Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема радио Гонг - нови честотинови  
АвторФM (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 22:20



Търговище 98.9 (ефирно)
Добрич 106.3 (по кабел)



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: ФM]  
Автор * * * (новак)
Публикувано24.10.05 23:01



Леле! Не мога да повярвам. Такова готино радио вече и по кабел. Само не мога да разбера що спамиш форума с реклама на едно умряло от самото си създаване радио?!



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: * * *]  
АвторT.Pyceв (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 11:35



Кое е умряло бе тъпак !!! ние сме единственото спортно радио в БГ !!!

което се радва на 12% рейтинг

Аман от селяни !!!



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: T.Pyceв]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 14:04



E, verno e che ste edinstvenoto, no za smetka na tova, ako sumirame amatiorshtinata na naj-amatiorskite radia v bulgaria, ne mogem da dostignem vashata po otnoshenie tehnologia i manier na radiopovedenie. Gong e tipichnia primer za tova, che kolkoto i dobro programno sadarjanie da imash, to ne struva i puknata stotinka, ako radioto se pravi ot hora, koito si niamat i elementarna predstava ot savremenna radio-tehnologia i programen management. Niama da komentiram ednata ot "zvezdite" s R-to, nishto lichno, no e smeshno... Izprevarva vi samo Gavuail Gavuaiuov ot ExpUes!

Po tozi povod - sas sigurno biha se zaradvali na Radio Gong kabelnite slushateli v selo Tuja, Grad Sopot, Pavlikeni, Gorno nanadolnishte i drugi



Тема Re: радио Гонг - нови честоти [re: X]  
Авторd-r no (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 17:01



ne si v red
4estno
pregledai se



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: X]  
Авторd-r no (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 17:07



a da

ave pi4 kolko ma4a si predal prez jivota si na jivo
kolko intervuta zi vzel
kolko predavaniq si vodil
kolko re6eniq si vzel na sekundata ot mqstoto na subitieto ili na jivo
kolko radiostancii za sport si napravil

4e ni govori6 za tehnologii i management



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: d-r no]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 17:33



Mi neka ti otgovoria:

1 - gledal sum edin mach prez 83-ta i ot togava reshih da ne hodia na prostashki sbirki
2. Imam nad 10 000 chasa jivi predavania
3. Istinski vajnite mi intervuta sa nad 50
4. Krizisni reshenia na sekundata na miastoto na jivo predavane izvun studio - da kajem okolo 60-70
5. Niamam i namerenia da pravia radiostancii za sport, zashtoto v bulgaria horata se interesuvat samo ot prostashki sportove, s malki izkliuchenia. Za novinarski stancii ako imash niakoi milion da napravish - mojesh da se obadish da pomogna!

6. A ako iskash da si pogovorim za upravlenie i tehnologii - zapoviavay

Otgovorut zadovoliava li te??

Kulturno be da kajesh, che ne spodeliash moeto mnenie, a ne da podhojdash tolkova emocionalno!



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: X]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 17:41



.eeee pich, zabravih, uchastval sum v priako predavane na mach, togava kogato radio Gong niamashe na kartata, komentirashe go edin adski profesionalist, kojto otdavna se otkaza da se zanimava s prostacite v nashata sportna jurnalistika i mislia dori che ne e v bulgaria.
Ne priemam prostashkite komentari na Rusev i kompania (moje da sa mnogo interesni) no ne moje v nacionalen efir da se izgovariat neshta kato "Mamka im mrusna na germancite", "Tazi mrusna svinia" i t.n. - ne che neshto, no tova e priznak na niska kultura i neuvajenie kum auditoriata. Ako na men niakoj mi govori na takuv ezik shte si pomislia che me vzima za dolnoproben seliak



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: X]  
Авторd-r no (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 18:28



mi pak ti kazvam
ne6to ne si v red
i trea da se pregleda6

prez 83-ta vika6 edin ma4 si gledal - kapacitet golqm, togava komentarite sa po4vali s "tuk vremeto e slun4evo" i za zavur6vali "s gusta londonska mugla" nqmam dumi, a zena si taka li q izbra

nad 10 000 chasa jivi predavania, istinski vajni intervuta nad 50, krizisni reshenia na sekundata na miastoto na jivo predavane izvun studio - da kajem okolo 60-70 -
basi i da stigne6 do toq forum s nadejdata nqkoe PALE kato men da ti oburne vnimanie, kakuv napreduk, pone si napi6i imeto 4e da ti se poklonim, az bih se gordql s takiva postizeniq

"Niamam i namerenia da pravia radiostancii za sport, zashtoto v bulgaria horata se interesuvat samo ot prostashki sportove, s malki izkliuchenia." - s tva mislene i motivaciq ako sum FM tuner 6e te biq s tok prez rucete osven ako ne me doblizava6 sa da me po4isti6 s parcala.

"Za novinarski stancii ako imash niakoi milion da napravish - mojesh da se obadish da pomogna!" - pi4 pravilnita hipoteza ne e dali ako imam nqkoi milion da te pokanq, 6toto ako iskam prosto da gi pohar4a tiq pari 6e si izhar4a i bez 4uzda pomo6t, a moze6e da napi6e6 ne6to takova
ako imam nqkoi milion i iskam da naprqva o6te nqkoi dali da te pokanq - e nqma da te pokanq

"A ako iskash da si pogovorim za upravlenie i tehnologii - zapoviavay" - i na kvo otgore sled kato si mi qsen ve4e

"Kulturno be da kajesh, che ne spodeliash moeto mnenie, a ne da podhojdash tolkova emocionalno!" - kulturno 6te6e da e ti da kaze6 pone edna pri4ina za6to
gong e amatiorsko radio, kvi zabelejki ima6 kum tehnoligiqta i managementa a ne da se zaq6da6 za r-ta na toq ili l-to na onq kato oligofren4e v detskata gradina
"ooo toq e razli4en dai da mu se podigravame"


"Ne priemam prostashkite komentari na Rusev i kompania (moje da sa mnogo interesni) no ne moje v nacionalen efir da se izgovariat neshta kato "Mamka im mrusna na germancite", "Tazi mrusna svinia" i t.n. - ne che neshto, no tova e priznak na niska kultura i neuvajenie kum auditoriata. Ako na men niakoj mi govori na takuv ezik shte si pomislia che me vzima za dolnoproben seliak"

dolnoproben - nedolnoproben - pi4 tva e Negovo veli4estvo slu6atelq deto ni pla6ta zaplatata i tva e futbol a ne balet

ayyy nqkoi napsuval nqkoi kva selqniq ama e istina i e istinsko

a be ti male li si
tva bi obqsnilo mnogo ne6ta



Тема Re: радио Гонг - нови честотинови [re: * * *]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 19:33



* * * ebi se OTZAD! tup zlobar!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.