Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 02.06.24 
Музикални
   >> Queen
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема HELP!!!!!!!нови  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано10.04.04 00:00



Хай на всички!Направо ми приседна днес,като чух едно нещо по БТВ....Става въпрос за предаването "Иначе",което ще се излъчва тази събота от 14.30.Една от основните теми ще е за вокала на "Darkness",който щял да става вокал на QUEEN на мястото на Фреди.Направо хлъцнах.....Моля ви,гледайте предаването,защото аз не знам дали ще мога,и ми кажете,че някой си прави яки шегички.....
Песента "Rain down on me" на KANE все повече ми харесва......



Тема Re: HELP!!!!!!!нови [re: blue skyes]  
Автор NoLabel (BackInTheGAME)
Публикувано10.04.04 16:28



Нее, не са шегички. Ще направят концерт(не запомних повода и не съм сигурен дали нямя да е турне, ама май не) на който вокала на Darkness, Джъстин еди-кой си, ще пее с Queen. Концерта ще се записва и ще излезе на диск. Освен това приходите от продажбите на диска и билетите ще отидат за благотворителност в любимата фондация на Фреди (не я запомних точно как се казваше ама беше нещо за деца болни от рак). В предаването казаха, че много фенове на Queen са се възпротивили на това, че ще изнасят концерт с друг вокалист. Бараян и Роджър казали че вокалиста на Darkness щял да внесе много "свежа енергия в групата" (егати тъпотията).
А сега моето мнение: Нямам абсолютно нищо против това че ще изнасят концерт с тоя вокалист, той определено може да пее и гласът му е подходящ за тези песни, но в НИКАКЪВ случай не трябва да се представят за QUEEN, защото без Фреди няма QUEEN. Няма нищо лошо в това, че други хора пеят техни песни, това си е вид почит към Фреди и най-малкото е интересно да се види и чуе, но Queen просто НЕ СЪЩЕСТВУВАТ откакто Фреди почина и ТОЧКА.


Through the madness, through the tears...

Тема Re: HELP!!!!!!!нови [re: NoLabel]  
Автор KillerQueenМодератор (Малка Кралица)
Публикувано12.04.04 12:01



наистина се надявам Брайън най вече да спре да прави простотии защото това наиснина не прилича на нищо - добре това с рекламата на Пепси го преживях (с Бритни -ще повърна ) но това да сменят вокалиста -Фреди с Джъстин вече е наистина прекалено



Тема Re: HELP!!!!!!!нови [re: NoLabel]  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано12.04.04 19:36



Здравейте отново!Първо честит ви Великден!Да сте живи и здрави,и много щастливи....
А сега на въпроса....Да,аз също нямам нищо против факта,че ще изнасят концерт с този вокалист.Няма да е първият.Още повече щом парите ще отидат за благотворителност....Но да се твърди,че щял да внесе свежест.Егати,та той може да им е син!Доста голяма пропаст бих казала.Аз,както предположих,не можах да гледам предаването.И по-добре,защото само щях да се ядосам....Не мога само да разбера защо все още искат да намерят някой,който да замести Фреди.Аз вече веднъж поставих такава тема.Тъпо е според мен,защото си имат достатъчно пари и слава.И май Господ си знае работата.Така и не се намери такъв човек.Иначе най-вероятно яко щяха да оплескат работата.За мен тяхната ера свърши с "Made in heaven"95.Един достоен завършек,чудесен финал.Какви са тез неопределени напъни пак?!Дано да приключи по-бързо иначе ще стане много кофти.....



Тема Re: HELP!!!!!!!нови [re: KillerQueen]  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано12.04.04 19:38



Да,така е.Права си......



Тема СРАМнови [re: blue skyes]  
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано16.04.04 06:08



Ако ламтят за пари, ще е голям срам за тази велика група.
Що не вземат ''Westlife'' да им пеят




Тема Re: СРАМнови [re: Skywalker]  
Автор KillerQueenМодератор (Малка Кралица)
Публикувано16.04.04 18:05



вече пяха с Бритни , Бионсе , Пинк,Аврил , Енкире (той не е толкова лош) ,Роби и Файв защо не и Даркнес



Тема Re: СРАМнови [re: KillerQueen]  
Автор blue skyes (forever)
Публикувано16.04.04 22:15



Не знам каква може да е основната причина,но не ми се вярва да са парите.Може би им прави кеф......Абе,кога са пяли с Пинк и сие???????Това съм го пропуснала.Аз нея по-принцип я харесвам,но....



Тема Re: СРАМнови [re: KillerQueen]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано16.04.04 22:34



Шшшшт, за Бионсе или хубаво или нищо!



Тема Re: СРАМ [re: damita]  
Автор KillerQueenМодератор (Малка Кралица)
Публикувано17.04.04 10:51



не не ме разбирай грешно аз нея я харесвам даже много просто казвам че е глупаво това което правят Родж и Брай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.