Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема RADIO 1 - FENOVE NA "КЛАСИ4КАТА" SHAKIRA!!!нови  
Авторwild voice (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 09:02



Sled "Objection tango", no6tem moje da 4yete i drygi absolutni klasiki na kolymbiikata - "Whenever wherever" i "Underneath your clothes"!!!!!!! 6to za idiot6tina e tova??? Golemite fenove na tova "radio", kakvo 6te kajat po vuprosa? Ili myzikalniq na RADIO 1, ne moje da si lusne bastyna, bes da si predstavq mazniq celyliten guz na taq svinq?!?!?



Тема Re: RADIO 1 - FENOVE NA "КЛАСИ4КАТА" SHAKIRA!!!нови [re: wild voice]  
Автор TOPY (непознат )
Публикувано31.10.03 12:04



V TOZI RED NA MISLI NESHTO ZA TANGO-to NA IN-GRID DA MI KAJESH?!?! I TVA E KLASIKA NA 100%! :)))



Тема Re: RADIO 1 - FENOVE NA "КЛАСИ4КАТА" SHAKIRA!!!нови [re: wild voice]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано31.10.03 12:30



Някои хора май се скъсват от злорадстване, че в тази държава има едно свясно радио, което (почти) винаги пуска тази музика, която слушателите обичат. Уважаеми, изглежда на Вас ви става неприятно, че някой разчупва възприетия от други "радиостанции" модел, според който 20 търкаляни с Winamp MP3та с лошо качество могат да направят радио. Какво стана, уплашихте ли се, че някой ви бръкна в джоба? Уплашихте ли се, че някой реално ви заплашва изкуствено-извисените чрез корупция места в рейтингите? Страх ли ви е, че докато някои от вас събират последните стотинки, за да си платят място 3,4,5 или 6 в рейтингите за следващия месец, други от вас си печелят съвсем заслужено и с реална слушаемост високите рейтинги? Навярно се изприщвате от мисълта, че някои хора вместо да тръбят колко са велики и колко много работят, други са си седнали на задника и си работят реално? И като не ви харесва Радио 1, защо се е превърнало във вашия нощен кошмар, та им наизустявате плейлистата? Най-сетне някой, който реално продава продуктите на рекламодателите, ви бръкна в джобчето. И сега какво? Трябва да си търсите друг да се хване на корумпираната въдичка. О, миличките ми. Ще ме разплачете! Защо не си дадете банковите сметки във форума? Може някой като мен да ви съжали и да постъпят минимални донации... като за цигари на шефа, примерно.



Тема Re: RADIO 1 - FENOVE NA "КЛАСИ4КАТА" SHAKIRA!!!нови [re: checho]  
АвторSeaside (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 13:23



Bravo, Checho - naj-nakraja njakoi da im go kazhe.



Тема Глупостинови [re: checho]  
АвторOбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 13:41



възприетия от други "радиостанции" модел, според който 20 търкаляни с Winamp MP3та с лошо качество могат да направят радио
А на 1 да не би да им е много разнообразна плейлистата?Не е трудно да я наизусти човек,та наизустяването не би трябвало много да те учудва.А това защо са слушали,също не е кой знае колко далеч от ума-просто са се надявали хората да слушат качествено радио,и след като са наизустили плейлистата,почват да плюят тук-което си е съвсем нормално,недостатъците трябва да се казват,а не да говорим за едно радио само ако е качествено.
Та кои са слушателите,които толкова много искат подобна музика?Защото аз не се сещам за много хора,които да харесват вечни хитове от 70-те и 80-те,и едновременно с това разни съвременни бози като Шакира.Питай който и да е,разбиращ поне малко от тези неща,и ще ти каже,че феновете на двете музикални течения са крайно несъвместими,и съответно е крайно неразумно да се прави подобен музикален формат(Все едно да смесиш чалга с класическа музика).Изобщо,аман от българската помиярщина-аз съм за по-тясно профилиране,както е например в Америка,където се броят на пръсти радиостанциите с толкова помиярски формати.



Тема Re: RADIO 1 - FENOVE NA "КЛАСИ4КАТА" SHAKIRA!!!нови [re: wild voice]  
Авторprost (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:24



Evala! Produljavai v sushtia duh! Ako spresh da go pravish, jivota ti suvsem shte se oprazni ot sudurjanie, kolkoto i mizerno da e to...



Тема Re: RADIO 1 - FENOVE NA "КЛАСИ4КАТА" SHAKIRA!!!нови [re: checho]  
Авторprost (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:25



Checho, svaliam ti shapka. Naistina



Тема Re: Глупостинови [re: Oбekтивeн]  
Авторprost (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:31



Opitvash se da budesh obektiven. Drug e vuprosa dokolko uspiavash. Mislia, che nikoi ne moje da postigne absolutna obektivnost. Vse pak, pozdravlenia za opita.
V radio 1 se zaslushah naskoro, tochno poradi zlobnite napadki v tozi forum. Ot edna sedmica ne sum premestil na druga stancia radiotoaparata si v slujbata. Prosto mi haresva. No az sum si prost i imam pravo na losh vkus, nali?
Ot reklamite v tova radio nauchih i az edno predstoiashto predstavlenie, koeto vuznameriavam da posetia. Mai horata verno znaiat kude da reklamirat...



Тема Re: Глупостинови [re: prost]  
АвторOбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 17:04



Не знам колко ми се отдава,но знам,че със сигурност повече,отколкото на тези,които плюят против нас,критикуващите това радио.Мислят си,че сме им конкуренти,понеже така им изнася,но не се замислят,че след като има толкова много критикуващи,значи най-вероятно все пак между тях има и доста слушатели,и най-вероятно радиото все пак си има доста кусури.
Има и такива,дето смятат,че след като радио 1 е сред най-добрите в БГ,то само по себе си е добро.Не,просто БГ-радиата са на прекалено ниско ниво,и дори и най-добрите не са добри.
Там е работата,че го слушаш отскоро.Като изслушаш всичките песни по няколко пъти,няма как да не си попромениш мнението.Разбира се,другият вариант е наистина да си прост-в крайна сметка,ти по-добре знаеш,а щом сам си си го написал,кой съм аз,че да споря



Тема Re: Глупости [re: Oбekтивeн]  
Авторprost (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 17:25



Naistina li mislish, che sa mnogo kritikuvashtite tova radio? Spored men ti si edin ot malkoto realno kritikuvashti i kato takuv si mnogo polezen v tozi forum, zashtoto tochno takova e prednaznachenieto mu. A preobladavashtata chast ot pliueshtite v posoka radio 1 se vpisvat mnogo tochno v opisanieto na Checho. Zavist, zloba, jluch, pomia. Ot kakvo e porodeno vsichko tova naistina ne znam i mi e trudno da si go obiasnia.
Az (kato naistina prost), prostichko kazah, che mi e priatno da slusham tova radio. Neizbejno shte doide moment, v koito shte smenia stanciata i tova e normalno. No sum siguren, che shte se vrushtam poniakoga na tazi chestota, voden ot jelanieto si da chuia niakoi klasicheski hit. :-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.