Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 24.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пудел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Vashiat liubimec!  
Автор bis (непознат)
Публикувано29.07.02 04:07



Kakvo 6te kajete za tezi mili i obichlivi jivotni-pudelite? Az imax dva cherni sredni pudela. Za sajalenie edinia umria (beshe na 15 godini). Mnogo mi e machno za nego. Drugiat e na 7 godini, kazva se Djeki i e goliam beladjia. Liubimec e na cialoto semeistvo i vsichki mnogo go glezim. E, poniakoga i boi iade de.
A vie, imate li si pudel?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор bis (непознат)
Публикувано05.08.02 18:33



Pudelat e naj-strahotnoto kuche! Ednovremenno obichliv, svoenraven i mnogo, mnogo umen. Izobsto edno prekrasno sazdanie. E, i malko revniv, de! Osobeno, kogato v negovo prisastvie obrastate vnimanie drugimu... No ti znaesh mnogo dobre tova, Bis!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор bis (непознат)
Публикувано07.08.02 05:38



Mnogo dobre te razbiram.... Ne mislish li obache, che tvoia pudel poniakoga ima pravo da revnuva. Pomisli si samo! Jiveete si dvamata s nego i v edin moment idva niakoi "drug" i ti zapochvash da obra6tash vnimanie predimno na nego. Izviniavai, no az ako biax na miastoto na pudela ti, 6tiax ne samo da revnuvam, 6tiax redovno da ti prepikavam obuvkite, a za6to ne i vazglavnicata. Taka pone 6te ima minimalen shans da izgonia "drugia"
Ti ne se pritesniavai, mnogo! Vsichko e do vreme. Predstavi si, che kucheto ti xaresa i svikne s "drugia"?! .Togava da ne vzemesh ti da revnuvash. Sheguvam se, de!

Редактирано от bis на 07.08.02 05:46.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 17:51



Hi,
i az mislq sushtoto za pudelite!
Moiat beshe kaisiev - mnogo gotin tip,
no ymrq predi 1 mesec,
zashtoto beshe na 17 godini!
A BTW zashto si pishesh samo ti???



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано08.08.02 03:45



Savsem ne sam samo az. Prosto izpolzvame edno i sa6to PC "za zabluda na protivnika".

Ne sam BTW.
Sajeliavam za kucheto ti!

Редактирано от bis на 08.08.02 05:15.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 09:44



Tova sus zabludata na protivnika - hitro

I na me mi e kofti, no skoro shte si vzimam novo kuche!
Imam problem, obache - ot edna strana mnogo obicham pudeli!
Ot druga iska mi se da si vzema kuche ot ulicata!
Ti kakvo mislish?
Samo ne mi kazvai da si vzema dve



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано08.08.02 10:46



Ami pri men stana tochno taka. Vtoriat mi pudel e ot ulicata. Niakoi si go beshe zagubil (ili toi beshe izbiagal, koeto e po-veroiatno)v edna studena zimna no6t. Pribrax go za edna vecher za da ne umre ot stud. Sledva6tiat den nalepix obiavi po parkove i gradinki, obadix se i na niakolko radiostancii.
Poznai!
Doidoxa mnogo xora, no nito edin ne si pozna kucheto . Stana mi jalno za edno momiche, beshe doshla daje s kaishkata na kucheto si.Razplaka se kato razbra, che ne e neinia pudel.
Iskax samo da ti kaja, che ideiata za dvete kucheta mi e mnogo blizka. E, malko stavash raznogled pri razxodkite, ama tova sa beli kaxari.
Ako mnogo ne ti xaresva da si vzemesh dve kucheta, vzemi si kuche ot ulicata, koeto e ili pudel, ili prilicha na tazi poroda

Редактирано от bis на 08.08.02 10:47.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 12:40



Bravo na teb -malko hora pribirat zagubeni kucheta!

