Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 27.06.24 
Музикални
   >> Queen
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови  
Автор Cлaвиk (непознат )
Публикувано11.02.05 11:36



Привет на всички участници...

Днес от локалния сървър на моя доставчик си свалих Image File на Queen GREATEST HITS 1 DTS EDITION. Да подчертая, че става дума за музикално CD.
Може ли някой да ми подскаже от къде да си сваля другите 2 части.
Ще бъда благодарен на всеки който ми помогне. И една яка почерпка от мен ако е пловдивчанин/пловдивчанка :)
Предварително Ви благодаряяя... фееееееноввееееееееее




Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: Cлaвиk]  
Автор NoLabel (КирилицаFOREVER)
Публикувано18.02.05 16:27



A какво е DTS EDITION?


Through the madness, through the tears...

Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: NoLabel]  
АвторLetMeLive (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 17:08



DTS = Digital Theatre Sound

Това е зле-миксирано издание на "Хитовете". Бих препоръчал, ако имате финансовата възможност, да си купите DVD-то Greatest Video Hits 1. То е с 5.1. съраунд и е миксирано лично от Брайън Мей и неговия звукоинжинер Джъстин.

LML



Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: LetMeLive]  
Автор Cлaвиk (wellknown)
Публикувано21.02.05 08:36



Оф, аман от всезнайковци.
Аз питам къде мога да намеря другите части, те почват на акъл да те учат.
LABEL, или какъвто си там, не знам какво разбираш от музика, на какво слушаш музика, и т.н. (да не изброявам), но DTS-а има почти 3 пъти по-добро качество на звука от обикновения 5.1
Дали е лош микс или не, запази си мнението за теб.
Ако можеш да ми бъдеш полезен, просто ми кажи, но те моля не ме учи на акъл преди да си направил собствения си живот идеален (това май беше от накакъв филм)



Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: Cлaвиk]  
Автор Cлaвиk (wellknown)
Публикувано21.02.05 08:37



NoLabel, извинявай много..
това се относяше за другия господин (или госпожа).. след теб



Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: Cлaвиk]  
Автор KillerQueenМодератор (Пламък на запад)
Публикувано21.02.05 12:44



моля да спазваш добрия тон в клуба иначе ще бъда принудена да взема мерки!



Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: Cлaвиk]  
Автор NoLabel (КирилицаFOREVER)
Публикувано21.02.05 16:31



Споко, досетих се! Ама айде не се карайте сега заради личното мнение на някой! И двамата си имате право на такова, както и двамата имате право да си го изразявате! Да не говорим че LML всъщност не те "учи на акъл", ами отговаря на въпрос, зададен от мен, въобще не се е обръщал към теб! Аре пийс брадърс енд систърс!


Through the madness, through the tears...

Редактирано от NoLabel на 21.02.05 16:42.



Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: Cлaвиk]  
АвторLetMeLive (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:58



Извинявам се, че споделих малко полезна информация. Ще се постарая вече да не го правя!

LML



Тема Re: QUEEN GREATEST HITS DTS EDITIONнови [re: LetMeLive]  
Автор Deerhunter (Ловец на сънища)
Публикувано22.02.05 08:53



А аз те моля да го правиш!
За мен беше доста интересно онова, което написа.



Тема To:LetMeLive i KillerQueenнови [re: Deerhunter]  
Автор Cлaвиk (wellknown)
Публикувано22.02.05 10:47



KillerQueen... мисля че спазвам поведение и никого не съм нагрубил. В правото си да взимаш каквито искаш мерки.
LetMeLive... господина питаше какво е DTS, а не хубава ли е компилацията. Този вариант е много интересен, защото можеш да чуеш много неща, които на едно обикновено стерео или на един обикновен усилвател не можеш да чуеш. Преди време стидийните записи се правиха на 4 канала с 16 пистова техника. А ти в най-добрия случай чуваш 2 канала + още 2.. но те са успоредни на първите.
При 5.1 DTS, хайде много те моля да си сложиш рака на сърцето и да сравниш Бохемската рапсодия. Ако не ти харесва.. просто не знам какво да ти кажа.

Но както и да е. Темата за кой ли пореден път се разми. Ще бъда благодарен ако някой ми помогне да намеря другите 2 части с хитове.

Иначе за ценителите.. имам вече богата колекция с DTS музика. Ако нещо Ви интересува, пишете.. Ще ви кажа от къде да си я дръпнете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.