Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема JAZZ FM RADIO  
АвторRUMEN (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 17:23



Здравейте искам да ви попитам за мнението ви относно отминалия джазфест на Джаз FM радио



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: RUMEN]  
АвторMusic Girl (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 23:57



Трагично! това е моето мнение. Бях на всички концерти, щото съм Джаз фен, а и ми дадоха акредитации. Най–известен музикант сред всички беше Белослава, но да ме прощава, направо се изложи. Кои по дяволите бяха Ебо Шакур и Ташас Уърлд? – едва издържах, но все чаках да засвирят нормално и не си тръгнах. А за останалите да не говорим – Пълна скръб беше целия т.н. "Традиционнен" фестивал. Хора, Фестивал се прави с пари, ако ги нямате не се месете където не трябва. Спрете до тук, щото и за вас е зле, не само за нашия слух. Не знам каква ви е печалбата, след като сте си платили залата за всичките дни, да не говорим за хонорарите и останалите ангажименти около музикантите. Всъщност те не заслужаваха дори и хотел в Бистрица /Лично мнение!/. Обръщам се лично към Джаз ФМ радио, защото смятам, че те са пуснали този постинг. Колеги правете си радиото, и не се бъркайте при Прима и Джокер Медия. И си помислете за другата година. Още нещо, проверете в форума "Джаз" на Дир–а, там, ще намерите повече мниния за "Фестивала" ви.



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: RUMEN]  
АвторJazz (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 11:06



Kato stana duma za Jazz FM edna preporuka ot men - slusham radioto, zashtoto drugite puskat mnogo gadna muzika, NO...neka vnesem korekcia na jinglite - redno e da se kaje ДжаЗ ФМ Радио, a ne ДжаС ФМ Радио, nishto ne se djaSka ili pone taka bi bilo redno v edno takova radio.. I glasat kato che li narochno nabliaga na S-to, koeto e tochno naj-grubata greshka... mnogo me drazni, i e krajno nepravilno.
Ako niakoj ot vaprosnoto raido chete, neka napravi neshto za da se kazva pravilno dumata Jazz



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: Jazz]  
АвторBREH!!! (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 20:22



da ti imam zabelejkite!!!!!!!
shto ne pomolish tezi ot JAZZ FM da puskat jazz naprimer?????????
tova e anti-jazz radio-niama jazz!!!"...NIAMA!..."



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: BREH!!!]  
Автормpaзя бoзи (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 08:49



Широко разпространен проблем, българска му работа - както по "Ретро" няма ретро, примерно.



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: мpaзя бoзи]  
Авторaйдe дe! (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 22:12



ами тогава да направят "Чалга радио"!!!!!!!Там може би ще има джаз!104 - джаз FM е егати чалгийката! може би това е формулата-прав си!!!!!



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: RUMEN]  
АвторИ aз дa пoпитaм (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 19:57



Защото нямам възможност да слушам радиото постоянно - имаше един прелестен дамски глас в Джазз ФМ. Някъде следобед , даже не помня името на предаването. Знам само , че те караше да настръхваш. Така и не разбрах как се казва девойчето .



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: И aз дa пoпитaм]  
Автори aз дa пoпитaм (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 21:57



никой ли не знае ?!



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: RUMEN]  
АвторДжaзмeн (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 15:43



Някой слуша ли го това радио?



Тема Re: JAZZ FM RADIOнови [re: Джaзмeн]  
Авторцeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 16:02



Разбира се. Това е единственото радио в България, пускащо наистина качествена музика ("Класик ФМ не го броя, защото не е 24 часа).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.