I az taka mislq -da si vzema nqkoe priqtelche ot ulicata, no iskam da mine
oshte malko vreme, shtoto nashte sa mnogo razstroeni/zaradi pudela/ i
moje da ne privetstvat ideqta mi. Puk az ne iskam da me izritat i men na ulicata
inache vednuj gledah edin nameren seter za dve sedmici i..se poburkah, zashtoto ne se razbiraha s moeto kuche i beshe ludnica!No /slava bogu/ stopanite mu se poiaviha i si go vzeha...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 16:10



Zdrasti, Marita!
Az sam drugija, deto "zabluzhdava protivnika". Mislja, che e originalno da si vzemesh "ulichnik". Te znajat i loshite, i dobrite nesta ot zhivota. Pak i sa po-zdravi. Genetika... melezat e po-ustojchiv, dori na sarditi roditeli. A i pobarzaj s novoto kuche, ta tvoite da ne stradat.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 16:59



Hi, dido,

abe shte izchakam malko, che sega v kushti sa iznerveni!

A inache iskam malko kuche - v smisal ne mi se prejivqvq sushtoto sled 1 godina!
Taka che ako nqkude vidite malki ulichni kucheta/osobeno ako sa roshavi/ -
svirkaite



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано09.08.02 05:04



Za roditelite si ne se pritesniavai! Moite roditeli predi 18 godini kato im donesoxme (sas sestra mi)edna kotka biaxa ujaseni. Kazaxa, che jivotnoto moje da preno6tuva v baniata i rano sutrinta da si go vra6tame na starite sobstvenici. Ba6ta mi s pouchitelen ton ni saob6ti, che ako dnes ni pozvoli da si vzemem kotka, to utre nie 6te si vzemem slon. E, slon o6te ne sme si vzeli, no dalgo si gledaxme dve kucheta. Daje i tri, za6toto i sestra mi (koiato jivee v drugo jili6te)si vze kuche i chesto go vodi u nas. Poznai koi nai-mnogo glezi kuchetata? Razbira se, ba6ta mi! Naricha pudela"choveka" i kazva, che i toi si imal prava. Te negovite prava sa po-golemi ot moite, no tova e druga tema



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 11:02




Obiknoveno taka se poluchava

Shte vidim kak shte se razviqt neshtata!
Az mnogo iskah i mishki da si vzema, no roditelite
bqha kategorichno protiv
Samo s pudela bqha sviknali ...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано09.08.02 16:09



Maiche zabravix da ti kaja, che predi pudelite sas sestra mi otgledaxme niakolko pokolenia xamsteri(kato podgotovka za slona ). Mnogo sladki jivotni!Opitai



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано09.08.02 16:29



Da znam, no vse pak predpochitam mishkite... ne znam zashto?

a tvoiqt/ite/ pudeli kolko sa golemi - kato vuzras?





Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано10.08.02 03:21



Biax pisala po-nagore, che edinia umria na 15 godishna vazrast . Drugiat spored veterinarnite lekari (nali e nameren) e na 7 godini. Vanshno dvata pudela mnogo si prilichaxa(daje v nachaloto im slagaxme razlichni kaishki za da ne gi obarkvame. Po xarakteri obache biaxa savsem razlichni. Moiat pudel beshe mnogo spokoino i predano jivotno, a "namereniat" sa6to e predan, no niama ni6to ob6to sas spokoistvieto. Bedna ti e fantaziata kakvi beli pravi. E, belite zapochnaxa kogato veche tvardo cialoto semeistvo beshe reshilo da si go ostavime. Kogato go namerixme(predi poveche ot 5 godini)beshe mnogo primeren:trepereshe ot strax da ne ni zagubi kogato biaxme na razxodka, nikoga ne pipashe xranata na drugoto kuche, ne se zaiajdashe s kuchetata po ulicata, stoeshe krotak kogato ne sme si vka6ti i tn., i tn.
Ti kakvi mishki xaresvash, beli ili obiknoveni polski?? Ne te li e strax, che po-trudno se opitomiavat?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 10:05



Az vsushtost haresvam vsqkakvi mishki
No iskam da si vzema belichki - mnogo sa sladki i dobri!
samo me pritesnqva che ako ne go izolirash dobre
bqgat!
Edin poznat imashe 3 , 2 ot koito izbqgaha i ne se poiaviha!
A moiat pudel beshe mnogo nagul i sushto praveshe beli!
osven tova bqgashe ot kushti za 2-3 dni i posle se vrushtashe celia
mrusen s kurleji, bulhi, a ponqkoga dori nabit!
Osven tova se zaqjdashe s golemi kucheta.
Pudelska mu rabota



