Re: Молянови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 23:30



А защо и трябваше толкова време. Поисках този клуб преди 1 година, появява се 6 месеца след като си отиде майка ми. Изобщо не търся вина, просто ми е чудно толкова ли беше трудно да си размърда задника при положение че създават такива идиотски клубове. А този дори не е на първа страница и сега случайно го открих. И как ще си помагат хората като не знаят за съществуването му.

Според мен целта на клуба е хората да си помагат а не да си изливат болката. То си е лично мое мнение но според мен това трябва да е място за информация а не за състрадание и хората трябва да се окуражават а не да четат ужасни истории.
Точно затова е добре някой по-амбициозен да стане модератор. Трябва да има и закотвени теми с най-важните дискусии, както и задължително имена и контакти със специалисти. Времето е ценно, никой не е дошъл тук за забавление и някак си е глупаво да се луташ из безброй теми за да търсиш отговор.
Скоро ще дойдат и боклуците с тяхните магически лекарства и какъвто е доверчив българина веднага ще се хвърли да изпробва, то и затова тая измет се множи толкова а хора си отиват заради наивност.
Правят се много грешки от грешни лекари и грешно лечение, надявам се този клуб да помогне на много хора да ги избегнат.



Тема Като за началонови [re: t]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано05.07.05 10:48



Добре е, че клубът вече съществува. Може би ще разбереш, че регистрираните потребители са с по-голям толеранс в дир-а, защото имат някаква, макар и виртуална, самоличност - можеш да изпратиш бележка, когато си регистриран, могат и на теб да ти изпратят, имаш възможността да контактуваш лично с други потребители, да си разменяте лична информация. Преимуществата са много, но сякаш наистина по-добре е, когато искаш от администратора да осъществи твоя молба, да имаш някакво "лице" да го правиш - той да знае кой заявява желанието си, какво точно желае.
Фукла наистина беше така добра след една скромна лична бележка да създаде клуба, разбирайки, че той е важен. А го няма на първа страница, вероятно защото няма място за него - това не е по нейна вина.

Мисля, че единственото, което можем да правим сега, е да запълваме по свой начин информационната дупка по тези въпроси, която съществува в интернет пространството ни - всеки с каквото може. Най-добре би било, според мен, форума да се модерира от медик, който е наясно с тези неща, но такъв човек не би имал достатъчно време да се занимава. Не знам какво друго можем да направим - аз публикувам нещата, които откривам, на порции, но определно материалите не са много.

Докато дишам, надявам се!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.