Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пудел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано09.08.02 05:04



Za roditelite si ne se pritesniavai! Moite roditeli predi 18 godini kato im donesoxme (sas sestra mi)edna kotka biaxa ujaseni. Kazaxa, che jivotnoto moje da preno6tuva v baniata i rano sutrinta da si go vra6tame na starite sobstvenici. Ba6ta mi s pouchitelen ton ni saob6ti, che ako dnes ni pozvoli da si vzemem kotka, to utre nie 6te si vzemem slon. E, slon o6te ne sme si vzeli, no dalgo si gledaxme dve kucheta. Daje i tri, za6toto i sestra mi (koiato jivee v drugo jili6te)si vze kuche i chesto go vodi u nas. Poznai koi nai-mnogo glezi kuchetata? Razbira se, ba6ta mi! Naricha pudela"choveka" i kazva, che i toi si imal prava. Te negovite prava sa po-golemi ot moite, no tova e druga tema



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 11:02




Obiknoveno taka se poluchava

Shte vidim kak shte se razviqt neshtata!
Az mnogo iskah i mishki da si vzema, no roditelite
bqha kategorichno protiv
Samo s pudela bqha sviknali ...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано09.08.02 16:09



Maiche zabravix da ti kaja, che predi pudelite sas sestra mi otgledaxme niakolko pokolenia xamsteri(kato podgotovka za slona ). Mnogo sladki jivotni!Opitai



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано09.08.02 16:29



Da znam, no vse pak predpochitam mishkite... ne znam zashto?

a tvoiqt/ite/ pudeli kolko sa golemi - kato vuzras?





Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано10.08.02 03:21



Biax pisala po-nagore, che edinia umria na 15 godishna vazrast . Drugiat spored veterinarnite lekari (nali e nameren) e na 7 godini. Vanshno dvata pudela mnogo si prilichaxa(daje v nachaloto im slagaxme razlichni kaishki za da ne gi obarkvame. Po xarakteri obache biaxa savsem razlichni. Moiat pudel beshe mnogo spokoino i predano jivotno, a "namereniat" sa6to e predan, no niama ni6to ob6to sas spokoistvieto. Bedna ti e fantaziata kakvi beli pravi. E, belite zapochnaxa kogato veche tvardo cialoto semeistvo beshe reshilo da si go ostavime. Kogato go namerixme(predi poveche ot 5 godini)beshe mnogo primeren:trepereshe ot strax da ne ni zagubi kogato biaxme na razxodka, nikoga ne pipashe xranata na drugoto kuche, ne se zaiajdashe s kuchetata po ulicata, stoeshe krotak kogato ne sme si vka6ti i tn., i tn.
Ti kakvi mishki xaresvash, beli ili obiknoveni polski?? Ne te li e strax, che po-trudno se opitomiavat?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 10:05



Az vsushtost haresvam vsqkakvi mishki
No iskam da si vzema belichki - mnogo sa sladki i dobri!
samo me pritesnqva che ako ne go izolirash dobre
bqgat!
Edin poznat imashe 3 , 2 ot koito izbqgaha i ne se poiaviha!
A moiat pudel beshe mnogo nagul i sushto praveshe beli!
osven tova bqgashe ot kushti za 2-3 dni i posle se vrushtashe celia
mrusen s kurleji, bulhi, a ponqkoga dori nabit!
Osven tova se zaqjdashe s golemi kucheta.
Pudelska mu rabota



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано12.08.02 12:42



Vse edno az razkazvam za moia pudel. Razlikata e, che moia pudel biaga, no se vra6ta obiknoveno sled niakolko chasa( ili mi go dovejdat). Le-le kakvo li 6te pravia ako lipsva cial den



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано12.08.02 12:40



Vse edno az razkazvam za moia pudel. Razlikata e, che moia pudel biaga, no se vra6ta obiknoveno sled niakolko chasa( ili mi go dovejdat). Le-le kakvo li 6te pravia ako lipsva cial den?!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 15:02



Ami kak kakvo shte pravish -
purvo shte huknesh da go tursish, no sled 4 chasa bez rezultat shte se otkajesh.
Posle otivash v kushti i ymirash ot pritesnenie.
posle pak izlizash i taka do kusno prez noshta, kogato zaspivash, no sunyvash
koshmari.
sled tova toi se poqvqva otnqkude si - mrusen, gladen i neshtasten, a ti vmesto
da mu se skarash, zapochvash da go pregrushtash i da my davash razni neshta za iadene.
posle si jiveete spokoino do sledvashtia put....



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 18:29



Zdrasti, Marita!
Nomera pri pudela e, che istoriata se povtarja mnogo po-barzo otkolkoto pri drugi porodi. Drugite porodi se chuvstvat vinovni po-dalgo vreme. Mozhe da zvuchi eretichno, no v pudela ima nesto mnogo "koteshko". Kotkite sa po-svoenravni ot kuchetata. Njakoj beshe kazal, che kuchtata sa domashni ljubimtsi na horata, a pak horata sa domashni ljubimtsi na kotkite. Mozhe da se perifrazira za pudelite. No, ja da ne ti govorja za kotki, sled kato obichash mishki...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.