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано12.08.02 12:42



Vse edno az razkazvam za moia pudel. Razlikata e, che moia pudel biaga, no se vra6ta obiknoveno sled niakolko chasa( ili mi go dovejdat). Le-le kakvo li 6te pravia ako lipsva cial den



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано12.08.02 12:40



Vse edno az razkazvam za moia pudel. Razlikata e, che moia pudel biaga, no se vra6ta obiknoveno sled niakolko chasa( ili mi go dovejdat). Le-le kakvo li 6te pravia ako lipsva cial den?!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 15:02



Ami kak kakvo shte pravish -
purvo shte huknesh da go tursish, no sled 4 chasa bez rezultat shte se otkajesh.
Posle otivash v kushti i ymirash ot pritesnenie.
posle pak izlizash i taka do kusno prez noshta, kogato zaspivash, no sunyvash
koshmari.
sled tova toi se poqvqva otnqkude si - mrusen, gladen i neshtasten, a ti vmesto
da mu se skarash, zapochvash da go pregrushtash i da my davash razni neshta za iadene.
posle si jiveete spokoino do sledvashtia put....



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 18:29



Zdrasti, Marita!
Nomera pri pudela e, che istoriata se povtarja mnogo po-barzo otkolkoto pri drugi porodi. Drugite porodi se chuvstvat vinovni po-dalgo vreme. Mozhe da zvuchi eretichno, no v pudela ima nesto mnogo "koteshko". Kotkite sa po-svoenravni ot kuchetata. Njakoj beshe kazal, che kuchtata sa domashni ljubimtsi na horata, a pak horata sa domashni ljubimtsi na kotkite. Mozhe da se perifrazira za pudelite. No, ja da ne ti govorja za kotki, sled kato obichash mishki...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 09:39



Aha..vqrno e tova, koeto kazvash!

Mnogo sa svoenravni pudelite, koeto vsushtnost e qko!

A az nqmam nishto protiv kotkite - dqje sum imala dve!

obache kucheto i osobeno pudela si e druga rabota
kotkite mnogo po-lesno se ozlobqvat i pravqt dosta po-gadni
nomera ot kuchetata. Ednata ot moite izbqga a drugata puk se razbolq ot neshto, koeto skapanite veterinari ne razbraha kakvo e!
I togava cqloto semeistvo reshi -KUCHE!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано13.08.02 15:21



Ti kade si vodeshe kucheto na lekar? Preporachai niakoi veterinaren lekar, molia te. Az ot kakto mi umria kucheto ne6to se razocharovax ot moia lekar i sega si tarsia drug kabinet ili klinika.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
Автор bis (непознат)
Публикувано13.08.02 15:23



Dido, za6to mi se struva, che ti poznavash dobre koteshkite navici. Ti kotka i kuche li imash?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 17:43



Ami az go vodeh mnogo rqdko, zashtoto toi ne boleduvashe!

No znam dve mesta kudeto lekarite sa dobri

Znachi ednoto e Baivet -namira se zad hotel Rodina,na gurba na curkvata
tel.951 53 96, raboti i v nedelq

A drugoto e kabinet, no e v Borovo!
Ako te interesuva shte ti dam i na nego koordinatite!
Nadqvam se da ne ti se nalaga da gi izpolzvash!!!!!!!!!!!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано14.08.02 09:07



Mersi ! 6te zapomnia tozi kabinet zad x. Rodina. Kvartal Borovo e dosta dalech, a nie niamame kola. Moiat pudel sa6to ne boleduva mnogo chesto, no predpochitam da znam, che lekarite pri koito 6te zeveda kucheto si pri sluchai(dori i za vaksinacia), 6te sa dobri. Tolkova gafove napraveni ot nekadarni (ili nezainteresuvani)lekari sam chuvala



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 09:55



Da-napravo ujas!

Kucheto na nai-dobrata mi priqtelka beshe bolno i na dve mesta i kazaha, che ne moje da se spasi
Posle tezi ot Baivet kazaha che nqma takova neshto i sus sistemi i injekcii go izlekuvaha! Dokato beshe obikalqla po razni nekadurnici samo beshe gubila vreme!

