Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предложениенови  
Автор Wizard_ (непознат)
Публикувано26.09.06 20:36



Предлагам да могат да пишат и нерегистрирани потребители, защото клубът направо умря. Преди се пишеше много повече, спореше се и си беше много интересно

!



Тема О-о-онови [re: Wizard_]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано06.10.06 23:16



Благодаря за подкрепата

!



Тема Re: Предложениенови [re: Wizard_]  
Автор glupa4e (непознат)
Публикувано11.10.06 13:31



Аз също съм на мнение, че е добре да се помисли по въпроса дали да не се разреши на нерегистрирани потребители да пишат в този клуб. Имаше време, когато влизах тук с голям интерес и научавах много неща за радиостанциите в БГ и темите, дискусиите и споровете бяха много разгорещени и се сменяха често. Сега всичко ме се струва толкова вяло, че няма накъде. Темите не се сменят и нови не се публикуват с месеци :(



Тема И модератора да се изкаже !нови [re: Wizard_]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано11.10.06 19:39



петльо кажи и ти нещо по въпроса, няма какво да се лъжем клубът е невероятно мъртвило, а не беше така. Може да си има модератор и да могат да пишат и нерегистрирани, е ще триеш може би малко повече, но предполагам, че това няма да ти е голям проблем.





Тема Re: Предложениенови [re: glupa4e]  
Автор stanetzz (мушмурок)
Публикувано13.10.06 22:01



Отдавна не съм влизал в този клуб,но като гледам нищо не съм изпуснал.За половин месец САМО 4 НОВИ ТЕМИ!!!!!!!!!!


МНОГО,
МНОГО,
МНОГО УМРЯЛА РАБОТА !!!!!!!!!!



О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!

Тема Re: И модератора да се изкаже !нови [re: Wizard_]  
Автор little_android (androida)
Публикувано26.10.06 12:02



добре - а какво толкоз има човек да се регистрира и да пише като регистриран. Напротив точно такава трябва да е политиката във всички клубове.



Тема Re: И модератора да се изкаже !нови [re: little_android]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано26.10.06 21:53



Не се интересувам от политики на клубове. Факт е, че от както в този клуб могат да пишат само регистрирани той умря и това е същественото. И си е просто въпрос на инат и особена форма на клубен снобизъм да не се позволява тук да пишат нерегистрирани.



Тема Направо е като ПРИЗРАЧЕН ГРАД !нови [re: little_android]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано26.10.06 22:02



Само разгледай стари страници на клуба да видиш колко много мнения се публикуват в рамките на един ден, а сега...НИЩО. Превърнал се в клуб Призрак.



Тема Да те открехнанови [re: Wizard_]  
Автор Xиxo (член)
Публикувано27.10.06 10:46



Проблемът с неписането на регистрирани тук е в изтичането на информация (кой пише). Хората си пазят хляба, тъй като е професионален клуб, а не "политика" или "секс". Просто не се знае кой именно е модераторът, не е представян от администратора. Ако се знае, че е "служебен", т.е. не работи в радио, проблемът ще отпадне. Обаче пък тогава няма да може да задава тон, теми, проблеми...

Проблемът с писането на нерегистрирани обаче е по-страшен: именно обяви от геронтофили, хомосексуалисти и подобни прекратиха интереса. Това е по-съществената причина, а не формалното писане под регистрация. Трудно е да се измисли така, че хем вълкът да е сит, хем агнето да е цяло.

Третият въпрос е свързан с това, че на пазара останаха общо взето трима-четирима по-сериозни радио оператори. Какво да дискутират тук помежду си, след като вече е лесно да се съберат на една маса с 4 стола?

Остава да пишат само слушателите, които обаче вече са привлечени от форумите в сайтовете на самите радиостанции... или в други подобни на този форуми като предавател.ком и т.н.

В заключение, някой да заключи.



Тема Re: Да те открехнанови [re: Xиxo]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано27.10.06 14:04



Радиото заема твърде скромна пазарна ниша в сравнение с телевизията, за да се търсят такива тежкотоварни обяснения за нещата.
Да се твърди, че този клуб е професионален си е меко казано абсурдно.
А най-силното доказателство за това, което твърдя е да се направи така, че отново да могат да си пишат нерегистрирани и ще се види промяната.


П.П. Случвало ми се е(в друг клуб) да ми пишат, че аз съм от еди кои си(примерно фирма), а аз хал хабер да си нямам за това. Де го чукаш де се пука. И ако мнителноста и подозрението клонят към параноя, то тя трябва да се лекува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.