Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Падението на радио "Романтика"нови  
Автор host ()
Публикувано10.01.07 14:00



Отдавна не го бях слушал,от няколко дни съм просто изумен.Чалга от най-долно качество.И то почти непрекъснато.Сбогом радио"Романтика",дано да си намериш слушатели!



Тема Re: Падението на радио "Романтика"нови [re: host]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано10.01.07 14:19



Едва ли им липсват слушатели, за съжаление в България тази извратена имитация на музика (чалга) се харесва. Радиото отдавна я излъчва. А някога беше толкова хубаво...





Тема Re: Падението на радио "Романтика"нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор Garnier ()
Публикувано31.01.07 14:54



По-същественият проблем според мен е, че музикалната политика на радиото се мени скорострелно. Едно време - всеки знаем каква музика пускаха. След това заложиха на същата, но добавиха баладичен фолк. След това яко чалга. След това имаше един сравнително кратък период, в който преоблагаваше Бг музиката. А от скоро все по-често залагат на разните му македонски музики.
Според мен това не е търсене на новото, а непоследователност.
И ми е глупаво изказване от сорта, че пускат фолк...който бил най-близко до българщината.

Случи ми се да се събудя на тяхната честота - в 6-7 часа - "БЕСЕН ФОЛК"



Тема Re: Падението на радио "Романтика"нови [re: host]  
Автор Дeниc (ентусиаст)
Публикувано21.02.07 11:03



Ами едно време сте били малко и затова радиото е преминало на чалга. На този свят няма нищо безплатно. Не можеш вечно да да слушаш едно частно радио безплатно. Парите са си пари. А сега като е станало чалга може би доста хора си поръчват музика на специалните телефони, пращат есемеси, отчита се висока слушаемост и покрай това текат и реклами. Всичко опира до пари. Просто слез на земята.





Тема Re: Падението на радио "Романтика"нови [re: Дeниc]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано23.02.07 23:13



Има радиостанции, които печелят добре и без да пускат чалга. Най-безпомощния ход е този - да почнеш да пускаш мазна селска чалга !



Тема Re: Падението на радио "Романтика"нови [re: host]  
Автор flamefan (angel)
Публикувано10.03.08 11:15



Не съм съгласна с това твърдение, че Романтика не си е на ниво, напротив на ниво си е.!Това, че повечето от вас тук не харесват поп-фолк жанра, не ви правят чест такива изказвания. Факт е, че в България голяма част от населението харесват поп-фолк. Избора на Романтика да прекрати договора си с Профон си е техен. Аз лично съм на мнение, че Романтика в момента е едно много приятно за слушане радио и едно от най слушаните и харесвани радиостанции в София. С удоволствие го слушам.

П.С. Ще бъде добре,ако замените жлъчните коментари със спокойни и аргументирани. Не сме тук да се обиждаме



I did it in every little way...There`s no more reasons here to stay...

Редактирано от flamefan на 10.03.08 11:18.



Тема Re: Падението на радио "Романтика" [re: flamefan]  
Автор (Д)Eфekтнa (непознат)
Публикувано17.06.08 21:01



Преди години съм го слушала...с удоволствие. Сега музиката, която се пуска не ми допада, дори и в по-подпийнало състояние. Уж радиото беше за спокойна, романтична и любовна музика. Беше. И тогава наистина ми допадаше. Профон безплатни обяди не предлага, тъпо но факт. Но това не е падение. Всеки си има собствен стил и вкус. Затова и има толкова богат избор от радиостанции.
Но аз започвам и леко притрастна /в негативен смисъл/ да ставам към това радио, когато подочуя каква е средата на работа и отношението към служителите в Романтика. Ето това е падение. Тръгне ли ти славата веднъж... Жалкото е, че са градили просперитета си с години, а сега бавно, но славно се руши. Надали ще чукне 10 годинки юбилей това радио.



Тема Забрави :-)нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор JustDance (тотален)
Публикувано01.07.08 20:16



Няма радиостанции в България, които да печелят добре без да са чалга ориентирани :-)

Всъщност - уточнение : печелят добре от несвойствена дейност - за това съгласен :-)

Тотален денс ето тук



Тема Re: Падението на радио "Романтика"нови [re: flamefan]  
Автор JustDance (тотален)
Публикувано01.07.08 20:19



Като начало:

НЯМА такъв жанр "поп фолк" !!!
Има чалга и точка !

Тотална аналогия е с циганите. Станаха `роми`, но от това не станаха по малко миризливи. Та ако ще и "симфони-фолк" да го нарече някой чалга-журналист , все тая.

Тотален денс ето тук




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.