A sega kucheto si e mnogo dobre

A vsushtnost tvoqt pudel kak se kazva?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано14.08.02 14:44



Pudelat mi se kazva Djeki. Tova beshe imeto, na koeto se obra6tashe parvite dni, sled kato go namerixme. Taka si i ostana. Parviat mi pudel se kazvashe Tomi. Bez da iskame se poluchi ne6to kato Tomi i Djeri (samo che e Djeki) . . Ti kak bi si narekla kucheto? To maiche imeto si idva sas samoto kuche. Pone az kato vidia kucheto togava moga da resha koe ime nai-mnogo mu podxojda.Ti kak mislish?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 16:16



Ima neshto takova - za imeto i kucheto!

Mojat pudel se kazvashe Neron
mo ne go krustih az, a bashta mi -zashtoto navremeto imal lubimo kuche Neron/nemska ovcharka/ ! Santimentalna rabota! da znaesh kak mi se smeeha horata kato vikah Nerone, a idvashe pudel!
Ama na men ne mi pukashe, shtoto tova e bez osobeno znachenie!

Sega pak mislja da si vzema mujko kuche,shtoto jenskoto e mnogo griji
i dosta poveche problemi!?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 16:28



Majka mi i basta mi imat kotki. Parvo bjaha dve, posle 4 sled kato se rodiha dve koteta i ne bjaha razdadeni. Parvite dve umrjaha, zaradi nekadarni veterinari. Pone taka mislja az. Az maj obicham poveche kotkite, stoto ne iskat razhodki. Az sam si marzel...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 03:29



Chuvala sam, che jenskite kucheta ne sa takiva "skitnici". Razxojdat se krotko sas stopanite si i ne xodiat na samostoiatelni razxodki. Az za moiat Djeki mnogo se pritesniavam kato izbiaga. Ako go blasne niakoia kola 6te se pochuvstvam mnogo zle. Ot druga strana obache jenskite se razgonvat i triabva da se paziat, posle pak da se gledat bebeta kuchenca i tn. i tn...
Ne znam kakav pol na kuche bix predpochela ako sega triabvashe da reshavam.
Neron, straxotno ime za malko kuche! Xitro i interesno.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 03:35



Viarno e, che kucheto iziskva poveche griji. Spored men obache s kucheto mojesh da si ob6tuvash po- adekvatno, mojesh da go dresirash, znaesh, che e privarzano kam teb. Kotkite sa po-svoenravni i niakak si ne moga da gi razbera. Moje bi, za6toto nikoga ne sam imala kotka.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 10:45



Jenskite kucheta sa si golqma grija!
Mnogo e trudno dokato sa razgoneni/da gi opazish/, a
puk povecheto lekari tvurdjat, che e hubavo da rodjqt pone vednuj!
A nali znaesh kolko hora si vzimat "pomijqri"-mrazjq tazi duma,no v momenta
ne se seshtam za druga
Dokato moiat pudel bjagashe vsichki mnogo me stresiraha s razni mnenija ot roda na -"pudelite sa nai-chestite jertvi na avtomobilni katastrofi" i ot sorta!
No spored men tova si e do kusmet, a ne do poroda!

A ti Djeki s kaishka li go razhojdash?




Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор silvana (непознат)
Публикувано15.08.02 15:09



Zdrasti, tarseh nesto za pudelite i popadnah na vas. Mnogo se radvam. Imam pudel Roko, kojto e neverojaten. To njama losh pudel, no i az kato vsichki stopani na pudeli smjatam, che moja e naj-naj-naj. Imam problem, ne moga da namerja jenska pudelka. Mnogo mi se iska Roko da ima pokolenie. Pudelat e bjal standarten, teji okolo 20 kg. Srestam pudeli, no te vse sa ili drebni ili majki. Molja ako njakoj moje, da pomogne.
Pozdravi na vsichki



