Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пудел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Vashiat liubimec!нови  
Автор bis (непознат)
Публикувано29.07.02 04:07



Kakvo 6te kajete za tezi mili i obichlivi jivotni-pudelite? Az imax dva cherni sredni pudela. Za sajalenie edinia umria (beshe na 15 godini). Mnogo mi e machno za nego. Drugiat e na 7 godini, kazva se Djeki i e goliam beladjia. Liubimec e na cialoto semeistvo i vsichki mnogo go glezim. E, poniakoga i boi iade de.
A vie, imate li si pudel?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор bis (непознат)
Публикувано05.08.02 18:33



Pudelat e naj-strahotnoto kuche! Ednovremenno obichliv, svoenraven i mnogo, mnogo umen. Izobsto edno prekrasno sazdanie. E, i malko revniv, de! Osobeno, kogato v negovo prisastvie obrastate vnimanie drugimu... No ti znaesh mnogo dobre tova, Bis!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор bis (непознат)
Публикувано07.08.02 05:38



Mnogo dobre te razbiram.... Ne mislish li obache, che tvoia pudel poniakoga ima pravo da revnuva. Pomisli si samo! Jiveete si dvamata s nego i v edin moment idva niakoi "drug" i ti zapochvash da obra6tash vnimanie predimno na nego. Izviniavai, no az ako biax na miastoto na pudela ti, 6tiax ne samo da revnuvam, 6tiax redovno da ti prepikavam obuvkite, a za6to ne i vazglavnicata. Taka pone 6te ima minimalen shans da izgonia "drugia"
Ti ne se pritesniavai, mnogo! Vsichko e do vreme. Predstavi si, che kucheto ti xaresa i svikne s "drugia"?! .Togava da ne vzemesh ti da revnuvash. Sheguvam se, de!

Редактирано от bis на 07.08.02 05:46.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 17:51



Hi,
i az mislq sushtoto za pudelite!
Moiat beshe kaisiev - mnogo gotin tip,
no ymrq predi 1 mesec,
zashtoto beshe na 17 godini!
A BTW zashto si pishesh samo ti???



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано08.08.02 03:45



Savsem ne sam samo az. Prosto izpolzvame edno i sa6to PC "za zabluda na protivnika".

Ne sam BTW.
Sajeliavam za kucheto ti!

Редактирано от bis на 08.08.02 05:15.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 09:44



Tova sus zabludata na protivnika - hitro

I na me mi e kofti, no skoro shte si vzimam novo kuche!
Imam problem, obache - ot edna strana mnogo obicham pudeli!
Ot druga iska mi se da si vzema kuche ot ulicata!
Ti kakvo mislish?
Samo ne mi kazvai da si vzema dve



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано08.08.02 10:46



Ami pri men stana tochno taka. Vtoriat mi pudel e ot ulicata. Niakoi si go beshe zagubil (ili toi beshe izbiagal, koeto e po-veroiatno)v edna studena zimna no6t. Pribrax go za edna vecher za da ne umre ot stud. Sledva6tiat den nalepix obiavi po parkove i gradinki, obadix se i na niakolko radiostancii.
Poznai!
Doidoxa mnogo xora, no nito edin ne si pozna kucheto . Stana mi jalno za edno momiche, beshe doshla daje s kaishkata na kucheto si.Razplaka se kato razbra, che ne e neinia pudel.
Iskax samo da ti kaja, che ideiata za dvete kucheta mi e mnogo blizka. E, malko stavash raznogled pri razxodkite, ama tova sa beli kaxari.
Ako mnogo ne ti xaresva da si vzemesh dve kucheta, vzemi si kuche ot ulicata, koeto e ili pudel, ili prilicha na tazi poroda

Редактирано от bis на 08.08.02 10:47.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 12:40



Bravo na teb -malko hora pribirat zagubeni kucheta!

I az taka mislq -da si vzema nqkoe priqtelche ot ulicata, no iskam da mine
oshte malko vreme, shtoto nashte sa mnogo razstroeni/zaradi pudela/ i
moje da ne privetstvat ideqta mi. Puk az ne iskam da me izritat i men na ulicata
inache vednuj gledah edin nameren seter za dve sedmici i..se poburkah, zashtoto ne se razbiraha s moeto kuche i beshe ludnica!No /slava bogu/ stopanite mu se poiaviha i si go vzeha...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 16:10



Zdrasti, Marita!
Az sam drugija, deto "zabluzhdava protivnika". Mislja, che e originalno da si vzemesh "ulichnik". Te znajat i loshite, i dobrite nesta ot zhivota. Pak i sa po-zdravi. Genetika... melezat e po-ustojchiv, dori na sarditi roditeli. A i pobarzaj s novoto kuche, ta tvoite da ne stradat.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 16:59



Hi, dido,

abe shte izchakam malko, che sega v kushti sa iznerveni!

A inache iskam malko kuche - v smisal ne mi se prejivqvq sushtoto sled 1 godina!
Taka che ako nqkude vidite malki ulichni kucheta/osobeno ako sa roshavi/ -
svirkaite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.