Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 28.05.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ДЖЕМИНИнови  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 16:34



По радио НЕТ стартира публицистичното предаване “Джемини”, в което главна тема ще са проблемите, интересите, нуждите и вълненията на гейовете, лесбийките, бисексуалните и транссексуалните в България, информираха от радиото. Проблемите на хората с хомосексуална и бисексуална ориентация и транссексуалните ще са в центъра на вниманието всяка неделя от 13:00 часа в ефира на Радио НЕТ.



Тема Re: ДЖЕМИНИ [re: Aни]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 17:19



И к' во сега требва да направиме всички ние - да слушаме това радио, или...?!?

Егати нескопосания опит за реклама......



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: Гeoprи]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 17:26



Мисля, че това не е опит за реклама, а просто опит да се каже на народа, че има и такова предаване.. пък , който ще да го слуша... ;) нали има предавания за роми, инвалиди... що не и за гейове. ;)



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: Caшo]  
АвторAзиc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 17:49



То верно , че боклука на едно място се събира . Където са циганите -- там са и педерасите.



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: bi]  
АвторAзиc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 19:10



Мдаа ... според критериите ти всеки , който не е педерас е ограничен , нали ?
При тебе кога настъпи екстремното поумняване - на 10-тото анално проникване или след това ?
А за това , че педерас е нарицателно с обидно значение /както и циганин/ май не съм виновен само аз



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: Aзиc]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 19:33



Виж, Азис.. Тъпо е да поставяме гей и роми на едно място. Пък и не всички роми са такива, за каквито ги мислят повечето. и не всички гей са мазни, тъпи и анално податливи ;) аз лично позвам и светни цигани и свестни гей ;) Мисля си, че трябва да опознаеш хората преди да ги етикираш ;) това не е лично към теб, а към всички. Аз също си мислех, че гейовете са отврат. Но имам приятели, които са много по-стойностни от всички взети заедно, нищо, че са гей. Е, не можем да отречем и това, че сред гейовете има и такива, на които с удоволствие бих натрошил канчетата, защото са мазни, сваляли са ме отвратително и прочие. Но те са хора като всички останали.



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: Caшo]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 19:34



И се пише "педераст", а не "педерас" ;)



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: Caшo]  
АвторAзиc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:41



Амииии....определено имам проблем с правилното изписване на "педерасТ" , но признавам си , последната думичка от чийто правопис се интересувам е този
Сега за аналогията цигани - педерасти. Дразни ме склонноста на двете групи да дигат олелия около себе си за щяло и нещяло. Все били дискриминирани , все били неразбрани , все не били в центъра на вниманието и т.н.
Преди време тук , във форума дори се прокрадваше идеята за създаването на специализирано педерастко радио. ЕКСКЮЗМИ , ама не съм наясно кое е толкова ценно за обществото , което притежават циганите и педерастите /и само те / , че да му се отделя ценно радиовреме за да се сподели с останалите ?! И защото сега ще нададат писък , че са дискриминилани - няма никаква дискриминация !!! И на двете маргинални групи никой с нищо не им пречи да работят и подреждат живота си - стига да се съобразяват с правилата на обществото в което живеят !
Ако толкова се кефят на задника на Азис - да си го закачат в стаята , но не и в центъра на София. Ако искат да си беседват по педерастки теми - да се събират и да си го правят , но от къде на къде пред "ушите" на деца /примерно/ ?! и т.н. и т.н.



Тема Re: ДЖЕМИНИнови [re: Aзиc]  
Авторcekc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 21:03



Е,Сашо, защо изобщо си играеш да му обясняваш и да слизаш на нивото на един малоумник! Само това остана, да се слагат роми и гейове под една черта! Само ако си има представа колко гейове го заобикалят и на улицата И НА РАБОТНОТО МЯСТО, без да са анално податливи и без да подозира, че са такива!!! Аз поне от 8 години спя с мъже и бих казал, че не съм анално податлив, защото досега нито веднъж не ми се е случвало някой да ми го...нали! А пък и ако ми личеше, може би околните щяха да знаят за мен. На служебното място колегите си нямат и представа. Което значи, че типичните педалчета, женствените и т.н. са просто един процент от гейовете. Повечето са инкогнито . И е логично защо! Точно заради такива с разбирания като на въпросния с ник Азис. Безкрайно ограничени, показващи непознаване на материята. Доста далеч е от нещата и просто е смешно да се изказва неподготвен. Представям си сега колко ироничен и злобен постинг ще следва от страна на същия. Ще се постарая да не отговарям, дори бих казал, че няма да чета повече повдигнатата тема. Все пак говорим за радио Нет, клуб Радио сме, не адам и адам



Тема Злобен ли ? Че от къде на къде ? [re: cekc]  
АвторAзиc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 22:29



Къде видя злоба в постинга ми ?
А за "чертата цигани - педерасти" .... ами очевидна е .
И двете групи са маргинализирани /погледни в речника какво означава думата ако те обижда/.
И двете групи са склонни да смятат , че всички околни са им длъжни и че същите те /околните/ са придали отрицателен смисъл на имената с които ги наричат.
И двете групи решават , че ако се смени името на нещо - то ще се смени и същноста му- Циганите станаха роми , а педерасите гейове.
Е сигурно има и разлики .... ама "като не съм навътре в материята"
Пък и нещо нямам желание да се задълбочавам

п.п. Така и не получих смислен отговор "Кое е така ценното в циганите и педерастите /и само в тях / , че да се налага да го споделят /в специализирано предаване/ на всички " . Нали това е темата ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.