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 16:12



Jiveia v blizost do goliam park i vinagi go puskam malko da poticha. Da ama do parka ima i goliamo shose. Djeki daje i kogato reshi da se pribira sam ili kato reshi da navesti kvartalnite melezi minava prez podleza, ama znae li chovek kakvo 6te mu mine prez glavata niakoga. Predpolagam, che i ti si privarjenik na razxodkite bez kaishka?! Sled kato i Neron e biagal, t.e. se e razxojdal sam



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: silvana]  
Автор bis (непознат)
Публикувано15.08.02 16:22



Zdravei Silvana!
Trudno se namirat jenski pudelki! Dano da imash kasmet. Razbira se ako razbera ne6to po tozi vapros 6te pisha vednaga.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 17:50



da - sam se razhojdashe!
obiknoveno sled kato bqgashe probvah da go vodia na kaishka, no toi beshe hitur
i kato se pribirahme ia namirashe i ia izgrizvashe!
I dokato kypim nova...........!Sigurno sme kupuvali po 5-6 kaishki na godina!
Inache nie sme blizo do Borisovata i imah sushtia problem kato tvoia -dali shte mine prez podleza?!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: silvana]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 17:55



Hi!

Povecheto pudeli, naistina sa malki! I az ne znam zashto!

A ti iskash jenskiq pudel nepremenno da e bial?

Ako naucha neshto shte ti kaja !

Enjoy!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано16.08.02 03:04



Ta nie moje i da se poznavame. Predi niakolko godini (kogato si biax s dvete kucheta) poznavax pochti vsichki "kuchkari" ot Borisovata gradina. E, ne sam se sabirala chesto s tiax, za6toto obiknoveno niamax mnogo vreme, no po fizionomiia i po imena na kuchetata poznavam dosta narod. Sega mislia dali sam sre6tala kuche Neron, ama maiche, ne. Vsa6tnost poznavam niakolko Nerona ama te ne sa pudeli. Naprimer edin Neron e baset. Narichat go Nero. Prosto ne znam kak moje da ne sme se zasichali. O6te poveche, che kogato Tomi beshe malak(kucheto koeto pochina), az postoianno si visiax v Borisovata gradina.
Za iadeneto na kaishki-mnogo poznato! Ne sa li charovni tezi jivotni?! Niakak ti vlizat pod kojata, dori ti se kachvat i na glavata, no vinagi sa tolkova izobretatelni i liubveobilni, che chovek ne moje da im se sardi dalgo!

Редактирано от bis на 16.08.02 03:02.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 09:47



No moje i da ne se poznavame, zashtoto az hodeh glavno v gorata,
a ne v samiq park - zashtoto mi e po-blizo!
Puk i hodeh tam sutrin - sledobed i vecher si hodehme iz kvartala!

No sega kato si vzema novo kuche moje i da se sreshtnem,
ako oshte hodish tam



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано19.08.02 10:53



Ot Noemvri mesec sam platno na razxodki s Djeki. Pak ako niakade v kvartala ili v parka sluchaino sre6tnesh edin cheren pudel(na vrata mu ima kaishka s tel. nomer), koito dosajda predimno na golemi kucheta, bez znachenie na tova dali sa jenski ili majki (le-le maiche go izlojix, ama toi si e biseksualen) to, molia te, preberi go i mi pishi. Veroiatnosta kucheto mi da e reshilo da se porazxodi samo e mnogo goliama, pochti 100procenta.
Moia priatelka, koiato razxojda sina si v parka redovno mi go dovejda, sled takiva razxodki.To malko i e trudno, v edna raka bebe, a v drugata kuche bez kaishka .., ama i tia si ima kuche i znae kakvo e da si zagubish domashnia liubimec. Djeki mnogo i se radva i kato ia vidi sam otiva pri neia. Sigurno si misli ne6to takova ." O, priatelkata na stopankata mi pak e tuk. Ia da si ia vzema za kompania do vka6ti. Az se porazxodix dostatachno, a tia 6te me ponosi malko".

Редактирано от bis на 19.08.02 10:55.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 17:32



Naima problem!

Tipichen hitrec, a?

Nie v kvartala dosta chesto namirame razni kucheta, no
v povecheto sluchai pak sa kvartalni i e lesno!

