Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема тройка за разцепване - на 97,6нови  
АвторPaдиcт (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 10:58



напоследък доста дразнещи, (особено онова редкозъбото с витража). Опива се от собствения си глас и чака някой нещастник да вземе да се обади, за да се изяви като вряла и кипяла във какви ли не житейски дела. Даже съществува предложение (от кой ли извратен мозък) чудото на радиоефира да се снимало за Плейбой .... (проблема е, че ще я бъркат с бабата на Хари Потър).
Вие как смятате? ... Ама ако може да си спестите "Ми като не ти харесва ,смени станцията"
:)



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
АвторUser78 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 11:08



Vij kvo, istinata e. che gi slyshat vsichki.
Tova e polojenieto.
(spravka: Alpha Research, Sytreshni Blokove, June, 2003)
Az lichno im se kefia za smelostta.

Vinagi sum imal 6000 marki!



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
Авторtroiki vsekakvi (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 11:51



vinagi mi e bilo interesno kogato niakoi kompleksiran radio vodesh zapo4ne da si plue kolegite vmesto da im kaje evala, zashtoto Troika na razsumvane naistina go zaslujavat i go dokazaha kato sa nomer 1 po Alpha, za razlika ot sku4nite pensionerski blokove na BG Radio i FM+ koito prosto mojesh da se izdraivash ot skuka.

A otnosno devoikata s vitraja, samo mojesh da me4taesh mozaka ti da reagira tolkova burzo i adekvatno kato neinia.

A spored mene si vodesht v nekoe radio koeto e na 52 miasto v reitinga i strashno se podtiskash ot tova :)))))))



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 11:56



Milena e pi4ka, gleda si rabotata i si izkarva hleba, kakto si moje. Momi4eto se starae i ne bih kazal, 4e e nekadurna. Imam predvid, 4e q uvazhavam, a ne 4e q slusham. I ne izglezhda tolkova zle - savsem prili4no.



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
АвторKOЛEГA (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 13:46



Г-жо/Г-н Радист,
Ти да не си някой от смешните/по-скоро трагични/ т. нар. "Абсолютно Фреш"?!Например онова лапе от мъжки пол с миек акцент или някоя от двете все още девствени/по отношение на сивото вещество/ тийнейджърки?!
Искам само да ти кажа, че и аз работя в радио, но слушам "Тройка на разсъмване" и адски много им се кефя! Това, че напоследък някои са решили да мерят "сили" с тях, без да преценят реалните си възможности, вече е само техен проблем................, а може би твой?!



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Rado]  
АвторPaдиcт (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 14:49



мерсаж за отговора - ("... уважавам я, не я слушам...") ще взема и аз да последвам примера ти за известно време, ама пусто ме кефи МУЗИКАТА.



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
Автор ONE (кеУеме)
Публикувано25.07.03 08:22



фактът че всички го слушат, което се доказва от рейтнгите говори достатъчно. А това че ти си сутрешен водещ в някое скучно сутрешно блокче, направо те прави жалък! Това е единственото по-различно сутрешно шоу, а не като останалите 30 вкарани в матрицата БНР (новини, преглед на печата, хороскоп и така до побъркване)

В България не съм от вчера,
като премиера
(Симеон II)


Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
АвторPaдиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 09:51



Уважаеми тесноефирни (тесногръди по-не ви отива) Пичове .....
май сериозно трябва да си помислите да си попромените името на клуба (предложения да име - по-долу). Никак не е за препъръчване да си въобгъзявате ™, че съм ви нещо колега, аре нема да се обиждаме, особено след като видях какви си ги пишете. Неизвестно защо, всички приемат едно мнение за човек (бил той и в челото според некво си проучване "на деня" на Алфа Ре-пръч ) каточели говоря за всички останали. Абе, ефирните, след като го приемате така, единствено ми остава да си мисля, че иначе нема какво да си копирате, та затова се отъждествявате с коментара, жалко. Освен това аз нямам предвид конкретното предаване, а един човек - остават точно още двама души от същото предаване, за които никой дума не казва, а според мен точно те държат нещата под някакъв контрол все още. Инфантилизма не е за препоръчване пред микрофон. А асоциацията, че микрофона е нещо дето по природа ти липсва - също!!
Ако си нямате пример за подражание - то аз мога да ви дам само един - Радио Люксембург (уви вече в историята). Единственото радио, които ме е карало каталясал след работа да стоя да го слушам до сто часа. За такова нещо, мили ми малки и големи, раздвоени и разтроени водещи - засега може само да си мечтаете. Пожелавам ви успех все пак - слуша ми се готино радио + музика.



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: Paдиcт]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 12:00



Guzen negonen bqga. Napravo e izumitelno horata kolko sa kompleksirani (ot bezpari4ieto i provincializma shte da e).
Na pove4eto mesta nivoto e obidno nisko i obqsnenieto e mnogo prosto. Za da ima profesionalizam, trebva da ima dobra shkola i tradicii. Pri tozi mizeren pazar oba4e pove4eto stancii sa se napulnili s mladi momci i devoiki ot selo, za koito tova e shans da se zadurzhat v Sofia s po 200 - 250 lv na mesec.
A, ima i drugi pri4ini, ama ne mi se pishe tolkova.

Seshtam se za nekolko dushi v biznesa, koito izklju4itelno mnogo uvazhavam to4no zaradi profesionalizma im, bez zna4enie dali mi haresvat ili ne.



Тема Re: тройка за разцепване - на 97,6нови [re: troiki vsekakvi]  
АвторSlushatel (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 15:30



A na men mi e interesno, kak taka si pravish izvodi za horata na bazata na nishto
Moje bi ti si vodesh na niakoe radio, koeto e na 53-to miasto i zatova?

A po vyprosa za vodeshtata na troika na razsymvane - abe ne znam dokolko i shtraka mozyka, nito na neinite kolegi, i ne znam po kakvi klasacii sa nomer 1 - no za men tova si e nai-protivnoto radio show, koeto samo hubavata muzika spasqwa otchasti...
I da, - ne e samo wypros da ti reagira byrzo mozyka, za da vodish huvab radio block, a i da uvajavash slushatelite si... koeto ne moje da se kaje za tazi troika za syjalenie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.