Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Z-Rockнови  
Автор Slusham (непознат)
Публикувано12.11.06 14:32



Това радио върви вече месец, а във форума - никакъв отзвук?! Защо така? Мен ми харесва - и музиката, а и две предавания вече имат...



Тема Re: Z-Rockнови [re: Slusham]  
Автор kose.bose (innocence)
Публикувано12.11.06 17:52



Хей, това е най-якото радио, което съм слушала от много време насам. Надявам се,че няма да се превърне в поредното спортно шоу



Тема Re: Z-Rockнови [re: Slusham]  
Автор kose.bose (innocence)
Публикувано12.11.06 17:54



А и най-важното: рекламите са им малко





Тема Re: Z-Rock [re: kose.bose]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано10.12.06 19:05



ахха тангра и гонг нямат нищо общо, освен мегахерците



Тема Ето ти отзив:нови [re: Slusham]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано13.12.06 23:22



В радио Зирок май са тъпанари. Ето какъв постинг им пуснах преди малко най-доброжелателно и те го изтриха веднага:

Отдавна чуствах нужда от истинско рок радио и с голямо нетърпение очаквах старта на Зирок.
Чудесни, нечувани в ефир парчета биха били мехлем за душата ми, ако не беше лошото качество на излъчения сигнал.
1. Радиото излъчва моно или поне аз така го приемам. Предишното Класик радио на тази честота го приемах стерео с перфектно качество.
2. Голяма част от парчетата са с неприятни изкривявания, като че ли по пътя на сигнала има някакъв динамичен ограничител (или бързодействащо АРУ), предпазващ следващото стъпало от претоварване, като почти винаги входният сигнал е прекалено силен и ограничителят се задейства непрекъснато.

Надявам се да погледнете на постинга ми сериозно, защото това не е заяждане. Качеството на излъчването ви е сериозен проблем и ще откаже от слушане хората с взискателни уши...

Пожелавам ви успешна работа!


Е, какви отзиви?

Македонското население се състои от българи турци арнаути власи евреи и цигани
Гьорче Петров


Тема Re: Ето ти отзив:нови [re: Бopeтo]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано05.01.07 09:55



А в кой град е това лошо излъчване. Например в Плевен сигнала им е сравнително приличен, но може и по-добре.



Тема Re: Ето ти отзив:нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано11.01.07 12:44



София.
И не е въпроса в сигнала на радиопредавателя, а в качеството на сигнала на входа на предавателя.
А най-големият въпрос е каква е тази цензура в сайта им? Като че ли сме 1984 по Оруел...



Македонското население се състои от българи турци арнаути власи евреи и цигани
Гьорче Петров


Тема Re: Ето ти отзив:нови [re: Бopeтo]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано15.01.07 13:32



Oсвен това басът им е доста вдигнат в областта на високия бас.
На моменти се чуват като зле направена мп3-йка на 128к.
И така си е от самото начало, без никакво развитие ... (за съжаление).



Тема Re: Ето ти отзив:нови [re: 3aropka]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано16.01.07 09:24



Пуснах парче от Зирок на плейър с графичен еквилайзър. При това много добре се вижда на графичния индикатор на плейващата програма как средните и високи честоти са така надънени, че запълват всичко до нивото на включване на динамичния огроничител, който ги реже безмилостно.

Слушам по малко доста радиостанции:
Хоризонт, Христо Ботев, Дарик, FM+, МИ ла голд, Ретро, Джаз FM... Никога в тях не си позволяват да вкарват динамични изкривявания, а камо ли изкривявания породени от амплитудни ограничители, което е нежелан дисторжън в най-примитивен вид.

Много жалко, но тези хора си нямат хабер от акустика и слонче ги е настъпило по ушите. Мисля, че нямат елементарно напасване по ниво на изхода на компютъра и входа на другата апаратура. Входът е претоварен.

Този яко изкривен звук и нагло манипулирания им форум ме отврати от Зирок. Ще преживея и без него.

Македонското население се състои от българи турци арнаути власи евреи и цигани
Гьорче Петров


Тема Re: Z-Rockнови [re: Slusham]  
Автор linkinparkfan (непознат )
Публикувано24.10.07 13:25



Любимото ми радио




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.