A onzi seter, za koito biah spomenala,
se okaza che jivee do Medicinska akademiq!
Predstaviash li si miloto jivotno kolko se e lutalo!
Az go namerih v Borisovata i toi trugna sled men. Beshe mnogo yplashen!
Vajnoto e, che si go nameriha
Nai-loshoto obache e , che dosta kradat kucheta/osobeno porodisti/!

Taka che -pazete se!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторbis (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 03:17



Corkoto kuche i nai-veche gorkite stopani.
Chuvala sam, che seterite sa rekordiori po biagstvata ot doma. Kogato razxodkata im se stori kasa i xva6tat shirokia pat.
Stopanite na setera, koito si namerila, kak razbraxa kade se namira?
Ot krajbite chak tolkova ne me e strax, no vij mnogo se straxuvam ot otrovi. Chesto cheta za otroveni domashni liubimci tuk i tam. Trapki me pobivat.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 10:08



Ami nie biahme razlepili obiavi, no v kvartala.
A baba mi jivee do Med. akademia i az tam vidiah
podobna na nashata obiava, no za zaguben seter
I se okaza che stava vupros za edno i sushto kuche
A predstaviash li si da ne se biahme otkrili sus stopanite
Ne che neshto, no setera beshe starichuk i dosta se karaha s Neron -dve majki
kucheta na edno miasto - ludnica
A tova s otrovite e otvratitelno i triabva mnogo da se vnimava!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано20.08.02 12:59



Goliam kasmet sa izvadili stopanite na setera, che si prochela obiavata im. Pak i 6tom kazvash, che setera e bil starichak, trudno 6teshe da svikne s novi stopani i nova obstanovka. Kogato namerixme Djeki, toi beshe na okolo godina. Pone taka kazaxa lekarite.


Imam predstava kakvo znachi dve majki kucheta na edno miasto.
Dobre, che Tomi (parvoto mi kuche) beshe mnogo dobar i vse otstapvashe, milia.
Predtavi si obache majko i jensko(razgoneno) kuche na edno miasto. Napravo ujas!! Predi godini mi se naloji da gledam edno jensko koli za sedmica. Dobre, che stopanite mu se zavarnaxa po-barzo i si go vzexa sled 2-3 dni. Ne me pitai kak sam izdarjala tezi niakolko dni. Prosto biax se preselila v parka, no vinagi s edno ot kuchetata.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано20.08.02 13:06



A za otrovite! Znaesh gi pudelite, vrat se navsiakade. Tochno zatova i az umiram ot ujas .
Po edno vreme ne6to beshe se pusnala malva, che i kucheta razxojdani v Borisovata gradina sa otroveni. Togava reshix da ne puskam moite ot kaishkite im. Da ama i tova ne e rabota i barzo se otkazax ot tova si namerenie.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано20.08.02 13:45



Hi-hi - mnogo dobre gi znam pudelite,
osobeno kogato si nameriat neshto za hapvane ot ylicata!
No naistina triabva da se vnimava , zashtoto i az dosta chesto chuvam za otroveni
domashni lubimci

napravo ne moga da si predstavia majko i jensko kuche na edno miasto
Sigyrno ti e bilo dosta napecheno!

Az poniakoga gledam kucheto na lelia mi - to e jensko i mnogo neposlushno i zatova ne smeia da go puskam bez kaishka!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано20.08.02 16:41



Знаете ли какво видях преди малко -
един човек който разхождаше не 1 или 2, а
цели 5/пет/ черни пудела
Аз го попитах дали са негови и се оказа,
че има две стари женски, а другите три са деца
на едната, но хората си ги задържали

Какво ще кажете?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано20.08.02 21:14



Le-le ne e lesno. Mislia si, che kolkoto i da sam luda na tema kucheta, 5 6te mi doidat mnogo.
Tozi chovek na kaishka li gi vodeshe?
Interesna kartinka sa bili.
Ne znam kak mislite. Az smiatam, che xorata, koito otglejdat jivotinki stavat po-dobri i otgovorni!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 18:29



Mnogo iako izglejdaha -kato cialo pudelsko stado

Dve biaha na kaishka, a drugite - free!

