Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Радио
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема TNN е вече тук! (София 101.7)  
Автор Nameless Buddy (real)
Публикувано25.06.01 15:58



Преди време много обичах, когато отида в Пловдив да слушам Канал Ком, Атлантик и TNN. Кой би си помислил, че това един ден ще е възможно и в София?
Поздрави за TNN за музиката и добрия саунд. Никой не е предполагал, че ще успеят толкова скорострелно да стъпят в столицата. Сега, според информацията която беше публикувана в сайта им в деня когато спечелиха лиценз, програмата за всички градове ще е една и ще се излъчва от нашия град. Поздрави и за тези, които твърдяха, че нямат пари и за предавател. Лесно може да се установи дали наличния е добър и достатъчно мощен...



Тема Re: TNN е вече тук! (София 101.7)нови [re: Nameless Buddy]  
АвторBate Goiko (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 18:44



Не че ме касае, но предавателят и цялата техника засега е под наем от Практика ФМ, а наемът не е платен...


Но все пак , честито!...

П.С. Добре, че няма пари и за релейна транслация на плвдивската програма и се излъчва музика от един компютър, че иначе, майко опази от Евгени Гримберг.



Тема Re: TNN е вече тук! (София 101.7)нови [re: Bate Goiko]  
Авторbate_Nanko (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 20:49



Nai-posle i v Sofia! Pisna mi ot typoto rock-radio TANGRA, sega Velin Stanev 6te im pokaje kakvo e rock muzika vyv vtornik ot 21 do 24 4asa = VELIN ROCK BLOCK !!!
Ina4e za muzikata ot komputara nqma da govorim, lo6oto e 4e tq ne zavisi ot Evgeni Grinberg, a ot priumitzite na g-n Todor Li4ev, 6ef na TNN...

p.s.- koito se interesuva za 8-godi6nata istoriq na TNN, neka mi pi6e na e-mail:
radioNankofm@abv.bg



Тема Re: TNN е вече тук! (София 101.7)нови [re: bate_Nanko]  
Автор Nameless Buddy (real)
Публикувано25.06.01 23:24



Здравейте, и най-вече на теб, бате Гойко. Защото ми е интересно, как едно радио, скромно по своиме мащаби и цели, като Практика изведнъж се оказва, че може да "захрани" с техника още едно радио? Истина е, че при Практика напоследък не звучеше много добре, и както сам коментирах, някой сигурно беше изнесъл техниката. Но точно преди да стартира ТНН звукът, ако не и предаването му отново се оказа ОК. Моля те поясни... това ми е интересно



Тема Gusto, Sofia!нови [re: Nameless Buddy]  
АвторBateto (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 07:34



Не энам що си мисля, че техниката на ТНН в София е изтеглена от студиото в Търново, а то горкото е ликвидирано. Дано не се случи и същото със студиото в Пловдив, защото това ще означава край на една легенда. Бате Тошо явно страда от големите амбиции на провинциалния човек, който "ще им разкаже играта на онези шопета". Дали обаче изобщо някой ще го забележи в ефира?....



Тема Re: Gusto, Sofia!нови [re: Bateto]  
АвторBEZzloba (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 08:44



Мдааа е честито и от мен дано да се збъднат амбициите на хората от тнн. Ама не ми се вярва поне дкато има шеф който днес идка едно а утре друго, знам ли. А практика не е радио и никога не е било, това просто е един плеар с хубава музика. Що се отнася до предавателите те не са на радио практика а на фирмата укв практика чието е и радиото, това са си дървета при това май неузаконени, сравнете звука на фм+ със него и тогава ще говорим за ОК. Успех на всички



Тема Re: Gusto, Sofia!нови [re: Bateto]  
Авторrtk (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 11:53



Явно много "мислиш", а това се оказа ,че не е здравословно от научните изследвания ! За твоя информация студиото във Велико Търново си същест -вува и си работят младежите съвсем спокойно !Що се отнася за "забеляз -ването" - и много други радиостанции в София и то с повече стаж в ефира са доста незабележими,но нямат претенции ,така ,че злобните реплики са излишни в случая ! Хлябът наистина не стига,но нека се притесняват непрофесионалистите и хората,които няма какво да предложат .Честно казано не защитавам управителя на ТНН ,но си мисля,че е един от професионалистите в бизнеса и много хора са твърде далеч от него ...........



Тема Re: Gusto, Sofia!нови [re: rtk]  
АвторBateto (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 09:24



Приятелю, явно е че си говориш по принцип. За никаква злоба не става дума тук - просто шефът на ТНН е освободил "младежите" и е изнесъл техниката в Сф, от която в момента слушаме мюзик нон стоп. С това местното студио в Търново приключва съществуване. В Трявна вече отдавна нищо не върви. ТНН ще гради Сф програма, това е. Дали ще си мести водещите или ще прави нов екип - не се знае.
Колкото до това дали е професионалист и дали много хора са далеч от него - май по-скоро той е твърде далеч от хората и нещата.



Тема Re: Gusto, Sofia!нови [re: Bateto]  
Авторянk. (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 09:32



О,к изнесохме техниката ,освободихме "младежите" ,закрихме студио ,радио,сега кое радио е наред според теб ? Ясно за ТНН разбрахме ,дай да закрием някое друго ,за да има тема за разговор ?!



Тема Re: Gusto, Sofia!нови [re: янk.]  
АвторBateto (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 09:50



Жалко, че се шегуваш с теэи неща. Закриването на едно радио, независимо кое, би трябвало да ни натъжава. Дано поне новата прогвама от Сф си струва. Ако е същата боза обаче, със същите гласове като янк. атан., жалко...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.