Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 14.05.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Radio Active i Radio Emotionнови  
Авторboll (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 16:18



Gledam zaformi se goliam razgovor za online radiata.Za tova reshih da napravia napravo edna tema.
Ta pishete tuk za Radio Active i Radio Emotion.
Kakvo vi haresva,kakvo ne vi haresva,abe vsichko.
Aide....



Тема Re: Radio Active i Radio Emotionнови [re: boll]  
Авторцeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 16:21



Не ми харесва, че са пуберски. До гуша ми дойде нон-стоп да се правят нови "радиостанции" все с еднаква насоченост, а да не се мисли и за останалите потенциални слушатели. Да му се доповръща на човек от комерсиализъм - малко в повечко идва, като че ли, а?



Тема Re: Radio Active i Radio Emotionнови [re: цeнитeл]  
Автор Spoken ()
Публикувано09.02.05 16:28



Ами какво да ти кажа, пуберите си правят пуберски радиостанции, защото от пуберска музика разбират. Като няма сериозни хора най-малкото на по-голяма възраст, които отбират и от по-стара (най-малкото), но хубава музика, няма да има и по-различни радиа. Мисля това какви радиа се създават говори красноречиво как интернет тепърва започва да навлиза в живота на българите, естествено на първо място сред младите. Друг фактор е и това, че може би нито един човек не би се захванал сериозно с нещо, за което даже липсва и ясна законова основа, т.е. не би искал да бъде "пират" по презумпция.



Тема Re: Radio Active i Radio Emotionнови [re: Spoken]  
Авторmediatown (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 19:30



Здравейте, казаха ми за спора тук и реших да напиша и аз първото си мнение в този форум.

1. Няма място за сравнение м/у двете радия!
2. Свидетели сме как Emotion започна да се развива и как състави свои тенденции на аудиторията.
3. Съставляващите слушатели на Emotion доказват неговия успех.
4. Работи вече една година. До колкото знам Active са на половина от това време.
5. Уличаването в кражба на неща може да се присъди едниствено и само на Active.

Днес се обадих в Emotion просто да провериме дали отговаря някои. Не само отговаря, а и си поприказвахме за бъдещите планове на радиото, от които доста се впечатлих.

Другото в което се състоеше разговора беше темата на спора тук в този форум. Момчетата казаха, че не се интересуват от зависта на други и, че само могат да пожелаят успех. А кажете щой е по силния в случая.

Въобще защо сравнявате нещо което няма място за сравнение?

Четох за някъква скорост. Ако пуснат момчетата сащите скорости като това актив каква ще е темата на спора тогава?



Тема Re: Radio Active i Radio Emotionнови [re: mediatown]  
Авторцeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 19:38



Точно в тази тема стана дума за това, че двете радиа са пуберски, и в това отношение не само си приличат, ами и няма абсолютно никаква разлика между тях. За завист не става дума - тук пишат и обикновени слушатели като мен, например.



Тема Какви радиа ? Че не разбрах ?нови [re: mediatown]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 00:01



От любопитство се заслушах ....ами хлапетата от квартала правят 100-ци пъти по добро радио. И като постпродукция и като програмна схема....
Няма същитнско интернет радио в БГ.



Тема Що се хабите ...?нови [re: 3нaeщ]  
АвторSAMOSVAL (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 03:04



Айде пак кой от кой по прост по тъп и по ограничен.Кварталните лапета си правели по добри радиа от тия...За пореден път се убеждавам че Българина трябва първо да напсува някой и то яко и чак тогава да каже така през половин уста бе май не е толкоз зле,става!!
От повече от 2 години следя тоя клуб и досега няма нито едно радио което да не е осрано и оплюто от по 10 човека най малко.Разбирам че това е клуб и форум за обсъждане на радиата в България ама така като слушам май сичките трябва да ги закрият да уволнят сички водещи и да замре ефира само с Хоризонт и Христо Ботев.
Не може ли поне 1 път да си кажете мнението културно и в тон с добрия език...???

Малък пример.

"Мани бе тва е бати селското радио, па тая патка там фъфли кат тюфлек по цел ден, па за сигнала да не казвам баба ми с вефа по добре хващаше едно време.За песните,такива бози са че даже и боза се отказвам да пия вече.Ебаси кретенита,мам** им, на сапун."

"Радио Х не ми харесва поради това че интернет излъчването им не е съобразено с нуждите на средностатистическия българин.Песните който пускат са обикновенно твърде комерсиални и не са за слушане повече от 3 пъти не дан.Предавателя им не отговаря на стандартите и оттам идва и пръщенето в говорителите на уредбите докато се слуша....и т.н."

Това клуб Радио ли е или Попръжки ??? То поради тази причина и никой не го интересува кво се пише в тоя клуб,защото обикновенно са 4 псувни на 5 реда.
И няма ли най накрая да се появят регистрирани потребители???
Както и да е, глас в пустиня. Приятно слушане на любимото ви радио,макар че тука сигурно сте го напсували поно 10 пъти,ама нали трябва да сме от тълпата

Разни хора разни идеали....



Тема Re: Що се хабите ...?нови [re: SAMOSVAL]  
АвторGeshcheto (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 11:00



Abe tuka samo hora OT GORNA li pishat we.....! Eh tova EMOTION si e golqma EMOCIA:) ne zashtitavam ACTIVE no do kolkoto vijdam pi4ovete si mul4at i si trqat za razlika ot pi4ovete ot GORNA:)



Тема Re: Що се хабите ...?нови [re: Geshcheto]  
Автор Spoken ()
Публикувано10.02.05 11:39



За съжаление с просто око се вижда, че колкото повече пишат, толкова по-смешни стават. Благодарение на неволно заформилия се спор те са на път за първи път да разберат от всичките "ламери", техните слушатели, които не отбират нищо от звук и качество на излъчване, какъв тип предаване всъщност предпочитат за "любимото си радио". Още по-смешно ще е положението след месец, когато наред с прехваленото mp3pro тихомълком се промъкне и излъчване на така "остарялото" и "излишно некомпресирано" mp3 кодиране. Дано поне тогава, когато видят кой стрийм е най-популярният се сетят да кажат едно "благодаря" за това, че се намери човек, който да повдигне въпроса и да им предостави възможност да привлекат нови слушатели, отваряйки им очите пред голата истина относно очевидните техни предпочитания.
Добре поне обект на дискусия не стана въпросът относно всичките негативи на програмата им, че с отношението, което проявяват, просто не заслужават градивната критика, от която ясно е всеки би трябвало да съумее да се ползва - най-малкото като тема за размисъл, ако не и повод за поука.



Тема Re: Що се хабите ...?нови [re: Geshcheto]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 12:47



Абе пич, земи се скрий с градските си комплекси. Не ме ебе от кое село са и не ме ебе дали имаш нещо против селяните.
А това за "Актив" което говориш е адски смешно! Не само че не си траят, а точно те пълнят в момента форума с глупости.
Като сте толкова отворени - дайте статистика за слушателите си... Леко смешна е, а... Да не говорим за посещенията Ви от чужбина. А ако вземем да коментираме и музиката и особено стиловото съчетаване на измислените ви хитове... Просто тук не е мястото да се правите, че знаете нещо. Одете с татенцата да си играете на радио и оставете хората, които имат желание и амбиции да постигнат нещо , да си го постигнат!
Айде със здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.