Spored men osven dobro surce triabva i finansovo da si dobre, za da gledash 5 kucheta.Te vse pak iziskvat dosta griji, nali?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано22.08.02 02:26



Ieee, tova za pudelskoto stado mnogo mi xaresa!
Ne znam kolko mogat da iziadat 5 pudela, no nasha sasedka po-edno vreme si otglejdashe 3 kolita i edna ovcharka (plius edin prixodia6t dog). Kato slizaxa po stalbite biaxa kato taifun. Ne znam kak se spraviashe s izxranvaneto im, ama ne izglegdaxa slabi.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 11:07



Leleee, tazi tvioa susedka napravo bie recordite!
I az imama poznati s po 2-3 ili dori chetiri kucheta,
ni te ili sa malki porodi, ili horata jiveiat v kushti s dvorove!
A tia v apartament li gi e gledala vsichkite?
Az imah predvid/osven hranata/ i vsichki drugi neshta,
ot koito ima nujda edno kuche - kupane, obezparazitiqvane,
dori prostranstvo i vnimanie.
Az edva li bih yspiala da se spravia s poveche ot dve
A imam priqtelka, koiato gleda dve + kotka



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано23.08.02 08:59



Kuchetata jiveiat v tristan apartament. Sa6tata sasedka beshe spodelila, che nai-goliamata borba nastapva kogato reshi da si legne, za6toto vsichki kucheta iskat da spiat na legloto do neia.

Az sa6to poznavam dosta xora, koito imat kucheta i kotki. Da ama na men niakak si 6te mi e stranno da imam i dvete. 6te izlizam na razxodka s kucheto, a koteto da stoi vka6ti. Moje bi veche tvarde mnogo sam se deformirala ot gledane na kucheta i ne moga da razbiram kotkite.

Ta az kato si gledax xamsteri i tiax izvejdax na balkona (razbira se samo v xubavo vreme). Liatoto kato biax na selo cial den si stoiaxa na dvora. Vednaj gi zabravix i te vzexa, che slanchasaxa.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано23.08.02 10:25



Tvoite hamsteri sa bili mnogo poslushni

Az sushto ne razbiram, kotkite, vupreki che imah dve
predi neron. To vsushtnost maika mi gi vzimashe.
No te biaha strashno neposlushni i chestno kazano
praveha poveche beli ot Neron
I nie gi vodehme na selo i tam te podiviavaha
goneha razni kokoshki na susedite, biagaha,
abe trudna rabota! E az si gi obichah, obache
ednata - Murcho- ymria,
a drugata -Luchko -izbiaga

I posle nashte reshiha , che mi e mnogo samotno
bez domashen lubimec i vzehme Neron

No tova beshe predi dosta vreme!

A sega ne moga da gi naviq za mishki...
Mnogo trydno se gledali, shteli da izbiagat.....

Obache az shte gi iznenadam!Kato se vurna ot moreto
si vzimam dve mishki, puk da vidim dali shte ni izgoniat



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано23.08.02 10:57



IIe mislia, che roditelite ti barzo 6te sviknat s mishkite. E, stiga da ne izpusnesh niakoia mishka da izbiaga o6te v nachaloto. Togava ba6ta ti moje i da se sabudi s mishok v legloto.
Sega li otivash na more? Pojelavam ti xubavo vreme i priatna pochivka. Pak posle spodeli opit s nas (toi dido maiche niakade se zagubi). Moje i na nas da xaresa i da vzemem da si gledame mishleta. E, az moje bi 6te predpocheta xamsteri, ama znae li chovek



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано23.08.02 11:46



Ne se biah setila za varianta -mishka v legloto

Tanks za pojelaniata

I hamsterite sa iaki, no az sum se
navila za mishki

E haide do skoro



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 09:15



Ami, ako basta ti reshi da te iznenada s edna kotka, a ti veche si vzela mishkite... Kakvo li ste stane? Mozhe bi otljavo v legloto s mishkata, a otdjasno s kotkata?!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано01.09.02 19:47



