Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пудел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 03:35



Viarno e, che kucheto iziskva poveche griji. Spored men obache s kucheto mojesh da si ob6tuvash po- adekvatno, mojesh da go dresirash, znaesh, che e privarzano kam teb. Kotkite sa po-svoenravni i niakak si ne moga da gi razbera. Moje bi, za6toto nikoga ne sam imala kotka.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 10:45



Jenskite kucheta sa si golqma grija!
Mnogo e trudno dokato sa razgoneni/da gi opazish/, a
puk povecheto lekari tvurdjat, che e hubavo da rodjqt pone vednuj!
A nali znaesh kolko hora si vzimat "pomijqri"-mrazjq tazi duma,no v momenta
ne se seshtam za druga
Dokato moiat pudel bjagashe vsichki mnogo me stresiraha s razni mnenija ot roda na -"pudelite sa nai-chestite jertvi na avtomobilni katastrofi" i ot sorta!
No spored men tova si e do kusmet, a ne do poroda!

A ti Djeki s kaishka li go razhojdash?




Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор silvana (непознат)
Публикувано15.08.02 15:09



Zdrasti, tarseh nesto za pudelite i popadnah na vas. Mnogo se radvam. Imam pudel Roko, kojto e neverojaten. To njama losh pudel, no i az kato vsichki stopani na pudeli smjatam, che moja e naj-naj-naj. Imam problem, ne moga da namerja jenska pudelka. Mnogo mi se iska Roko da ima pokolenie. Pudelat e bjal standarten, teji okolo 20 kg. Srestam pudeli, no te vse sa ili drebni ili majki. Molja ako njakoj moje, da pomogne.
Pozdravi na vsichki



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 16:12



Jiveia v blizost do goliam park i vinagi go puskam malko da poticha. Da ama do parka ima i goliamo shose. Djeki daje i kogato reshi da se pribira sam ili kato reshi da navesti kvartalnite melezi minava prez podleza, ama znae li chovek kakvo 6te mu mine prez glavata niakoga. Predpolagam, che i ti si privarjenik na razxodkite bez kaishka?! Sled kato i Neron e biagal, t.e. se e razxojdal sam



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: silvana]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 16:22



Zdravei Silvana!
Trudno se namirat jenski pudelki! Dano da imash kasmet. Razbira se ako razbera ne6to po tozi vapros 6te pisha vednaga.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 17:50



da - sam se razhojdashe!
obiknoveno sled kato bqgashe probvah da go vodia na kaishka, no toi beshe hitur
i kato se pribirahme ia namirashe i ia izgrizvashe!
I dokato kypim nova...........!Sigurno sme kupuvali po 5-6 kaishki na godina!
Inache nie sme blizo do Borisovata i imah sushtia problem kato tvoia -dali shte mine prez podleza?!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: silvana]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 17:55



Hi!

Povecheto pudeli, naistina sa malki! I az ne znam zashto!

A ti iskash jenskiq pudel nepremenno da e bial?

Ako naucha neshto shte ti kaja !

Enjoy!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано16.08.02 03:04



Ta nie moje i da se poznavame. Predi niakolko godini (kogato si biax s dvete kucheta) poznavax pochti vsichki "kuchkari" ot Borisovata gradina. E, ne sam se sabirala chesto s tiax, za6toto obiknoveno niamax mnogo vreme, no po fizionomiia i po imena na kuchetata poznavam dosta narod. Sega mislia dali sam sre6tala kuche Neron, ama maiche, ne. Vsa6tnost poznavam niakolko Nerona ama te ne sa pudeli. Naprimer edin Neron e baset. Narichat go Nero. Prosto ne znam kak moje da ne sme se zasichali. O6te poveche, che kogato Tomi beshe malak(kucheto koeto pochina), az postoianno si visiax v Borisovata gradina.
Za iadeneto na kaishki-mnogo poznato! Ne sa li charovni tezi jivotni?! Niakak ti vlizat pod kojata, dori ti se kachvat i na glavata, no vinagi sa tolkova izobretatelni i liubveobilni, che chovek ne moje da im se sardi dalgo!

Редактирано от bis на 16.08.02 03:02.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 09:47



No moje i da ne se poznavame, zashtoto az hodeh glavno v gorata,
a ne v samiq park - zashtoto mi e po-blizo!
Puk i hodeh tam sutrin - sledobed i vecher si hodehme iz kvartala!

No sega kato si vzema novo kuche moje i da se sreshtnem,
ako oshte hodish tam



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано19.08.02 10:53



Ot Noemvri mesec sam platno na razxodki s Djeki. Pak ako niakade v kvartala ili v parka sluchaino sre6tnesh edin cheren pudel(na vrata mu ima kaishka s tel. nomer), koito dosajda predimno na golemi kucheta, bez znachenie na tova dali sa jenski ili majki (le-le maiche go izlojix, ama toi si e biseksualen) to, molia te, preberi go i mi pishi. Veroiatnosta kucheto mi da e reshilo da se porazxodi samo e mnogo goliama, pochti 100procenta.
Moia priatelka, koiato razxojda sina si v parka redovno mi go dovejda, sled takiva razxodki.To malko i e trudno, v edna raka bebe, a v drugata kuche bez kaishka .., ama i tia si ima kuche i znae kakvo e da si zagubish domashnia liubimec. Djeki mnogo i se radva i kato ia vidi sam otiva pri neia. Sigurno si misli ne6to takova ." O, priatelkata na stopankata mi pak e tuk. Ia da si ia vzema za kompania do vka6ti. Az se porazxodix dostatachno, a tia 6te me ponosi malko".

Редактирано от bis на 19.08.02 10:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.