Toi izobshto niama da ershi podobno neshto,
no ideiata ne e losha



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано02.09.02 12:12



Kak e moreto, ima li mnogo pudeli tam?
Mislix si za mishkite...,kato gi kupuvash vnimavai s pola im. Ako sa majki i jenska vseki mesec po 15 mishki, ako pak sa majki i ne sa jiveli zaedno moje da stane strashno.
Sigurna sam, che ti znaesh poveche ot men otnosno mishkite.
Predi vreme kupix na plemennika mi dva majki xamstera. Ediniat sled niakolko meseca umria. Veterinarniat lekar kaza, che e poluchil infart. Biax kupuvala xamsterite ot razlichno miasto i te taka i ne sviknaxa zaedno, mnogo se biexa. Ti chuvala li si podobno ne6to za mishki?
Pak aide parvo mishki, a sled tova pudel, che temata stana mnogo zabata (t.e. za grizachi)



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 15:12



Ehoo,
na moreto beshe super i imashe dosta kucheta
Imashe i edin mn. simpatichen bql pudel -Joro

I az sum chuvala, che ako ne sa jiveli zaedno grizachite ne se razbirat mnogo

Shte vnimavam kato go izbira



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано03.09.02 09:05



Otkade tazi liubov kam mishkite? Iskam da kaja, che xamsteri kucheta i kotki se sre6tat mnogo chesto, no mishki...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 13:48



ami prosto sa mi mnogo simpatichni
Osven tova edni poznati gledaha tri dosta dulgo vreme i gi biaha
dresirali...



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано04.09.02 02:46



Dresirana mishka. Veliko!



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано08.09.02 03:09



Jalko, xubav klub si imaxme(makar i malobroen), ama psixarite go pognaxa.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 11:05



Da be- teia sa golemi seliani!

Ne vijdam kakvo im vlizat v rabotata nashite razgovori



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано09.09.02 11:45



Kak kakvo, nali niakade triabva da se praviat na interesni za da izbivat kompleksite si.
Mislia si, che predpochitam da sre6tna zlo kuche v parka, otkolkoto takiva xora. Iskam ili ne, to v parka ima dosta psixari (nai veche v gorata) ama, za6to triabvashe da se poiaviavat i tuk.
Roditelite ti sviknaxa li s ideiata da si imash mishki v ka6ti?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано09.09.02 11:50



Zabravix da otbeleja, che zlite kucheta v povecheto sluchai ne sa vinovni, che sa loshi. Prosto stopanite im sa psixari i gorkite jivotni niamat drug izxod



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: bis]  
Автор Marita (непознат)
Публикувано09.09.02 18:53



absolutno sum suglasna za zlite psihopati,
koito praviat i kuchetata si takiva
A otnosno psihopatite tyk -
mislia da ne im obrushtame vnimanie-
ta da si pishat kakvoto iskat!!!!!!!!
Stava li?

Za mishkite -smiatam tozi week-end da hodia da gi vzimam
A ti naposleduk nishto ne kazvash za Djeki
Vodihte li go na selo ili na more?



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 02:38



Momicheta ne se jadosvajte na psiharite. Takav ni e zhivotat i mnogo hora prevartat ot lipsa na perspektivi pred tjah.
Marita, vashite primiriha li se s mishkite ili ste gi iznenadash. Az pak si imah izvestno vreme za "sased" plah v edna ot moite mnogobrojni studentski kvartiri. Ama se razbirahme, de! Az mu hvarljah hlebets, a toj si igraeshe s mene kato se krishe zad aglite, a az go goneh na shega.



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: Marita]  
Автор bis (непознат)
Публикувано11.09.02 11:52



Ami az v momenta ne sam v Sofia, no redovno pitam za Djeki po telefona. Maika mi umira ot smiax s nego, za6toto skoro sa se varnali ot vilata, a Djeki ne mogal da poznae apartamenta. Xodel sled maika mi vsiakash e na chujdo miasto. Goliam sram, da ne poznaesh sobstvenata si ka6ta.Chudia se dali i men 6te poznae kogato se varna.
Kolkoto do psixarite, neka si pishat, ne mi prechat



Тема Re: Vashiat liubimec!нови [re: dido]  
Автор bis (непознат)
Публикувано11.09.02 11:57



Tozi plax ne vdigashe li vecher mnogo shum? Moite xamsteri dosta shumiaxa, ama az im biax sviknala i si spiax nai-spokoino.
Mislia, che ot plax malko me e strax




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.